Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποθετική Εμπειρία..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος AuroraBorealis, στις 6 Νοεμβρίου 2016.

  1. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Σκέφτομαι ότι ίσως η περιγραφή κάποιας αρρωστημένης εμπειρίας να είναι υπερβολική για τα δεδομένα του φόρουμ. Τόσο το edge playing όσο και το deep sm απαιτούν συγκεκριμένη αισθητική για να κατανοηθούν και να μη παρεξηγηθούν.

    Αντ'αυτού επέτρεψε μου να σου δημιουργήσω ένα υποθετικό σενάριο και αφού είσαι όλη μάτια επέτρεψε μου να το κάνω όσο πιο οπτικό γίνεται.

    Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι σαββάτο απόγευμα πάω σε μία καλή φίλη στη πόλη μου για καφέ και ποιοτικό μουχαμπέτι και κατά την ώρα της συζήτησης πέφτει κατα λάθος το μάτι μου σε δύο αντικείμενα.


    Ένα είναι αυτό το βιβλίο   στην βιβλιοθήκη της, το οποίο αποτελούσε μέρος της διδακτικής της ύλης κάποια στιγμή στο παρελθόν, και σε αυτό κουτάκι με βελόνες πάνω στο γραφείο της   .

    Ας υποθέσουμε ότι η θέα αυτών των δύο εικόνων προκαλεί 100% utilize της λίμπιντο μου και ότι για μια στιγμή χάνομαι σε βαθιές σκέψεις.

    Η φίλη μου αναρωτιέται που ταξιδεύω και της μιλάω για ένα νήμα στο φόρουμ που θα ήθελα να διαβάζει, της λέω ότι ίσως να την ενδιαφέρει. Η ίδια αν και έχει καλή σχέση με τον χώρο σπάνια ασχολείται με τις διαδικτυακές του προεκτάσεις.

    Ανοίγω το 'Υπόγεια Ρεύματα' στο τάμπλετ της και την αφήνω να το διαβάσει. Σκέφτομαι πως θα την πείσω να συμμετέχει σε ένα παιχνίδι.

    Τελικά επιστρατεύοντας όλη όση τέχνη στο μπλα μπλα διαθέτω την πείθω να κάνουμε ένα πειραματισμό πάνω σε οριακές καταστάσεις πόνου για τα δεδομένα της πάντα, καθώς και σε οριακά στάδια πριν την δημιουργία βλάβης σε ιστούς του σώματος της και συνάμα να διεξάγουμε και μία μελέτη επιστημονικής υφής.

    Συμφωνεί οριακά.

    Ας υποθέσουμε ότι ερευνώ το δωμάτιο της για αντικείμενα που θα μπορούσαν να με βοηθήσουν στην αποπεράτωση ενός νεογέννητου σεναρίου παιχνιδιού στο μυαλό μου. Τελικά συγκεντρώνω όλα όσα χρειάζομαι, μία ξύλινη κουτάλα, ένα τσιμπιδάκι, ένα φιαλίδιο betandin, ένα πλαστικό κουτάκι, βαμβακερά pads, υφασμάτινη κολλητική ταινία και φυσικά τις βελόνες από το γραφείο της και το εν λόγω βιβλίο από την βιβλιοθήκη της.

    Τα συγκεντρώνω όλα σε ένα χαμηλό τραπεζάκι  

    Δίπλα σε αυτό υπάρχει ένα μεγαλύτερο επίσης χαμηλό τραπεζάκι στο οποίο ας υποθέσουμε ότι της ζητάω να καθαρίσει και να ξαπλώσει πάνω του.

    Της λέω ότι θα πρέπει να την ακινητοποιήσω.
    Με ρωτάει αν θα πονέσει πολύ.
    Της απαντάω ότι αν πονέσει πολύ θα πρέπει να κρατήσει στο μυαλό της ότι το κάνει για χάριν της επιστήμης.
    Με ρωτάει αν είμαι σίγουρος ότι μετά από όλο αυτό θα συνεχίσει να θέλει να μου μιλάει.
    Της απαντάω ότι κάτι τέτοιο θα το ξέρουμε μόνο μετά.

