Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φανταστική ιστορία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος frendy, στις 27 Ιουλίου 2007.

  1. frendy

    frendy Regular Member

    Σκέφτομαι κάποια στιγμή να αφησω την φαντασία μου να οργιάσει και να γράψω κάποια φανταστική ιστορία. Θα ήθελα όμως και την άποψη σας πάνω σε αυτό το θέμα, δηλαδή αν θέλετε ή όχι να βάλω μπροστά...
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    νομιζω απαντας μονος σου στην υπογραφη σου.....
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    ..γραψε τη..
     
  4. Σημερα λοιπον αφησα την φαντασια μου να τρεξει λιγο και ομολογω πως μου ηρθε μια αρκετα ερεθιστικη φαντασιωση.Δεν ξερω βεβαια αν με εχει προλαβει κανενας αλλος και την εχει φανταστει πριν απο μενα αλλα αν υπαρχει αφεντρα τωρα που ειναι καλοκαιρι ειναι οτι πρεπει.

    Κατα προτιμηση εγω βρισκομαι σε ερημικη παραλια (δεν λεει διαφορετικα θα γινω ρομπα).Αφου λοιπον φτασω εκει,θα κουβαλισω ολα τα συνεργα των διακοπων καθως η κυρια μου δεν ειναι δυνατο να κουβαλα τιποτα.Στηνω γρηγοτα την ομπρελα και την ψαθα για την κυρια μου.Εγω βεβαια θα την βγαλω στον ηλιο.Αφου με προσταξει να της βαλω αντιλιακο πηγαινει να κανει το μπανιο της.Μπανιο για εμενα μονο αν το θελησει εκεινη.Καθως παει να βγει με προσταζει να μην της φερω σαγιοναρες.Καθεται στην ψαθα και απλα με διαταζει να της καθαρισω να ποδια απο την αμμο.Σαν καλος σκλαβος λοιπον αρχιζω το γλειψιμο στις πατουσες και με προσοχη αναμεσα στα δαχτυλα μεχρι να καθαρισουν απο την αμμο.Αφου τελιωσω με διαταζει να πεσω στο νερο απλα μονο για να βραχω και στην συνεχεια να κυλιστω στην καυτη αμμο.Τοτε εκεινη ερχεται απο πανω μου και με εναν διαφορετικο τροπο αποφασιζει να καθαρισει το κορμι μου απο τους κοκους αμμου.Ειχε πραγματικα δικιο.Δεν υπαρχει καλυτερος τροπος απο ενα καλο golden shower.
     
  5. Gwen

    Gwen Regular Member

    Ναι,να την γράψεις!Εγω προσωπικά θα ήθελα να την διαβάσω!
     
  6. sex_slave

    sex_slave Regular Member

    Και βέβαια.. να το κάνεις...

    ωραία η πρώτη γεύση που μας έδωσες
     
  7. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    H Ιστορία που ακολουθεί είναι φανταστική και τα ονόματα που αναφέρονται σε αυτήν καμία απολύτως σχέση δεν έχουν με την πραγματικότητα. Θα σας την παραθέσω σε πολλές συνέχειες και θα ήθελα να μου εκφράσετε τις γνώμες σας ελεύθερα.

    frendy


    Το όνομα του Βίκτωρας. Στην ζωή του είχε ότι ήθελε. Ήταν ψηλός μελαχρινός με όμορφα μάτια και το κυριότερο είχε αυτό που ζητούν οι περισσότερες, δυστυχώς, γυναίκες. Πολλά χρήματα. Γόνος βλέπετε εφοπλιστικής οικογένειας. Είχε μάθει να παίρνει αυτό που θέλει από όλες, ή μήπως όχι, τις γυναίκες. Σχέσεις στην ζωή του είχε κάνει πολλές, αλλά πάντα αυτός καθόριζε το πως και πότε θα τελείωναν. Οι γυναίκες είχαν γίνει το απόλυτο "σκεύος ηδονής" για τον ίδιο και καμία φορά και για την παρέα του, τους κολλητούς του.
    Ένα βράδυ του Οκτωβρίου αποφάσισε να βγει για ένα ποτό. Ηταν σίγουρος πως και αυτή την φορά θα κατέληγε στο κρεβάτι του με όποια του γυάλιζε. Αφού ετοιμάστηκε σε μία από τις πολλές τουαλέτες της έπαυλης του, μπήκε στην Ferrari του και κατέβηκε στην παραλιακή. Φτάνοντας έξω από το στέκι του, άφησε την Ferrari στον παρκαδόρο και με ύφος χιλίων καρδιναλίων μπήκε μέσα στο club που έσφυζε από κόσμο.

