Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπο κοριστικα....χαιδευτικα η μη!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 24 Οκτωβρίου 2016.

  1. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Την ιδεα μου την εδωσε προσφατα ενας φιλος. Αλλα μερες τωρα ακουω διαφορα.
    Μηπως ηρθε η ωρα να τα αποτυπωσουμε;; προσφωνησεις που μας εχουν αποδωσει. Με χιουμορ η οχι...
    Ονοματα που μας εχουν βαφτισει... Παρατσουκλια. .περιεργα η μη...
    Ακομα κ αυτα που εμεις εχουμε προσδωσει σε αλλους...
    Η εχουμε ακουσει να λενε...

    Παιζουμε;;
     
    Last edited: 24 Οκτωβρίου 2016
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Όταν με αποκαλούν Μαγδούλα, το μισώ.  
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Μπουμπου...τι άλλο?
     
  4. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    Μια φορα κ εναν καιρο με φωναξαν
    Αρκουδοσφυριχτρα....
     
  5. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μου ρθε κι άλλο, κ έχει βγει από δω μέσα, σουρλουλού, νομίζω, πως θα βρίσω..
     
  6. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    Τα πιο μοναδικά παρατσούκλια μου τα έχει δώσει Εκείνος, τα πιο "βαρεμένα" , προσφωνήσεις που βγαίνουν αβίαστα, ονόματα που αν κάποιος ακούσει θα πει "μα τι λένε ;;", το νικ μου εδώ, που με προσδιορίζει απόλυτα και σε όλη αυτή τη σχέση.

    Δεν θα γράψω ποια είναι, είναι για εμάς, αλλά ήθελα να πω πόσο σημαντικά είναι, πόσο δείκτης είναι μέσα στην πορεία της σχέσης για διάφορα πράγματα. Ανάλογα ποιο χρησιμοποιεί ή δεν χρησιμοποιεί..εγώ καταλαβαίνω τι γίνεται, χωρίς πολλά πολλά.

    Ωραίο νήμα, πολύ  
     
    Last edited: 24 Οκτωβρίου 2016
  7. Απο τα 13 εως τα 16 (εκει πια συνειδητοποιησαν οτι ειμαι κοριτσι) η κολλητοπαρεα μου με βαφτισαν μητσο..
     
  8. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Βασιλάκη Καΐλα, Τσιριμπιμ Τσιριμπομ, το Θρυαλλίς μου το έδωσε κάποιος από εδώ μέσα, Φτυρλάκι (έχω πεταχτα αυτιά), αλεξικεραυνο (φορουσα 15ποντα), η μαμά μου παιδάκι της Αιθιοπίας ή Τσίρο, κάποια καλοκαίρια εξαιτίας σολαριουμ Ηλία Ψινάκη και πολλά άλλα
     
  9. Λουκουμας... 
     
  10. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    πίσσα στο γυμνάσιο ,μέρλιν ο μάγος στο λύκειο,μαύρη τρύπα από ενα φίλο,μαιμούκω-κούρτι τηγάνι-σιούτα-ιμαλάια(απο τον μπαμπά μου),κωλάρα από τον έρωτα  
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    το ψινάκης πολύ πετυχημένο χαχαχα
     
  12. Θανασης, με παραλλαγή Θανασακης.