    Ανεβαίνει στο τραπέζι και της δένω χέρια   και πόδια     με αυτή την καταπληκτική χρυσαφί υφασμάτινη ταινία.

    Ας υποθέσουμε ότι την χαζεύω για λίγο προσπαθώντας να διαβάσω τις σκέψεις της, να διαβάσω φόβο στο βλέμμα της αλλά αυτή είναι ιδιαιτέρα ψύχραιμη. Από την μέση και πάνω φοράει μονάχα το σουτιέν και ένα λεπτό choker που παραπέμπει σε κολάρο και που ποτέ δεν αποχωρίζεται. Πιθανολογώ απομεινάρι από κάποια προηγούμενη της σχέση για την οποία ποτέ δεν δέχτηκε να μιλήσει.

    Ας υποθέσουμε ότι της εξηγώ το σενάριο,
    θα τοποθετήσω αρχικά αρκετές βελόνες στο σουτιέν της οι οποίες μόλις που θα την ακουμπούν στο στήθος.
    Στην συνέχεια θα την ρωτήσω κάτι σχετικά με το νήμα που μόλις είχε διαβάσει, συγκεκριμένα θα της ζητήσω να υπολογίσει το άθροισμα δύο συνόλων, του σύνολο που η Queen87 ρώτησε στην ουσία το ίδιο πράγμα και του συνόλου που στην ουσία πήρε την ίδια απάντηση. Κάθε φόρα που θα απαντάει λάθος εγώ θα χτυπάω μία φορά με την κουτάλα τις βελόνες πιέζοντας να μπουν ακόμη πιο βαθιά στο στήθος της.

    Με ρωτάει γιατί δεν λέω απλά ότι θέλω να καρφώσω τις βελόνες στο στήθος της.
    Της εξηγώ ότι απλά δεν έχει κατανοήσει το πείραμα, ότι κατα την ανάγνωση έχει αποθηκεύσει στο υποσυνείδητο της όλα όσα χρειάζεται και αυτό που μένει να ανακαλύψουμε είναι μετά από πόσο πόνο θα αναγκαστεί να αναδείξει αυτές τις πληροφορίες στο συνειδητό της (που τα σκέφτομαι ο πούστης?).

    Με ρωτάει ποιο θα είναι το safeword της.
    Της απαντάω το "under her feet".
    Μου λέει ότι ίσως το ¨ζαβαρακατρανεμία" να είναι αισθητικά πιο πρέπον.
    Της υπενθυμίζω ότι έτσι όπως είναι δεμένη ίσως θα πρέπει να αποφύγει τέτοιου είδους ειρωνείες.

    Ας υποθέσουμε ότι μετά την ολοκλήρωση των παραπάνω προκαταρκτικών και αφού έχω τυπικά απολυμάνει τις βελόνες με betandin   αρχίζω και τις τοποθετώ στο σουτιέν.

    Ας υποθέσουμε ότι μπαίνουν με ιδιαίτερη ευκολία και σταματάω στο σημείο που μου δείχνει ότι νιώθει να την τσιμπούν.

    Ας υποθέσουμε ότι το αποτέλεσμα είναι το εξής       .

    Ας υποθέσουμε ότι ευθύς μετά ξεκινάω τις ερωτήσεις σε κάτι που ούτε και εγώ ξέρω την απάντηση και σε κάθε λάθος απάντηση χτυπάω τις βελόνες με την κουτάλα. Μεταξύ των χτυπημάτων επιτρέπω αρκετό χρόνο για να σκεφτεί και να αντιληφθεί πλήρως τον πόνο πριν πάμε ένα επίπεδο παρακάτω. Κατα την διάρκεια αυτών των διαλλημάτων ξεφυλλίζω εκείνο το ενδιαφέρον ψυχοτέτοιο βιβλίο αλλά όλα μου φαίνονται κινέζικα.

