Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 17 Νοεμβρίου 2010.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Μετά το νήμα της φίλης μου Astrovroxis, με τις ανεκπλήρωτες φαντασιώσεις, ας γράψουμε εδώ τις φαντασιώσεις μας που έχουμε εκπληρώσει στην πράξη.
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

    Ωραιότατα....Γιά ξεκίνησε όμως κύριε νηματοθέτα τον....κατάλογο με τις δικές σου και ακολουθούμε εμείς τα...νεούδια
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

    Αγαπητή μου Astrobroxi, τις δικές μου θα τις αφήσω για το τέλος γιατί φοβάμαι μήπως σοκάρουν...μερικούς/ες... οπότε θα περιμένω να γράψουν πρώτα τα νεούδια... 
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2010
  4. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

    /me διαβάζει και χαμογελάει...

    Έχω εκπληρώσει, επί μακρόν και γεμάτα, δύο ζωτικές μου φαντασιώσεις: της μαθήτριας και καλού κοριτσιού και της άμοιρης που είναι γυμνή και ξυπόλητη, δεν έχει τίποτα και χρειάζεται τα πάντα.

    Δεν έχω εκπληρώσει μια ακόμα ζωτική μου φαντασίωση, της κόρης του στοργικού και αυστηρού πατέρα (που συμβαίνει να τα θέλει όλα από άποψη σεξουαλική και διαστροφική, αλλά στο ήρεμο) και κάτι άλλες παράπλευρες που καλύτερα να μην πραγματοποιηθούν  
     
  5. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

    Βασικα Περη μου ολο το γεγονος που μπηκα στο bdsm και βιωσα ολα οσα βιωσα ηταν μια φαντασιωση μου που εκπληρωθηκε και ομολογω με εξαιρετικο τροπο .

    Πολύ καλο το νημα , ευγε !
     
  6. sotiris

    sotiris Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

    κάτι αιμομικτικό (incest roleplay )μου μυρίζει εδώ έτσι δεν είναι tender lilly ?   
     
  7. Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

    το να κάνω έρωτα με γυναίκα...ήταν απίστευτα γλυκό...
     
  8. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur

    - ακραίο περιορισμό και ακραία υποταγή/πειθαρχία 24/7 στην πραγματική ζωή και για μεγάλο χρονικό διάστημα (πάνω από χρόνο) με καθημερινές πραγματικές υπηρεσίες σε όλα τα επίπεδα (θελήματα, εργασίες μέσα στο σπίτι κλπ), σωματικό και διαννοητικό κόπο, καθώς και την φαντασίωση να με αλλάξει άλλος άνθρωπος και να με κάνει όπως θέλει, να μην επιλέγω σχεδόν για τίποτα. Δεν ξέρω αν αυτά ήταν φαντασιώσεις ή επιθυμίες, μάλλον το δεύτερο.
    - ακραίο σωματικό πόνο συνδυασμένο με bondage(μεμονωμένα)
    - σωματικό πόνο σε ηπιότερες μορφές
    - worship
    - αλλαγή ρόλων στο σεξ
    - orgasm denial
    - εξευτελισμό
    - το παιχνίδι του οικονομικού εκβιασμού μόνο δυο φορές (αλλά δυστυχώς και πραγματικό εκβιασμό που δεν ήθελα).
     
  9. micky30

    micky30 Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

    χμμμμ παρα πολυ καλη η ιδεα σου...αν ψαχνεισ παρτενερ εδω ειμαι.. 

    ---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:50 ----------

    Η δικιά μου φαντασίωση ήταν σχετικά απλη σε σχέση με τις δικιές σας...τριο με 2 γυναικες...αψογα ηταν...
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει


    Καλή μου, διακρίνω μία πικρία στα γραπτά σου ή κάνω λάθος;

    Μήπως τελικά δεν ήταν αρκετά τα όσα έζησες αλλά κάποιοι λόγοι σε έκαναν να σταματήσεις να βιώνεις αυτά που γουστάρεις;

    Σ΄ ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια για το νήμα μου.
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2010
  11. vautrin

    vautrin Contributor

    Να κάνω σεξ με μια πορνοστάρ.
    Να κάνω σεξ με δύο αδερφές ταυτόχρονα.

    Δυο φαντασιώσεις που πραγματοποιήθηκαν το ίδιο βράδυ. Μ’ ένα σμπάρο δυο τρυγόνια…
     
  12. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Φαντασιώσεις που τις έχετε πραγματοποιήσει

    Η μια απο τις 2 αδελφες ήταν πορνοστάρ; Πως το καταφερες αυτο;