Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φερσου ανθρωπινα υποτακτικε.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος VasilisDraper, στις 8 Νοεμβρίου 2016.

  1. Παρατηρω μια σχετικη αηδιαστικοτητα στον τροπο που οι περισσοτεροι αντρες υ προσεγκιζουν μια Κ.Ετσι καταλαβαινω απολυτα τους λογους που οι Κυριες εχουν ψηλα τις αμηνες αρκετες φορες...αλλα γιατι ρε παιδια τοση λιγδα αληθεια; Ειναι τα αποθημενα που επιρεαζουν τον τροπο που συμπερηφερεσαι φιλε αντρα υποτακτικε; Ειναι η δυσκολια της διαδικασιας του να βρεις Κ που σου κανει να εχεις αγανακτισει;..Τι; (Το αναφερω συγκεκριμενα γιατι αντιστοιχα δεν εχω προσεξει συμπεριφορες σε τετοιο βαθμο απο γυναικες υ προς αντρες)
     
  2. Lazycat

    Lazycat Αριστόγατα

    Δεν ειναι υποτακτικοί αυτοί καλέ μου. Να πηδήξουν θέλουν. Χρόνια έχουν να το κάνουν...
     
  3. Μα ειναι πολυ πιο ευκολο να βρεις απλαν α "πηδηξεις" απο το να προσεγκισεις μια Κυρια....γιατι να επιλεξεις αυτη τη μεθοδο;...(αν συμβαινει αυτο ειναι απλα ηλιθιο)
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Δεν θα μιλήσω για άμυνες, δεν έχει λόγο μια Κ να τις σηκώσει. Άλλωστε, επιλέγει, απλά.
    Το μοτίβο γνωστό, από κει και πέρα η κάθε μια κάνει τις επιλογές της.
    Για το αν θα συνεχίσει έναν τέτοιο διάλογο, αν θα προσπαθήσει να δει τι υπάρχει και αν υπάρχει κάτι από κάτω κλπ.
    Θα συμφωνήσω με την @Lazycat .

    Για μένα απλά κοιτάνε να ολοκληρώσουν κάποια φαντασίωση με βάση τις τσόντες που έχουν δει.
    Είπαμε, όλες οι Dommes φοράνε λάτεξ, ψηλοτάκουνα, είναι κατάξανθες σεξοβόμβες κλπ κλπ.
     
  5. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Εγω νομιζω οτι αφορα γενικα αντρες και γελοια πεσιματα. Δεν περιοριζεται σε υποτακτικους αντρες.
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εσύ έχεις φερθεί έτσι;
     
  7. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Υποτακτικούς δεν αφορά σίγουρα, τουλάχιστον με αυτόν τον τρόπο, μάλλον φετιχιστές μπορούμε να τους αποκαλέσουμε.
    Γελοία; εντάξει, ο καθένας με τον τρόπο του...  
     
  8. ναι
     
  9. danos

    danos Regular Member

    φίλε μου κάποτε μάλωνα με μια αφέντρα, αληθινή μπορώ να πω ,και πλάκωσαν τα λιγουρια να την υπερασπιστούν μπασ και γλείψουν στο τέλος κανένα κοκαλάκι
    κάποιος δε ειχε το θράσος να μου πει οτι δεν μιλάνε ετσι σε μια misstres
    Ο ΜΑΛΑΚΑΣ  
    λοιπόν ειτε εδω ειτε εξω οι περισσότεροι άντρες ειναι λιγουρια απλα εδω ειναι σε μεγαλύτερο βαθμό
    υπομονή μεγάλε θα το συνηθίσεις  
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μπράβο για την ειλικρίνεια.
    Κατά τ'άλλα, το νήμα σου είναι εύστοχο αλλά ντάξει μην γκρινιάζουμε κι όλη την ώρα. Ξεχορτιαριάζεις και κάτι μένει.
     
  11. γελοια πεσιματα ολοι εχουμε κανει ......Το βασικο ειναι να μην ειναι καποιος αγενης προσβλητικος και χοντρανθρωπος.......
     
  12. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Ε καλυτερα. Περισσοτερη απλα εχουμε ετσι