    Ας υποθέσουμε τελικά μετά από 17 χτυπήματα λέει το safe word και το παιχνίδι-πείραμα σταματάει.

    Ας υποθέσουμε ότι τόσο η ψυχραιμία της όσο και η αντοχή της με έχει ενθουσιάσει.

    Ας υποθέσουμε ότι στο τέλος του παιχνιδιού αυτό που βλέπω στο στήθος μοιάζει κάπως έτσι   και έτσι   .

    Ας υποθέσουμε ότι προς μεγάλη μου έκπληξη όταν την έλυσα με ρώτησε αν αυτό ήταν όλο ή έχει και συνέχεια, πράγμα που πυροδοτεί νέους κύκλους σκέψεων στην λίμπιντο μου.

    Ας υποθέσουμε ότι την ενημερώνω ότι υπάρχει ακόμη κάτι που θα ήθελα να δοκιμάσουμε, τις αντοχές της σε ορθοστασία με το σουτιέν της έτσι όπως είναι.

    Ας υποθέσουμε ότι μετά από λίγες στιγμές την βλέπω να κάθεται όρθια στα δάχτυλα των ποδιών της πολύ κοντά στο τοίχο φροντίζοντας να μη ακουμπάει το σουτιέν της εκεί και με τις καμάρες της σε ικανοποιητικό ύψος για να μην ακουμπούν στις βελόνες που έχω βάλει στο πάτωμα.

    Ας υποθέσουμε ότι μετά από λίγα λεπτά δεν έχει πλέον αρκετή δύναμη για να κρατήσει το σώμα της όρθιο και σχεδόν ακουμπάει στις βελόνες   πράγμα που με οδηγεί να τερματίσω και την άσκηση.


    Ας υποθέσουμε ότι τελικά ήταν ένα ιδιαίτερα ενδιαφέρον σαββατιάτικο απόγευμα και δεν του φαινόταν.
     
  2. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Νομίζω ότι δικαιούμαι να ζητήσω την κρίση σου @Queen87 όσο αφορά το πόσο bdsm είναι κατα την γνώμη σου αυτό το υποθετικό σενάριο.
    Σωστά ?
     
  3. Εγω θα υποθεσω μονο οτι το αιμα που ετρεξε ηταν ουτε λιγο ουτε πολυ...
     
  4. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    @AuroraBorealis

    Πήρα coca-cola και ποπ κορν... αλλα ξέρεις τι; θέλω πίτσα και παγωτό... φαντάζομαι θα έχει και συνέχεια οπότε θα εφοδιαστώ μέτα...

    Ας υποθέσουμε οτι διάβασα την υποθετική ιστορία σου και τα μάτια μου είναι ακόμη στην θέση τους....

    (κράτς) βρήκα και μια σοκολάτα...

    Keep going...

    Η κοπελιά; δεν μαγειρεύει; δεν ειδα κανένα σημάδι στην κουτάλα... διακοσμητική την έχει;

    Το σουτιέν εχει μαξιλαράκι ε; έξυπνο...

    Η Ταινία εχει πολύ ωραίο χρώμα... τι είδους είναι...

    Το Βιβλίο. Α! το βίβλιο.... ευχαριστώ και εχω κάνει λίστα τι βιβλία να αγοράσω....

    In the end...

    Ας υποθέσουμε (υποθετικά) οτι είμαι χαζή... είμαι; και δεν έπιασα το point απο τις πρώτες σελίδες του νήματος.. Όντως;
    Ας υποθέσουμε οτι είσαι έξυπνος... είσαι; διότι υποθετικά μιλόντας αν ισχύει το απο πάνω... θα ρωτάω εσένα για τις όποιες απαντήσεις του νήματος που θα δημιουργώ
    και θα μου αφηγήσε μέσα απο υποθετικές ιστοριούλες deal?

