Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φίμωτρα .....Ball gag ή κάτι άλλο ...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος masternt, στις 5 Φεβρουαρίου 2011.

  1. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

    Αφου εκτος από το φίμωτρα και το gag ball υπάρχει στη επικεφαλίδα του νήματος και το κάτι άλλο να συμπληρώσω ότι καμια φορα και το κλείσιμο του στόματος απλά με το χέρι έχει μια συμβολικότητα και με την πιέσει που ασκείς δίνεις έναν άλλο τόνο στην όλη κατάσταση.
    Τώρα για πιο extreme καταστάσεις και για όσους ξέρουν από ιππασία και αλόγα προτείνω μια στομίδα Καντάρα =(στομίδα για ατίθασα άλογα με εσωτερικό μοχλό πιέσεις που περνάει μέσα στο στόμα και σε κάθε τράβηγμα πιέζει την γλώσσα του αλόγου ακινητοποιώντας το ) αρκετά extreme και σκληρό θα έλεγα
     
  2. Gangrel

    Gangrel Καλύτερα να καώ πάρα να σβήσω

  3. To xέρι ως μέσο φίμωσης πάντα παίζει μπάλα (εξ' άλλου το ίδιο μας το σώμα είναι ένα εξαίρετο μέσο επιβολής - τα γράφω στο παρακάτω link ποστ 21) https://www.greekbdsmcommunity.com/threads/Εσκεμμένη-αποχή-από-το-σεξ-Τι-σας-ξυπνάει.50392/page-2
    Όσον αφορά τα αλογοστομίδια, ναι είναι πολύ ωραία και με το ανάλογο harness συνοδευμένα  
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Η άποψή μου είναι ότι στις δικές μου "συνεδριάσεις", συνήθως, είναι αναγκαίο κακό για... κοινωνικούς λόγους.
    Ειδάλλως, οι κραυγές και οι λυγμοί είναι προτιμητέα.
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    με τις κραυγές εντάξει παλεύεται...

    με τα μαστιγια κτλ είναι το προβλημα... γιατι θες να ακους το χλάαπ και αναγκαστικά βάζεις μουσική.
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εγώ είμαι νοικοκυρέισσα και διαρκώς τινάζω χαλιά  
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ο κόπανος αφήνει υπέροχα σημάδια λέμε... σε άσπρα άτριχα κωλαράκια μιααααμμμ
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μ'έχουνε πάρει χαμπάρι επαεπέρα  
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Σαν την χέρα μου δεν έχει. Ειδικά οντέ καλύπτω και τους αεραγωγούς της μύτης μαζί με του στόματος.
     
  10. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Το balgag πάντως μέτα από κάποιον καιρό μαθαίνεις να μην σε ενοχλεί και τόσο( πιο σωστά Σου μαθαίνει).
     
  11. Soraya

    Soraya Guest

    Πρόσφατα δοκίμασα γκαγκ κρίκο . ...
    Αρκετά δύσκολο ειδικά στις ενώσεις που ακουμπά στην άκρη των χειλιών .
    Υπέροχη αίσθηση....
    Ειδικα οταν το στομα γεμιζει με το πεος Του.
     
  12. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Ειμαι ασυμφορη.. γκαγκ καουτσουκ κατεληξε να το φτυνω σε δοσεις