Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φεμινισμός = Πτώση του Πολιτισμού;!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κοινωνία' που ξεκίνησε από το μέλος Beyonder, στις 7 Νοεμβρίου 2016.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Εμείς...  

    Εγώ πάντως θα αλλάξω χώρα. Θα απομονωθώ. Θα πάω να ζήσω στο υπόγειο μπουντρούμι, στη μέση της ερήμου, όπου έχω τους τριχωτούς υποτακτικούς που δάνειζα στην @~YKB~ .
    Όχι δεν θα με τρελάνετε εσείς εμένα!!!!!!!!
    Απο τη μία η δεσποινής @mad_hatter με λέει λαίμαργη και με κατηγορεί για τα μπισκότα της
    Απο την άλλη το παιδί στο βίντεο μου λέει οτι μεχρι τα 30!!!!!!!!!!! Μα μέχρι τα 30???????????????? Έχω σοκαριστεί!!!!!!!!!!!!!!
     
  2. tithon

    tithon Contributor

    ούτε το χέρι μου δε μπορώ πιά να κουνήσω.

     
  3. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μην αγχώνεσαι καμάρι μου, θα σου δανεισω εγώ κανέναν υ και θα του κάνω Forced Fucking with a woman over 30, θα είναι Hard limit βέβαια για αυτόν αλλά θα βοηθήσει στην εκπαίδευση του  
     
  4. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μην βιαστείτε να αγοράσετε, πάρτε ξανά τη μητέρα σας, μπορεί να έχει κρατήσει την τρόμπα που χρειαζόταν η ίδια πριν η άπειρη αγάπη προς το γιο της (εσάς ντε) την μεταμορφώσει στην λατρευτή ύπαρξη που είναι τώρα.
     
  5. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    Εντυπωσιακο. Μαμακηδες υπαρχουν ακομα και στο bdsm.
    Πρεπει να ανοιχτει νημα..."αφεντης και μαμακιας. Γινεται?"
     
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Εγώ δεν είμαι μαμακιας μου το είπε και η μαμά μου όταν με τάιζε.... Και χωρίς σαλιαρα παρακαλώ.... 
     
  7. Morfonios

    Morfonios When i want your opinion then i' ll remove the gag

    χαχαχα
    Τα φαινομενα παντως επιβεβαιωνουν τη μαμα σου..
     
  8. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

          
     
  9. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Τώρα εγω να χαρώ?????????????? 
     
  10. tithon

    tithon Contributor

    με συμβούλεψε να αγοράσω μια δική μου, μόνος μου, μου έδωσε και τα χρήματα. έτσι θα γίνω άντρας είπε. ίσως βέβαια χρειαζόταν ακόμη τη δική της. τι με νοιάζει;
     
  11. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Άρα ούτε εσύ είσαι μαμακιας.... 
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    δεν είμαι εγω μαμάκιας.
    αυτές δεν είναι μαμάδες μου.