Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φίμωτρα .....Ball gag ή κάτι άλλο ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος masternt, στις 5 Φεβρουαρίου 2011.

  1. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Να βλέπεις, αυτή δεν πονάει, χαμογελαει κιόλας      
     
  2. Liana

    Liana New Member

    Το μόνο..φίμωτρο που έχω δοκιμάσει είναι το πέος...απολαυστικός τρόπος φίμωσης κι ανέξοδος..Αλλα θ μ άρεσε ν δοκιμάσω κ κατι άλλο..μ αρεσει η ιδέα της φίμωσης, το έχω δοκιμάσει μόνη μου, με το εσωρουχό μου κ μ αρεσε η αισθηση.
     
  3. conner

    conner Contributor

  4. gero

    gero Regular Member

    Ειναι εκπληκτικο,το προτεινω.
    Ειδικα αν ειναι και μουσκεμενο το εσωρουχο με τα υγρα σου θα το απολαυσεις ακομη πιο καλα
     
  5. tilemaxos

    tilemaxos Regular Member

    εσωρουχο στο στομα δεμενο με μαντηλι....το λατρευω
     
  6. Πάντα ξεκινάμε από τα βασικά.
    Eξαιρετικά για φίμωτρα είναι τα tenugui (Ιαπωνικές πετσέτες από βαμβάκι σε διάφορα σχέδια), καθώς και τα fundoshi (λινά βαμβακερά υφάσματα για αυτοσχέδια εσώρουχα)
     
  7. Φυσικά με ... το ανάλογο γέμισμα ....
     
  8. Liana

    Liana New Member

    Ανάλογο γέμισμα; δηλαδη;
     
  9. Noardos

    Noardos Regular Member

    Σαν την κάλτσα στο στόμα, άιντε κανά βρακί και από πάνω duck tape, δεν έχει...
     
  10. Μικρές λωρίδες ανάλογου υφάσματος (αρκετές σε αριθμό)..