Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φακαμπλ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Paladin, στις 3 Απριλίου 2015.

  1. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Τι θεωρείτε αξιοξεσκίσιμο;;; Άκρως φακαμπλ (fuckable) σε λογικά πλαίσια μην μιλήσουμε για μοντέλες και σιξ πακαρισμενους.... Ποιά ποιότητα εκτιμάτε στα σώματα για να θεωρηθεί κάποιος/α φακαμπλ;;;;
     
  2. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι ωραιο νηματακι  
    Ναι για πειτε μας παρακαλω (βασικα ενος με ενδιαφερει) , με λεπτομεριες παρακαλω  
     
  3. Για εσάς τις 2 αναφέρεστε?

    Αααα εγώ είμαι "Στρατηγός" και τα λέω τσεκουράτα.
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Βρε πειτε μας εσεις τι θεωρειτε φακαμπλ γενικα, τι σας αρεσει και τι οχι, που επικεντρωνεστε (εκτος απο τον κωλο) και εμεις θα την βγαλουμε την ακρη 
    Ετσι για να ξερουμε, ενημερωτικα και συγκεκριμενα. Μην καρφωνεστε μονο  
     
  5. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Γενικά χαρακτηριστικά γυναίκας για αυτούς που επιθυμούν γυναίκες και αντίστοιχα για όσους επιθυμούν άντρες (και όσες χιχιχιχιχ)
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αξιοξεσκίσιμο ένα σώμα e basta ?
    Ευχαριστώ, αλλά καλύτερα να πάρω μια μπάλα κιμά, να την βάλω στο καλοριφέρ, να την ζεστάνω και να την πηδήξω...

    Δεν χρειάζεται να είναι κάποια Θεά...
    Φτάνει να τα έχει βρει με το κορμί της...
    Να είναι αισθησιακή...
    Να έχει καλή σχέση με το άθλημα σεξ και μεταξύ μας να υπάρχει χημεία...

    Sorry, ίσως και να είμαι εκτός θέματος, αλλά εμένα ένα "σκέτο" κορμί, δεν μου τράβηξε ποτέ την προσοχή, σε σημείο που να ήθελα να το ξεσκίσω...
    Αρκετά τα πολύ όμορφα γυναικεία κορμιά που έχω "γνωρίσει" και που αποδείχθηκε, ότι είχαν τον ερωτισμό μιας τηγανίτας...
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2015
  7. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Φακαμπάλα και όχι «καμπάλα»!!!
    Απλά, λιτά και λακωνικά....
     
  8. Paladin

    Paladin brattiness loading....

    Εγω πχ θεωρώ αξιοξεσκίσιμο το τόξο που υπάρχει στο σώμα του άντρα δε θυμαμαι πως το λενε δεν το έχουν όλοι ειναι για μένα το νούμερο ένα ! Εκει χαμηλά αυτο το τόξο ...
     
  9.  
     
  10. Ορίων

    Ορίων Omnia mors aequat

    Για το στομάχι μιλάς ή για την σπονδυλική στήλη @Paladin ;
    Αυτά όλοι τα έχουνε, εσύ μάλλον τώρα μάς μιλάς για σιξ πακόνε,
    οπότε θα διαλέξω τσι μοντέλες!!!
     
  11. whisperer

    whisperer Regular Member

    Δεν υπαρχει λιστα αγαπητη...υποκειμενικο ειναι.Αναλογα τη κολοκυθοπιτα και τα κριτιρια του καθενος.Φακαμπλ μπορει να ειναι ενα σωμα, ενα βλεμμα, μια φωνη...πχ ενω δε τρελαινομαι για αφρατουλες βρισκω πολυ σεξυ τη τσουμπωτη λεσβια ορθοπεδικο (δεθυμαμαιπωςτηλεν) απο το greys anatomy.
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2015
  12. Να έχει "ανώμαλο" (για τα μέσου όρου στάνταρ της Ελλ. υ που είναι κάτω του μετρίου) υποσυνείδητο...

    Kαι δεν κάνω πλάκα σ' αυτό.
     
    Last edited: 3 Απριλίου 2015