Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υποτακτικος, κυριαρχος ή switch?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Braveheart, στις 4 Μαϊου 2016.

  1. Iagos

    Iagos Contributor

    Αγαπητέ είσαι είκοσι και είσαι μια χαρά.

    Ούτε διπολικός, ούτε τριπολικός, ούτε δεκαπολικός είσαι, ούτε και κάτι άλλο έχεις.

    Είσαι απλά είκοσι και βλέπεις τσόντες.

    Και πολύ καλά κάνεις.

    Όμως επειδή αναφέρεσαι στο κείμενο σου στο D/s επέτρεψε μου να πω μια σκέψη μου και να αποχωρήσω.

    Αν θες ζήσεις κάτι παραπάνω από τις τσόντες, τότε κόψε για λίγο καιρό τις τσόντες.

    Και μείνε λίγο με τον εαυτό σου.

    Και δες τον εαυτό σου με μια πραγματική γυναίκα. Δες την καθημερινότητα σου μαζί της.

    Θες να την φροντίζεις από το πρωί έως το άλλο πρωί;

    Θες να της παραχωρήσεις χώρο από τον χώρο σου και χρόνο από τον χρόνο σου ώστε να την υπηρετείς σε μικρά καθημερινά πράγματα που δεν έχουν σχέση με δερμάτινα, μαστίγια, δονητές, φτυσίδια και κλωτσίδια;

    Σε φτιάχνει εσωτερικά, μια τέτοια ζωή με μια γυναίκα;

    Ή όχι;

    Ώσπου να δώσεις αυτή την απάντηση στον εαυτό σου γλέντησε το όσο πιο δυνατά μπορείς.

    Αμαρτία στα είκοσι να πάει τόση καύλα χαμένη.

    Το D/s δεν το ζεις, είτε είσαι Κ είτε είσαι υπό, με την καύλα και την τσόντα, το ζεις με την ψυχή.

     
     
    Last edited: 4 Μαϊου 2016
  2. Braveheart

    Braveheart New Member

    @Iagos Σ ευχαριστω για την απαντηση σου, νομιζω οτι δεν υπαρχει καλυτερος φιλος για τον εαυτο σου απο τον ιδιο σου τον εαυτο... οποτε μαλλον ναι... πρεπει να τα βρω με τον εαυτο μου και στην πορεια οτι ειναι να ερθει θα ερθει...