Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασίωση υποταγής

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος heresy, στις 26 Μαρτίου 2009.

  1. heresy

    heresy Regular Member

    καλημέρα σας  
    Δεν είναι προσωπική εμπειρία αλλά μια ιστοριούλα που έγραψα , ελπίζω να σας αρέσει  


    Γύρισες από το γραφείο νωρίς σήμερα, επιτέλους λίγος ελεύθερος χρόνος… τον χρειάζεσαι. Έκανες 2-3 αναγκαίες δουλίτσες για το σπίτι και άνοιξες το θερμοσίφωνο. Θα το απολαύσεις σήμερα το μπάνιο σου τώρα που έχεις χρόνο!
    Το νερό θα είναι καυτό και συ θα σκεφτείς την αγαπημένη σου φαντασίωση… σήμερα θα επέτρεπες στο μυαλό σου να φαντασιωθεί το απαγορευμένο…

    Είχες συνηθίσει πια να καταπιέζεις τη φαντασία σου. Αυτό που σε καύλωνε, που σε έκανε τρελή από επιθυμία, η σκέψη που σε ζάλιζε τόσο ώστε το μυαλό σου θόλωνε και δε λειτουργούσε πλέον λογικά, ήταν κάτι που δεν μπορούσες να δεχτείς για τον εαυτό σου. Ήθελες να είσαι υποτακτική, ερωτικό υποχείριο στα χέρια του εραστή σου που θα σε έκανε ότι ήθελε, θα σε εξευτέλιζε και θα σε έβαζε να κάνεις ότι πιο διεστραμμένο περνούσε από το μυαλό του όσο αρρωστημένο και να ήταν. Δεν μπορούσες να καταλάβεις γιατί η σκέψη να είσαι το πειθήνιο όργανό του και να υπακούς στις εντολές του αναντίρρητα σε έφτιαχνε τόσο πολύ.

    Δεν ήταν ότι δεν ερεθιζόσουν με μια πιο νορμάλ φαντασίωση, η ερωτική σου ζωή είναι αρκετά καλή, αρέσεις και το απολαμβάνεις. Χαμογέλασες στη σκέψη του παίδαρου με το κουστούμι και το υπέροχο αυτοκίνητο που σου την έπεσε έξω από το γραφείο σου, από την πρώτη μέρα που συναντηθήκατε στο ασανσέρ σε έχει φάει με τα μάτια του. Σήμερα πήρε το θάρρος να σου ζητήσει να σε πάει κάπου, κρίμα που το αυτοκίνητό σου ήταν μόλις μερικά μέτρα πιο πέρα αλλά γιατί άραγε έπρεπε να του το πεις;;; Γιατί δεν τον άφηνες να σε πάει κάπου, σίγουρα θα πρότεινε μια στάση για καφέ και ποιος ξέρει τι μπορούσε να προκύψει; Αλήθεια γιατί δεν το έκανες;;;

    Ένας μικρός φόβος ξύπνησε μέσα σου. Όχι αποκλείεται, δεν μπορεί να προτιμάς να φαντασιωθείς να είσαι σκλάβα, από το να φλερτάρεις μαζί του, γιατί όχι, νιώσεις το κορμί του και την επιθυμία του, να ζήσεις τον έρωτα μαζί του. Όχι, απλώς σήμερα ήθελες να απολαύσεις τον ελεύθερο χρόνο σου, να ασχοληθείς με τον σπίτι σου και με τον εαυτό σου. Όχι για τις απαγορευμένες σκέψεις στις οποίες λαχταρούσες να βυθιστείς παρά τις αναστολές σου, αυτές απλώς υπάρχουν έτσι κι αλλιώς…

    Κάποιες στιγμές κόντεψες να τους παραδοθείς. Ήταν τόσο έντονοι οι οργασμοί που σου έφερναν οι επαφές με εκείνους τους άγνωστους στο ίντερνετ που είχαν σφηνωθεί στο μυαλό σου και δεν μπορούσες να κουμαντάρεις τις σκέψεις σου. Η αλήθεια είναι ότι πολλοί από αυτούς που «γνώρισες σε απογοήτευσαν αλλά σε κάποιες περιπτώσεις δεν μπορούσες καν να συγκεντρωθείς στη δουλειά σου, συνεχώς σκεφτόσουν τον αφέντη σου να σε διατάζει κάτι εξευτελιστικό και συ να υπακούς χωρίς την παραμικρή αντίρρηση. Να σε χρησιμοποιεί με διάφορους τρόπους να σε μεταχειρίζεται σα ζώο, σαν έπιπλο να χρησιμοποιεί το κορμί σου για να ικανοποιήσει τα βίτσια του ακόμη και να σε χτυπάει και να σε βασανίζει. Κι όμως αυτές οι σκέψεις σε καύλωναν απίστευτα, σε έκαναν άλλον άνθρωπο, μια σκλάβα.

