Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Astrovroxi, στις 13 Νοεμβρίου 2010.

  1. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Ερωτικές φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Σκέφτηκα πολύ πριν ανοίξω αυτό το νήμα.Σήμερα,ημέρα των ...αποκαλύψεων απ' ότι φάνηκε,αποφάσια να το κάνω.Και...εμπνευστής και εξομολόγος μου,Αυτός....
    Χωρίς φόβο και πάθος,χωρίς ντροπή και...προκατάληψη,αποκαλύψτε την πίο extreme,την πιό..."διεστραμμένη" και απίθανη φαντασίωσή σας.
    Και ξεκινάω πρώτη...Χρόνια ολόκληρα φαντασιώνομαι να με μεταχειρίζεται ο αφέντης μου σαν σκυλάκι.Με το κολάρο μου,το σπιτάκι μου,το χαλάκι μου.Και κάποια στιγμή ο Αφέντης να φέρει σπίτι ένα μαύρο ντόπερμαν και να με διατάξει να ζευγαρώσω μαζί του.Σαν γνήσια σκυλίτσα.....Είναι υπέρβαση αυτό που έκανα,να αποκαλύψω την πιό τρελή και απόκρυφη φαντασίωσή μου δημόσια    .Το έκανα όμως αφού με έμαθε να απελευθερώνομαι σιγά σιγά.Θεώρησε ότι είναι καιρός να απελευθερώσω το μυαλό μου.....Να "εκτεθώ" και να το αντέξω.Οχι σαν παιχνίδι,σαν εντολή...αλλά σαν ανάγκη,σαν διδαχή.Περιμένω λοιπόν να διαβάσω τις δικές σας....
     
    Last edited: 15 Νοεμβρίου 2010
  2. mairaincollar

    mairaincollar Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    .Και κάποια στιγμή ο αφέντης να φέρει σπίτι ένα μαύρο ντόπερμαν και να με διατάξει να ζευγαρώσω μαζί του.Σαν γνήσια σκυλίτσα....

    τελικά δεν είμαι η μόνη που έχω τέτοιες τρελές φαντασιώσεις... μια είναι αυτή και μια άλλη είναι να μου έχει δώσει εντολη να κάνω πιάτσα όσο πιο πρόστυχα ντυμένη γινετε.... και φυσικα να μην έχω καμιά δυνατότητα επιλογής....  
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    δεν σας πιστευω.... ακομα στην φαντασια σας ειναι ολα αυτα???
    τι στην ευχη αφεντες ειναι αυτοι που εχετε που ακομη σας εχουν ετσι?
     
  4. Kat

    Kat Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Να έρθω κι εγω να γαβγισουμε όλες μαζι; lol
    Astrovroxi, Μπράβο πο υ τα καταφερες να κάνεις κάτι πού σε δυσκολευε.
    Απο τότε πού σταμάτησα να σκέφτομαι πόσο δύσκολο, δυσάρεστο κτλ μου είναι κάτι, αλλα είπα στον εαυτό μου "το ζήτησε ο Αφεντης μου και θέλω να τον ευχαριστήσω" όλα πηγαίνουν προς το καλύτερο. Φυσικά και Μπορεί να κοκκινιζω λιγάκι γιατί πάνω απο όλα είμαστε άνθρωποι..
     
  5. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Εσύ ...  βανίλια άσε τα σχόλια και τις υπεκφυγές και γράφε.....τώρα σκύλα   
     
  6. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Και
    κατά τ'άλλα,
    θα είχες πρόβλημα με την υποτιθέμενη ομοφυλοφιλία του γιου σου...

     
     
  7. Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    χμ...θα το πω...
    μία Light φαντασίωσή μου είναι να κάνω έστω μία φορά, έρωτα με δύο άντρες. Αν δεν συμβεί δεν θα πεθάνω κι όλας,και ούτε θα επιδιώξω γενικώς να συμβεί-απλά για πω ότι το έκανα- θα πρέπει ο συνδιασμός των δύο αντρών να μου το βγάλει αυτό- όχι μεμονωμένα ο καθένας τους- οπότε ζήσε Μάη μου..
    .
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    εχε χαρι που δεν ειμαι αντρας μικρη ατιθαση !!!!!!!!
     
  9. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Δεν ξέρω ποιό είναι το πρόβλημά σου μαζί μου μικρή αγενής δεσποινίς αλλά δεν θα μπορέσω να ασχοληθώ....μου επιτίθεσαι συνεχώς χωρίς να σε έχω πειράξει ποτέ.Μάλλον σου βγάζω κάτι που σου λείπει.....μόνο που δεν είμαι η αρμόδια να σου αναπληρώσει το κενό.Σε παρακαλώ λοιπόν για τελευταία φορά να πάψεις να μου επιτίθεσαι.Ασχολήσου με κάτι άλλο καλή μου......έλεος.Και μην απαντήσεις σε παρακαλώ.Γιά πρώτη φορά στην ζωή σου δείξε αυτοσυγκράτηση και σύνεση.
     
    Last edited: 14 Νοεμβρίου 2010
  10. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Γιατί? Σε σταματάει εσένα αυτό? χαχαχαχα
     
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Ναι . ειμαι εναντιον της γυναικειας κυριαρχικοτητας.

    παρ αυτα εχω μια και μοναδικη φαντασιωση .

    Να μαστιγωσω δημοσια τον Περη  
     
  12. mona

    mona mea_maxima_culpa

    Απάντηση: Φαντασιωσεις...ανεκπλήρωτες!!!

    Σου επιτίθεμαι;  
    Πολύ ευερέθιστη είσαι, κούλαρε λίγο.
    Να πεις να σε εκπαιδεύσουν καλύτερα. Γαβ, γαβ!  

    Υ.Γ. Άντε και καλές κτηνοβασίες...όχι, τίποτα άλλο, το σκύλο λυπάμαι μόνο.