Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπηρετωντας τη συζυγο μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slaveofSuzan, στις 20 Αυγούστου 2009.

  1. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Re: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    Μάλλον αυτό εκφράζει κι εμένα...

    ---------- Post added at 19:00 ---------- Previous post was at 18:58 ----------

    Μα, νομίζω ότι ο νηματοθέτης λέει ξεκάθαρα ότι και οι δύο γουστάρουν αυτήν την κατάσταση... περί ορέξεως...
     
  2. slaveformistress

    slaveformistress Regular Member

    πραγματικα,φρικη.!!!!
     
  3. tasos69

    tasos69 Regular Member

    αμα εισαι καλα συνεχισε!κοιτα μονο οταν κανετε παιδια πως θα τα φερετε βολτα!
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    μου άρεσε εξαιρετικά η ιστορία !
    ελπίζω να είναι αληθινή για να έχει και ουσιαστικό ενδιαφερών .

    αν είναι να κάνω κάποια αρνητική κριτική θα την έκανα στο θέμα του γάμου ,μιάς και δεν έχετε παιδία δεν έχει νόημα να γίνει ,εκτός και αν και αυτό είναι ένας τρόπος εξευτελισμου ...

    γενικά πάντως η έννοια του σκλάβου είναι αυτοκαταστροφίκη ,οπότε αν θέλετε να πείτε φρίκη μην το εκφέρετε για την ιστορία του αλλά για το γεγονός ότι είναι σκλάβος . αλλά από ότι διαπίστωσα όσοι φρικάρανε είναι επίσης υποτακτικοί,σκλάβοι ή έστω κάτι ανάλογο οπότε ας προσέχουν γιατί οι ευχές μας γίνοντε πραγματικότητα ,το θέμα είναι αν μπορούμε να την αντέξουμε αλλιώς το κρίμα στο λαιμό μας

    ο τυπάς ήθελε να γίνει σκλάβος και έγινε ,το βρίσκω υπέροχο το γεγόνος ότι το αντέχει και είναι εδώ και μας το εξιστορεί ,όλα αυτά με τη προϋπόθεση ότι είναι αληθινή ιστορία ...
     
  5. hugger

    hugger Regular Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    τυχερος ο φιλος, ζει αυτο που γι αλλους ισως μεινει για παντα φαντασιωση. Οσο για αυτο που φαινεται να ενοχλησε τους περισσοτερους, δηλαδη το "εσυ το θελησες", το βρισκω ιδιοφυες απο την Κυρια του, φαινεται να εχει μπει κανονικα στο ρολο της. Οσο για το αλλο με την απιστια, χμμ μακαρι να μπορουσα να φτασω σε τετοιο σημειο αυταπαρνησης, σιγουρα οτι φαινεται εξωτερικα να ποναει πολυ, απο μεσα κρυβει πολλη γλυκα.
     
  6. doctor

    doctor New Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    Φανταζομαι οτι οποιος παντρεμενος πει αυτο το fetix στη γυναικα του δεν θα υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα.Οι πιο πολλες θα εχουν λυσει το προβλημα της καθαριοτητας του σπιτιου .παρτε καμια σκουπα βαλτε και το φακιολι για να δειτε πωσ νιωθει η γυναικα οταν κανει καθαριοτητα.χαχχαχαχαχαχαχαχ

    Χωρις παρεξηγηση για τον φιλο.καλα να περνατε αλλα ετσι απο περιεργεια μια ερωτηση.

    Καποια μερα αλαξε συνηθεια και πες της να αλαξετε ρολλους.Πως θα της φανει αυτο?ή ξεψου κατι αλλο.
    Ετσι θα καταλαβεις την προθεση της.
     
  7. artemida

    artemida New Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    Θα βρεθεί λύση..
     
  8. soragia

    soragia New Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    ενδιαφέρων κειμενάκι ..!
    φαντάζομαι είμαι η μόνη που καταλαβαίνει την ηδονή που αντλεί η γυναίκα της ιστορίας ...
     
  9. blutengel

    blutengel New Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    Από ότι μπορώ να καταλάβω έχετε αναπτύξει μία σχέση η οποία βολεύει και τους δυο σας για διαφορετικούς λόγους στον καθένα.Σίγουρα είναι μια πολύ διεστραμένη σχέση και πολύ θα ανατριχιάσουν με την σκέψη να συμβεί σε αυτούς.Περισσότερο διεστραμένη βέβαια μου φαίνεται μια σχέση τυπικού παντρεμένου ζευγαριού με την καθημερινή ρουτίνα,την γκρίνια και τα τόσα προβλήματα που μπορεί να εχει μια χρονια συμβίωση.Ο καθένας έχει δικαίωμα να επιλέγει την διαστροφή του..
     
  10. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    Καλό! Αλλά, είπαμε... περί ορέξεως...
     
  11. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    μα καλα ωρες ωρες αναρωτιεμαι εαν εχω μπει σε bdsm φορουμ ή σε παρτυ με καλογριες. Δηλαδη ρε παιδια οσους ανθρωπους ξερω με ds σχεση είτε την ονομαζουν ετσι είτε δεν εχουν ιδεα τι ειναι αυτο, καπως ετσι συμπεριφερονται μεταξυ τους. και φυσικα αυτο ειναι διαστροφη , αλλα την τελευταια φορα που τσεκαρα το φορουμ αυτο υπαρχει για να συζηταμε τις διαστροφες μας κι οχι για να κανουμε αφιερωσεις με αρκουδακια.

    πραγματικα δεν καταλαβαινω εαν ολη αυτη η κριτικη ειναι γιατι ειστε εδω μεσα για τις αφιερωσεις στα αρκουδακια, ή διοτι ζηλευετε τον ανθρωπο που ζει τη φαντασιωση του.
    Διοτι τι θα πει κι οταν κανετε παιδια? Ναι ρε κι οταν παθεις καρκινο του δεξιου αρχιδιου τι θα κανεις ρε μεγαλε.
    Slave of susan ευχαριστουμε πολυ που μοιραστικες μαζι μας την ιστορια σου ειναι τελεια κι εαν θελεις να πεις κι αλλα γιαυτην πολυ θα θελαμε να ακουσουμε. Και φυσικα δεν εισαι μαλακας που τα γουσταρεις ολα αυτα και φυσικα δεν εισαι ο μονος και φυσικα ειναι μια χαρα να νιωθεις οπως νιωθεις και το παιχνιδι σας ειναι τελειο που το γουσταρετε και οι δυο και το παιζετε.
    Μου αρεσε τρελα που σε βαζει να σφουγγαριζεις με το καβλι σου πυραυλο και γεματο απο τα ζουμια της. Αλήθεια περα απο το να γεμιζει το τσαντακι της επιδεικτικα με προφυλακτικα, ξερεις εαν τα χρησιμοποιει κιολας? σε εχει βαλει ποτε να την παρακολουθησεις να πηδιεται με αλλους?

    και μη μασας με τις ηθικολογους εδω μεσα
     
  12. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Μαλλον ξεχασε τον κωδικό του. Δεν ξαναμπηκε να πει τη γνωμη του. Κι εμεις καθομαστε και αναλυουμε αν αυτο που ζει ειναι σωστο με τον τροπο που το ζει και ολα αυτα τα χαζα..... Μαλλον ηταν ενα ακομα member-κομήτης. Εκτος αν η Σουζαν τον πηρε χαμπαρι οτι γραφει σε φορουμ και του εκοψε τα δαχτυλα γιατι δεν πηρε αδεια....