    Ευτυχώς ξέφυγες, ηρέμησες από όλα αυτά, αποστασιοποιήθηκες, δεν άφησες τον εαυτό σου. Όμως σήμερα θα επέτρεπες μια μικρή παρανομία στον εαυτό σου, θα απολάμβανες μερικούς από αυτούς τους απίστευτους οργασμούς ξανά, με το καυτό νερό να πέφτει πάνω σου. Είχες ήδη από τις προηγούμενες μέρες ψιλο-προετοιμάσει τι θα σκεφτόσουν… Δεν είχες αγγίξει εδώ και μέρες το μουνάκι σου, σα να σε είχε διατάξει ο αφέντης σου να μην το κάνεις. Ήσουν καυλωμένη, χτες το βράδυ ειδικά πολύ καυλωμένη, αλλά αντιστάθηκες και περίμενες αυτή τη μέρα που ήξερες ότι θα είχες επιτέλους ελεύθερο χρόνο να το απολαύσεις. Μπήκες στο μπάνιο σαν υπνωτισμένη, άρχισες σιγά-σιγά να παραδίνεσαι στη φαντασίωσή σου. Το καυτό νερό ήταν υπέροχο, έκλεισες τα μάτια σου…

    Δεν μπορούσες να δεις τίποτα, ήσουν γυμνή και τον ένιωθες να περιφέρεται γύρω σου, άκουγες τα βήματά του. Σε είχε γδύσει σαν να έγδυνε μια πλαστική κούκλα, χωρίς να δείξει την παραμικρή επιθυμία για το κορμί σου. Σου είχε δέσει τα μάτια με ένα μαντίλι και τα χέρια πίσω από τη μέση σου. Ένιωσες τις ρώγες σου να σκληραίνουν και να πονάνε καθώς τις τσίμπησε και μετά κάτι κρύο και μεταλλικό να τις περιορίζει, σου είχε βάλει κλιπς για να σε τραβάει από εκεί όποτε ήθελε, δεν αντέδρασες όμως καθόλου Ήσουν απίστευτα καυλωμένη και περίμενες την επόμενή του κίνηση. Δεν μπορούσες να προβλέψεις τι είχε στο μυαλό του αλλά ότι και να σου ζητούσε θα το έκανες!

    Τον ένιωσες να σε σπρώχνει στο πάτωμα και γονάτισες πειθήνια. Έσκυψε πάνω σου και σε τράβηξε βίαια προς τη μεριά του και άρχισε να ψαχουλεύει βίαια το σώμα σου επιθεωρώντας το αυστηρά. Καθώς τα πόδια σου ενώθηκαν ένιωσες το μουνάκι σου να καίει ήσουν και πάλι τρελά καυλωμένη έτοιμη να υποκύψεις σε ότι σου ζητούσε. Σε έπιασε από τα μαλλιά και σε υποχρέωσε να βάλεις το πρόσωπο στο πάτωμα τουρλώνοντας ταυτόχρονα υποχρεωτικά τον κώλο σου. Σκαμπίλισε με δύναμη τα κωλομέρια σου ενώ ταυτόχρονα τον άκουσες να σου λέει:

    - «Μέτρα καριόλα, μέτρα τις σφαλιάρες που σου ρίχνω στα κωλομάγουλα βρωμιάρα!»

    Άρχισες να μετράς αμήχανα προσπαθώντας να μη δείξεις τον πόνο σου και παρακαλώντας μια να σταματήσει και μια να συνεχίσει. Όταν σταμάτησε ένιωσες το δάχτυλό του να μπαίνει βιαία μέσα στην πίσω σου τρύπα… Μούγκρισες από τον πόνο αλλά καύλωσες ακόμη περισσότερο.

    - «Στενή κωλοτρυπίδα έχεις τσούλα, θα στην ανοίξω όμως εγώ… γαμιόλα. Κάτσε εκεί και μην κουνηθείς. Πάω να βάλω ένα ποτό και θέλω να σε ακούω να μου λες δυνατά και καθαρά τι ήρθες να κάνεις εδώ πουτάνα!»

    - «Ήρθα να με κάνεις ότι θέλεις Αφέντη, να σου παραδοθώ», ψιθύρισες τα λόγια που σου είχε μάθει και ένιωσες στα αλήθεια σαν καυλωμένη σκύλα, ταπεινωμένη.

    Τον ένιωσες να γυρίζει πίσω και σε τράβηξε με τα κλιπς από τα βυζιά πονώντας σε αλλά δεν αντέδρασες και πάλι.

    - «Άνοιξε το στόμα τσουλάκι και βγάλε τη γλώσσα έξω να σε βλέπω».