    Υ.Γ to be continue? Να πάρω πίστα η να μην πάρω; υποθετικά μπορείς να μου απαντήσεις μέσα απο μια ιστοριούλα...  
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Εξαιρετικό το πόνημα, εξαιρετικό...
    Αναγνώσας ανεφώνησα: "ρε τον πούστη τον Σαργκάνη"..!

     
  6. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Ηταν τρεις ναυαγοί σε ένα νησί α. Ενας χημικός β.Ενας Φυσικός γ. Ενας Μαθηματικός. η θάλασσα ξεβράζει κονσέρβες αλλά δεν έχουν ανοιχτήρι. Ο χημικός λέει θα βάλουμε θαλασσινό νερό στο καπάκι θα εξατμισθεί το νερό και το αλάτι θα διαβρώσει το καπάκι και σε τρεις μερες θα το ανοίξουμε, Ο φυσικός λέει με τα γυαλιά που φοράω θα κάνω φακό και με το ήλιο θα κάψω το καπάκι και θά φάμε περίπου το απόγευμα...
    Ο μαθηματικός λεέι Εστω ότι τις ανοίξαμε.......

    Μήπως είσαι μαθηματικός?
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Μία απάντηση σου γύρεψα, οχτώ ερωτήσεις έλαβα.
    Δεν πειράζει όμως, όπως ξαναείπα, η συζήτηση μαζί σου μου αρέσει.

    Λοιπόν, έχουμε και λέμε:

    Υποθετικά η κοπελιά μπορεί είτε να μαγειρεύει είτε όχι, είναι αδιάφορο ως προς το σενάριο. Ας υποθέσουμε όμως ότι μαγειρεύει και ότι κάνει κάτι καταπληκτικά ογκραντέν και ας υποθέσουμε επίσης ότι η συγκεκριμένη κουτάλα δεν έχει σημάδι γιατί κατοικοεδρεύει σε ένα συρτάρι μαζί με τα υπόλοιπα παιχνίδια της.

    Υποθετικά το σουτιέν πρέπει να έχει μαξιλαράκι γιατί αλλιώς οι βελόνες θα ήταν δύσκολο να κάτσουν στην ευθεία και με τα χτυπήματα να μην αλλάξουν γωνία.

    Είναι του είδους ductious tapeious ifasmatious η κοινή, απαντάται συνήθως σε μικρές ποσότητες σε κεντρικά καταστήματα σιδερικών η συγκεκριμένη ωστόσο ανήκει στην σπάνια ποικιλία midas. Την ονομασία η ποικιλία την πήρε από το χρυσαφί της χρώμα.

    Κατά την γνώμη μου όχι, αν αυτό πίστευα για σένα δεν θα σε ταλαιπωρούσα με τόσα quote.
    Είσαι όμως τσιγκούνα, ολόκληρο απόγευμα έκανα υποθετικά σενάρια για τα μάτια σου μόνο και ένα like από σένα δεν εισέπραξα.

    Αν όντως σε ενδιαφέρει η γνώμη μου σε αυτό θα σου πω ότι νομίζω ότι απλά έχεις κολλήσει σε κάτι ή περιμένεις μια πολύ συγκεκριμένη απάντηση την στιγμή που θέτεις ένα πολύ γενικό ερώτημα.

    Η αλήθεια είναι ότι δεν με έχω για βλάκα.
    Αλλά βλέπεις το αν κάποιος είναι χαζός ή έξυπνος μετριέται με την ίδια μεθοδολογία που μετριέται και αν κάτι στο bdsm είναι άρρωστο ή δεν είναι bdsm. Με εξαίρεση τα άκρα, τους πολύ χαζούς και τους πολύ ευφυής, για το μεγαλύτερο μέρος της κλίμακας θα πρέπει ή να βασιστείς σε επιστημονικούς τρόπους καταμέτρησης ευφυίας ή στην υποκειμενική γνώμη κάποιου, συνήθως βασιζόμαστε στην γνώμη που έχουμε για τον εαυτό μας και βάσει αυτού κρίνουμε τους άλλους ως έξυπνους ή βλάκες. Όπως παρομοίως αρεσκόμαστε στο να κρίνουμε και εξ ιδίων το αλλότριο bdsm, αλλά αυτό δεν αφορά το παρόν νήμα.