    Αρχικά δεν είδε κάτι το ενδιαφέρον και αποφάσισε να καθήσει στο μπαρ και να απολαύσει το ποτό του. Φώναξε τον barman και παρήγγειλε το αγαπημένο του.
    "Μία Absolut με πάγο" του είπε και ο barman τον εξυπηρέτησε αμέσως. Το βλέμμα του "ακτινογραφούσε τον χώρο αλλά καμία από τις πολλές γυναίκες που βρισκόνταν στο μαγαζί δεν του έκανε click.

    Τουλάχιστον για την πρώτη μία ώρα της παραμονής του εκεί. Ξαφνικά το βλέμμα του έπεσε στην πόρτα της εισόδου. Μία εντυπωσιακή δεσποινίς με μακριά μαύρα μαλλιά, γύρω στα 30, έκανε την εμφανισή της. Φορούσε ένα κολλητό μαύρο φόρεμα, λίγο πιο πάνω από το γόνατο, με το οποίο τονίζονταν τα πλούσια χαρακτηριστικά της, μαύρες ψηλοτάκουνες μπότες που έφταναν μέχρι το γόνατο και μία δερμάτινη καμπαρντίνα.
    "Εδώ είμαστε" σκέφτηκε ο Βίκτωρας και την παρακολουθούσε με το βλέμμα της για να δει αν συνοδευόνταν. Το μάτι του "γυάλισε" όταν παρατήρησε πως έκατσε μόνη της στην άλλη άκρη του bar.

    …συνεχίζεται
     
  8. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    ΜΕΡΟΣ Β

    "Κακομαθημένος" καθώς ήταν, ένα ελλάτωμα που είχε καθώς ποτέ δεν τον είχε απορρίψει μέχρι τότε γυναίκα, φώναξε τον barman και του τόνισε πως ότι και να παραγγείλει η συγκεκριμένη Κυρία να της πεί πως θα ήταν κερασμένο από την αφεντιά του. Η Κυρία, το όνομα της οποίας είναι Αφροδίτη, φώναξε τον barman για να παραγγείλει ένα ποτήρι κόκκινο κρασί. Ο Barman της το πήγε λέγοντας της πως είναι κερασμένο από τον Βίκτωρα.
    «Και ποιός είναι ο Βίκτωρας», απόρησε η Αφροδίτη.
    «Ο Κύριος με το γκρι κοστούμι που κάθεται απεναντί σας», διευκρίνησε ο barman.
    Η Αφροδίτη αφού κοίταξε τον Βίκτωρα με ένα έντονο ύφος είπε στον barman.
    «Πές του να πάει να πάρει λίγο καθαρό αέρα έξω και να σταματήσει να με γδύνει με τα μάτια του και κράτα το ποτό», δίνοντας του 7 ευρώ. «Εγώ δεν είμαι από τα κοριτσάκια που δέχονται κεράσματα από αγνώστους να του πείς».

    Μόλις ο barman πληροφόρησε τον Βίκτωρα για το τι είχε συμβεί, ο τελευταίος του είπε. «Μάλιστα, μας το παίζει δύσκολη η κυρία. Ολες έτσι κάνουν στην αρχή αλλά στο τέλος …παρακαλάν γονατιστές». Φυσικά ο Βίκτωρας ούτε που σκέφτηκε να ξεκολλήσει τα μάτια της από πάνω της, όπως αυτή είχε πει στον barman να του πει και φυσικά ούτε λόγος να βγεί έξω για να πάρει καθαρό αέρα.

    Επί δύο ώρες την κοιτούσε συνεχώς αν και αυτή προσπαθούσε να αποφύγει, τουλάχιστον όσο μπορούσε το βλέμμα του. Η Αφροδίτη καθόνταν σταυροπόδι και το ένα της πόδι κινούνταν νευρικά. Ξαφνικά σηκώθηκε από την θέση της κρατλωντας, το τρίτο, ποτήρι κόκκινο κρασί που έπινε και τον πλησίασε με άγριες διαθέσεις.