    Υπάκουσες και ένιωσες τον καυλωμένο πούτσο του αφέντη σου στην άκρη τη γλώσσα σου… πόσο ήθελες να το γλύψεις να το βάλεις ολόκληρο στο στόμα σου, νόμιζες πως θα τελείωνες χωρίς καν να ακουμπήσεις το μουνί σου. Σχεδόν αμέσως τράβηξε τον πούτσο από τη γλώσσα σου και έμεινες να παίζεις τη γλώσσα σου ψάχνοντας απεγνωσμένα να τον γλύφεις.

    - «Παρακάλα καριόλα για την ψωλή μου, παρακάλα να μου πάρεις τσιμπούκι και να σε χύσω στη μάπα!»

    - «Σε παρακαλώ Αφέντη, άσε με να σου κάνω τσιμπούκι και να με χύσεις στη μάπα»

    Η σκέψη σε τρέλαινε, δεν άντεξες άλλο δεν μπορούσες να κρατηθείς, ούρλιαξες από την καύλα και…

    Το νερό ήταν καυτό, άνοιξες τα μάτια ευτυχισμένη, επιτέλους είχες τελειώσει, μμμμμμ ήταν υπέροχο. Είχες όσο χρόνο ήθελες και μπορούσες να το απολαύσεις όσες φορές ήθελες. Δεν μετάνιωσες που δεν βγήκες για καφέ, τίποτα δεν θα μπορούσε να σου δώσει μεγαλύτερη ηδονή.
     
  2. Avel

    Avel Regular Member

    Απάντηση: Φαντασίωση υποταγής

    Καλή η ιστοριούλα Μαστερ Heresy, αλλά γιατί Ευτυχώς????

    Πιστεύετε ότι πρέπει να ξεφεύγουν από τέτοιες σκέψεις οι σκλάβες? να αποστασιοποιούνται? να μην αφήνουν τον εαυτό τους?????  
     
  3. heresy

    heresy Regular Member

    Δεν εκφράζω προσωπικές απόψεις με αυτή την ιστοριά, είναι η περιγραφή των σκέψεων μιας υποτακτικής η οποία προσπαθει να αποφύγει αυτό που νιώθει, όπως τουλάχιστον το αντιλαμβάνομαι, χωρίς να μπορώ να είμαι στο μυαλό της. Υπέθεσα καθώς σκεφτόμουν την προσπάθεια της να αποστασιοποιηθεί από τις επιθυμίες της, πως η πάλη της μοιραία θα είχε κάποια διαλείμματα και ένα από αυτά περιγράφω με την ιστορία. Προσωπικά δεν θεωρώ λογικό να αντιτίθεσαι στην επιθυμία σου εφόσον αυτή δεν είναι αντίθετη με την επιθυμία του συντρόφου σου. Είναι όμως γεγονός πως συχνά δεν είναι εύκολο να αφεθείς σε κάτι τέτοιο, η συγκεκριμένη που περιγράφω προσπάθησε να μην αφεθεί, έχει κάθε δικαίωμα να το κάνει εφόσον έτσι νομίζει ότι είναι σωστό  
     
  4. Maley

    Maley Contributor

  5. фетишoмазох

    фетишoмазох Regular Member

    Με είχαν απαγάγει για κάποιο λόγο τρεις γνωστές ηθοποιοί.
    Με έδεσαν,μου έβγαλαν τα ρούχα,τα παπούτσια,έμεινα αρχικά με το εσώρουχο μου και τις κάλτσες μου.
    Ήμουν εντελώς υποταγμένος ,εκτεθειμένος και ευάλωτος σ αυτές τις τρεις θεές.
    Μου έλεγαν κιόλας συνεχώς διάφορα πειραχτικά,με άγγιζαν συνέχεια και γενικώς έσπαγαν πλάκα.
    Και στην τελική έτσι όπως ήμουν, με γύρισαν ανάποδα δεμένο
    με φίμωσαν
    μου έβγαλαν και το εσώρουχο μου[χωρίς να με ρωτήσουν,τι αγένεια!]
    και μία εκ των τριών,διείσδυσε μέσα μου με ένα στραπόν.
    Υπέροχη αυτή η τριπλή γυναικεία κυριαρχία.
    Κι έτσι κατέληξα να υπομένω έναν γλυκό ''βιασμό''.

    Ήταν φαντασίωση αυτό.
    Κι επίσης μου αρέσει και η παράλληλη κατάσταση τύπου F/MM,μία γυναίκα να υποτάσσει και να ταπεινώνει περισσότερα από ένα ''αγοράκια''
    Πχ η υπέροχη συμβολική εικόνα,του δύο άντρες να είναι μισοαιχμάλωτοι ημίγυμνοι ή γυμνοί ,και μία γυναίκα να τους ακουμπήσει συγχρόνως στα πισινά τους.