    Θα μου άρεσε πολύ αλλά δεν γίνεται. Δεν έχω τόσο χρόνο.

    Nope, thats all folks.
     
    Last edited: 7 Νοεμβρίου 2016
  8. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Το υποθετικό αίμα.
    Και αν υπήρξε ήταν υποθετική κακοποίηση.
     
  9. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Σου έκανα like να μην λες παραπονιάρη...
    Τιμή μου που σπατάλησες χρόνο (μικρό η μεγάλο) για τα μάτια μου και μόνο... (μας διαβάζουν και άλλοι btw)  

    Α τέτοιος είσαι; της μιας φοράς και γεία σας....; ξενέρωτε  

    Δεν πειράζει... καλή καρδιά!
     
  10. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Υποθετικά παραγγέλνεις πίτσα αλλά αυτή αργεί πάρα πολύ οπότε τηλεφωνείς να τους ξεχέσεις και η κοπέλα στην άλλη άκρη της γραμμής σου ζητάει συγνώμη και σου λέει ότι έχουν κάποια προβληματάκια τον τελευταίο καιρό με τον συγκεκριμένο υπάλληλο που κάνει το delivery και ότι ίσως άργησε λίγο γιατί είναι το τελευταίο του δρομολόγιο. Κλείνοντας το τηλέφωνο ακούς το κουδούνι και ανοίγοντας την πόρτα βλέπεις τον υπάλληλο ο οποίος είναι και κομματάκι μπάνικος για τα γούστα σου. Το κακό είναι ότι ανακαλύπτεις ότι η πίτσα αφενός είναι ήδη κρύα και αφετέρου δεν είναι αυτό που παράγγειλες. Με καπνούς να βγαίνουν από τα αυτιά σου στολίζεις από πάνω έως κάτω τον μπάνικο υπάλληλο ο οποίος σε θερμοπαρακαλεί να μη ενημερώσεις την πιτσαρία γιατί ψάχνουν αφορμή να τον σουτάρουν. Σου λέει ότι θέλετε κυρία αλλά μη καλέσετε στην δουλειά.

    Ας υποθέσουμε ότι εσύ έχεις κέφια παρόλο τον εκνευρισμό.
    Ας υποθέσουμε ότι του ζητάς να μείνει στην πόρτα την ώρα που εσύ ρίχνεις ένα ένα τα κομμάτια της πίτσας στο πάτωμα με απόσταση περίπου μεταξύ τους φτάνοντας σε μία πολυθρόνα στην οποία κάθεσαι και πατάς το πόδι σου το τελευταίο κομμάτι.
    Ας υποθέσουμε ότι τον ρωτάς αν ακόμη είναι διατεθειμένος να κάνει οτιδήποτε μπορεί για μην κάνεις εκείνο το τηλεφώνημα.
    Ας υποθέσουμε ότι σου λέει ότι είναι.

    Ας υποθέσουμε ότι του εύχεσαι καλή όρεξη.
     
  11. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Ας υποθέσουμε ότι θα το ήθελα πολύ αλλά δεν είμαι.
     
  12. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Χμμμ με κάνεις Κ και σαδίστρια ε; ας έχει...

    Ας υποθέσουμε λοιπόν οτι συμβαίνει το υποθετικό σενάριο αυτό...

    Υποθετικά πάντα θα τον τιμωρήσω διότι έμεινα νηστική βάζοντας τον να μου καθαρίσει όλο το σπίτι...

    Ας υποθέσουμε οτι υπακούει...

    Υποθετικά έχω μείνει νηστική.... μήπως να έστελνες τίποτα; και κανέναν γλυκό ε; μην είσαι τσιγκούνης...