Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπαρχουν αληθινοι Κ η έιναι ενας φτηνιαρικος τροπος για εύκολο σεξ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Mortisia, στις 28 Απριλίου 2016.

  1. Καλησπέρα, ειμαι νεα στο χωρο ομως εχω περιεργεια να ρωτησω και να δω απαντησεις απ τα μελη..
     
  2. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

  3. Και πως τους ξεχωριζει μια απειρη υποτακτικη?
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Από εμπειρία φαντάζομαι.

    Αν και καμιά φορά αυτό που βρίσκει κανείς μπορεί αν είναι διαφορετικό από αυτό που ζητούσε αρχικά, πλην όμως μία αναπάντεχα ευχάριστη έκπληξη ούτως ή άλλως.

    Δεν ξέρω άλλο τρόπο και άλλη καλύτερη στάση πάνω σε αυτό.
     
  5. Στριβειν δια του αρραβωνος απάντηση, αλλα ευχαριστώ.
     
  6. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    Το bdsm ειναι μια μορφή έκφρασης του ερωτισμού και της ηδονής . θα πρέπει να λοιπον να σκεφτούμε αν αυτο που ηδονίζει ειναι το παιχνίδι καθεαυτο ή σκοπος μας ειναι να παιξουμε προκειμένου να υπάρξει ολοκλήρωση . Ναι σαφώς και υπάρχουν αξιόλογα άτομα που αναζητούν ανθρώπους που θα κερδίσουν το μυαλο τους . Θα παίξουν με αυτο και θα το χαρούν σαν διαδικασία .
    Απο εκει και πέρα προσωπικά δεν το βλέπω ως ευκολία για σεξ μιας και τα δικα μου θέλω και τα δικα μου γούστα αν δεν ταιριάζουν με της υποτακτικής μου ως ένα μεγάλο βαθμο θα αρνηθώ το παρακάτω ,
    Σκοπός ειναι να ταιρίαξουν οι άνθρωποι και οι σκέψεις . Σεξ βρίσκεις και στην έξοδο σου σε ενα μαγαζί ( διατίθεται αφθονο και σε μεγάλη ποικιλία )
    Μπόρεις να βρέις όμως αυτο το κλικ που θα σου κανει κάποιος στο μυαλό και στις σκέψεις . Τι ειναι λοιπον αυτο που μας ολοκληρώνει .. η διαδικασία ή το αποτέλεσμα ?
    Καλή αρχή στο πρώτο σου νήμα   και ευχομαι να πάρεις τις απαντήσεις που περιμένεις .!
     
  7. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Δεν είναι στρίβειν δια του αρραβώνος. Είναι ότι απλά με τους ανθρώπους ποτέ δεν ξέρεις αν δεν κάτσεις αρκετά μαζί τους. Όλο εκπλήξεις είναι. Όλων των ειδών.
     
  8. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Υπαρχουν αληθινοι Κ η έιναι ενας φτηνιαρικος τροπος για εύκολο σεξ?
    Συμφωνώ με @Rope-bondage-fan .. και τα δύο ..
    Βέβαια, εάν κάποιος αναζητά μόνο το σεξ, υπάρχουν πολύ πιο φτηνιάρικοι (και εύκολοι) τρόποι να το πετύχει .. εξάλλου, στις Κ/υ φάσεις το σεξ δεν παίζει πάντα τον πρωτεύοντα ρόλο
     
  9. Ευχαριστώ πολυυυυ Dom m:-D
     
  10. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Να ρωτήσω, τί έννοείς "αληθινοί Κ";
     
  11. Χμμ... ναι αλλά εδω μπορουν να βγαλουν κ τ απωθημενο τους ( εγω ειμαι ο αφεντης μπλα μπλα) εκτός αν ειμαι λάθος... καποιοι απ αυτους ξερεις τι παντοφλα τρωνε στο σπιτι..
     
  12. Αυτους που ξερουν τι θελουν κ τι θα δωσουν σε μια υπό , αυτους λεω αληθινους...και πως θα φερθουν κ πως θα κατακτησουν το μυαλο κ μετα το σωμα κ οχι με το γεια σας να ζητανε φωτο