    «Δεν ξέρω αν το έχεις καταλάβει», του είπε, «αλλά έχεις καταντήσει αηδία. Από την ώρα που μπήκα στο μαγαζί με κοιτάς συνεχώς και μου δημιουργείς τεράστιο πρόβλημα. Θα σε παρακαλέσω να με αφήσεις ήσυχη για να μην γνωρίσεις τον άλλο μου εαυτό», είπε στον Βίκτωρα. Ο τελευταίος δεν φάνηκε να πολυνοιάζεται και με ύφος χιλίων καρδιναλίων της απάντησε. «Ζούμε σε δημοκρατική χώρα και έχω το δικαίωμα να κοιτάω όπου και όποιον θέλω». Αυτό ήταν. Η Αφροδίτη, κατακόκκινη από τον θυμό της του άστραψε ένα χαστούκι και άδειασε το περιεχόμενο του ποτηριού που κρατούσε στα μούτρα του φεύγοντας εκνευρισμένη από το μαγαζί.

    …συνεχίζεται
     
  9. Maley

    Maley Contributor

    περιμενουμε τη συνεχεια..
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Μετα το χαστουκι και το χυσιμο του κρασιου, θα εχει συνεχεια?????

    αισιοδοξο σε βρισκω...
     
  11. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: Φανταστική ιστορία

    ΜΕΡΟΣ Γ

    Ο Βίκτωρας, αφού ξεπέρασε το αρχικό σοκ σηκώθηκε από την θέση του και πήγε στην τουαλέτα για να πλύνει το πρόσωπο του. Γυρνώντας στην θέση του ο barman του έδωσε ένα χαρτί στο οποίο έγραφε τα εξής.

    «Το όνομα μου είναι Αφροδίτη. Ξέρω πως τσαντίστηκες με αυτό που έγινε αλλά θέλω να γνωρίζεις πως αν αποφασίσεις να μπλέξεις μαζί μου αυτό που έγινε σήμερα δεν θα είναι τίποτα μπροστά σε αυτά που θα ακολουθήσουν. Δεν είμαι από τα κοριτσάκια που μπορείς να κοροϊδεύεις. Αν θέλεις να το ρισκάρεις πάρε με τηλέφωνο και εγώ θα αποφασίσω για το εάν ή όχι θα ασχοληθώ μαζί σου».

    Ο Βίκτωρας έμεινε στήλη άλατος. Είναι γεγονός πως σε καμία περίπτωση δεν περίμενε την συγκεκριμένη εξέλιξη. Αφού πλήρωσε τα ποτά που είχε πιεί επιβιβάστηκε στην Ferrari του και πήρε τον δρόμο της επιστροφής για το σπίτι του. Ολο το βράδυ τον βασάνιζε η προοπτική του να πάρει ή όχι τηλέφωνο την Αφροδίτη. Κατά τις 5 τα χαράματα πληκτρολόγησε τον 9ψήφιο αριθμό της στο κινητό του. Μετά από αρκετή αναμονή στην απέναντι άκρη της γραμμής ακούστηκε η φωνή της.
    «Παρακαλώ»
    «Καλημέρα, είμαι ο Βίκτωρας ο κύριος από το μπαρ», είπε και πριν προλάβει να ολοκληρώσει την φράση του….
    «Και τι ώρα είναι αυτή που με παίρνεις τηλέφωνο ρε παλιοξεφτιλισμένε. Μου φαίνεται πως θα πρέπει να σε μάθω τρόπους συμπεριφοράς αν τελικά ασχοληθώ μαζί σου», του είπε η Αφροδίτη και του έκλεισε κατάμουτρα το τηλέφωνο. Φυσικά μετά έκλεισε το κινητό της και έτσι ο Βίκτωρας δεν μπόρεσε να την …ξαναενοχλήσει.

    Μετά από τρεις ημέρες και σε ανύποπτο χρόνο το κινητό του Βίκτωρα χτύπησε. Ηταν αυτή. «Παρακαλώ», είπε για να πάρει την απάντηση από την Αφροδίτη. «Ετσι μπράβο, θα πρέπει πάντα όταν απευθύνεσαι σε εμένα να με παρακαλάς. Αν και δεν έχουμε βρεθεί ακόμη οι δυο μας νομίζω πως σιγά σιγά θα αρχίσεις να καταλαβαίνεις το τι πραγματικά θέλω από εσένα. Σήμερα το βράδυ στις 11 θα σε περιμένω στο γνωστό club. Φρόντισε να μην αργήσεις γιατί δεν έχω καθόλου καλή διάθεση σήμερα», του είπε και έκλεισε το τηλέφωνο.

    …συνεχίζεται