Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπηρετωντας τη συζυγο μου

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slaveofSuzan, στις 20 Αυγούστου 2009.

  1. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    μια γυναικα τη παντρευομαστε απο ερωτα απο αγαπη.πως αυτο μπορει να γινει υποταγη στη γυναικα ?η κυρια ειναι βαθια πληγωμενη.ηθελε διπλα της εναν αντρα .ωσπου της βγηκε ενας υποταχτικος.στα ματια της δεν εισαι αντρας και αυτο την κανει δυστηχισμενη σε σχεση με αυτο που αγαπησε.νομιζω ειναι αργα τωρα να σε δει ξανα απο την αρχη.προσεξε ομως αν σε αγαπουσε δεν θα πηγαινε με αλλους .υπαρχει κατι που λεγεται αντρισμος.μην το χασεις αυτο .
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    1 καλά που ήρθες να μας μέθης να διαβάζουμε .
    2 πες μας εσύ που έχεις ολόκληρο μυαλό πιθήκου σε αντίθεση με εμάς που δεν έχουμε ούτε το μισό .
    3 είναι πολύ νωρίς για να μιλήσεις τι είναι αυτό το φόρουμ .
    4 άσχετα για τη γνώμη της πολλής μικρής εμπειρία σου [ 19 ] .
    5 αν δεν ερχόταν σε αντίθεση δεν θα απαντούσες και κυρίως σε αυτόν τον τόνο .
    6 πασίεντζα δεν ξέρω αλλά κάτι θα βρω να παίξω για να μην έχεις παράπονο .
    7 χαίρομαι ιδιαίτερος που αν και μόνο 19 αντί να μάθεις έχεις ήδη άποψη και την υπερασπίζεσαι τόσο έντονα αλλά δυστυχώς είσαι καταδικασμένος στα 34 που εγώ ακόμα μαθαίνω εσύ να κάθεσαι απλός και να κάνεις τον έξυπνο .
    Αν θες να σε καταλαβαίνουν μάθε και εσύ να γράφεις καλύτερα , γιατί και που το ξαναδιαβάζω δεν καταλαβαίνω αυτό που προφανώς εννοείς εσύ .
    Πάντα φιλικά............ 
     
  3. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    Παρακληση. Μαθετε να κανετε τα quote σωστα γιατι καταντησαν τα ποστ σπαζοκεφαλια και δεν βγαινει νοημα ποιος εχει γραψει τι.
     
  4. straponfantasy

    straponfantasy New Member

    Εφόσον δεν έχεις πρόβλημα, (που δεν έχεις αν κατάλαβα καλά), τότε πού το πρόβλημα;
    Εμένα να σου πώ μου άρεσε που η γυναίκα σου είναι γλυκιά και όμορφη. Όλα όσα ακούγονται περί των σκληρών εκδικητών γυναικών είναι ψεύτικα για μένα. Εδώ μιλάμε για κανονική σχέση, καθημερινή. Αυτή είναι η ηδονή.
    Να περνάς καλά κι εσύ κι εκείνη. Όπως το εννοείται οι δυο σας σαν ζευγάρι. Αυτό σας εύχομαι.
     
  5. dizzyisntacow

    dizzyisntacow New Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    οο! δεν διαβασα και τις 5 σελιδες απλα το πρωτο ποστ και μαρεσε πολυ. νομιζω να εκπαιδευσω τον δικο μου ετσι. εκτος απο την απιστια αυτο δεν μαρεσει.
     
  6. pseftishlios

    pseftishlios New Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    τι θα έλεγες να έλεγες στην γυναίκα σου να φέρει κάποιον και να κάμει ερωτα μπροστά σου?
     
  7. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    οτι καλύτερο.

    μπράβο παιδιά

    μπράβο.

    ηλίας.
     
  8. tiooora

    tiooora New Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    Και κάπου εδώ παθαίνω κρίση συνείδησης. Όχι δεν κατάκρίνω το φιλο που το ζει. Όχι δεν είμαι ηθικολογος. Απλά σκέφτομαι αν θα ημουν στη θέση του τι θα εκανα. Ναι ωραία η φάση. Απλά μια απορία. Για να είναι κάποιος/α μαζί σου πρέπει κάπου να της αρεσεις, κάτι να έχεις,κάτι να θέλει από σένα. Μετά από τόσο καιρό τέτοιας ζωής θα αναρωτιομουν γιατί είναι ακόμη μαζί μου. Αφού στο σεξ δεν την ικανοποιω, μου φέρεται σα σκουπίδι κτλ. Ναι θέλω κάποια να υποτάξει την προσωπικότητα μου, αλλά με κάτι τέτοιο χάνω την προσωπικότητα μου και δεν θα έχει τίποτα να υποτάξει....κάνω κάπου λάθος?
     
  9. dimitrisH

    dimitrisH New Member

    Απάντηση: Υπηρετωντας τη συζυγο μου

    φαινεται απο αυτο που σου ειπε οτι δεν τις αρεσει, νομιζω καταπιεζεται και θα ηθελε να ζησει μια "φυσιολογικη" κατασταση..