Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Υπο κοριστικα....χαιδευτικα η μη!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος daniela100, στις 24 Οκτωβρίου 2016.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Πρόσεχε τι λες  
     
  2. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Οι περισσοτεροι μου πρώην κατα εναν περιεργο τροπο κατεληγαν να με αποκαλουν "παπί" / "παπάκι" / "κουακ".
    Ακομη κ ενας Σουηδος με τον οποιον ημασταν μαζι με αποκαλουσε duckling / duckie...
    Χμμμ.... ανησυχητικο! Κουακ!

    Γενικως στις χαρές μου ή στα νευρα μου βγαζω "ηχους".  
     
  3. open_mind

    open_mind Regular Member

    Χεχεχε το ίδιο παρατσούκλι από την εφηβεία, μαζί με το χιονάνθρωπος και το Τάσος!  
    Με κολλητή, εδώ και πολλά χρόνια, αποκαλούμε μέχρι και σήμερα η μία την άλλη νινί, καταργήσαμε ονόματα!
    Αμέτρητα υποκοριστικά ζώων, από κοτοπουλάκι, ποντικάκι μέχρι μαγκουστάκι και μαύρο μάμπα!
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    ειπε ο γαιδαρος το πετεινο κεφαλα   
     
  5. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    και μένα δεν φαντάζεσαι πόσο χαρά μου δίνει αυτό    
     
  6. VickyS

    VickyS Sneaky

    Κάτι έχει πάρει το αφτί μου πως κάποια σε λέει και "θείο"...
     
  7. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    αυτό το νήμα είναι αφιερωμένο σε εκείνον   ..... ανοίχτηκε όταν βαφτίστηκε Παντοφλίνο. Τι νονά θα ήμουν άραγες αν δεν έκανα το κατιτίς για το βαφτιστήρα μου ε?

    υγ: αν και ένα από τα καλύτερα θεωρώ ότι το χει πει η @sweet_release  
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Τί εχω πει και δεν μου πάει στο μυαλό? 
     
  9. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    χαχα πως τους ήρθε κάτι τέτοιο ?  
     
  10. Platonistis

    Platonistis Ερωτικός Μύστης

    Πρόεδρος, Φιλόσοφος, Ποιητής, Σταυρούκος, Αρκούδα, Σπίρτο, Κουκλάκι, Σταυρέλ, Ψηλός...
     
  11. gazza

    gazza Regular Member

  12. daniela100

    daniela100 FREE-DOM

    ένα θα σου πω...
    Καρναβάλι Πάτρας... πήδαγα ασταμάτητα... σφύριζα όλη την ώρα  ... ε... πόσο να με αντέξουν ποια