Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φεστιβαλ Σεξουαλικοτητας στη Θεσσαλονικη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και υγεία' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 13 Μαϊου 2016.

  1. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Τελικα ηρθε κανεις απο σας; γιατι ειδα κατι παραξενα ατομα..
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Όχι δυστηχώς εγώ. Άλλος δεν ξέρω αν ήλθε από εδώ..
     
  3. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    @SAP θέματα ταυτότητας φύλου πώς και δεν είχε; πέρα από τα πηγαδάκια. Δεν συζητιέται πλέον στην Ελλάδα το θέμα. Ειδικά, τώρα, που το transgeder bathroom έχει γίνει θέμα στο uk και στο usa.
     
  4. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δεν καταλαβαινω την ερωτηση. @Guruni ησουν στο φεστιβαλ;
     
  5. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Χωροι και event σαν αυτο θεωρω οτι θα ειναι πιο παραγωγικα αν συζητιουνται και τετοια θεματα. Ισως παλι ειχα περιασοτερες προσδοκιες.
     
  6. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Δεν μου απαντησες.
     
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Προφανως
     
  8. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Αν ειχες ερθει και στα εργαστηρια θα εβλεπες αυτο το θεμα. Απο εκει και περα νομιζω πως μαλλον δεν ηρθες γιατι θα σε ειχα τροπον τινα κατα νου.
     
  9. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Αφου δε με ξερεις. Οτι να ναι. Δειξε μου σε ποιο προγραμμα υπηρχε ως θεματικη ενοτητα;
     
  10. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Στα δικα μας γλυκιε μου. Στα δικα μας.
    Αν ειχες ερθει θα το ηξερες.
    Το οτι κατι δεν ειναι κεντρικο ή δεν υπαρχει στον τιτλο δεν σημαινει οτι δεν το αγγιζουμε ή δεν δινουμε βαση αν προκυψει.
    Απο εκει και περα γνωριζεις κι εσυ πολυ καλα οτι δεν ησουν στα εργαστηρια που ημουν. Διοτι αν ησουν εκ των πραγματων δεν θα ελεγες αυτα που λες.
    Αντι για παραπονα επισης θα ελεγα αν εχεις ιδεες να πας κι εσυ να προτεινεις κατι την επομενη φορα αντι να σχολιαζεις απλως.
    Το φεστιβαλ μπορει να μην ειναι το κορυφαιο του κοσμου αλλα τα κοριτσια που το τρεχουν θεωρω οτι κανουν εξαιρετικη δουλεια σε ενα πανεπιστημιο που κυριολεκτικα εχει κλειδωμενες τις πορτες.
    Αυτα απο μενα.

    Απο εκει και περα εγω ρωτω αν ηρθε καποιος απο εσας διοτι ενας τυπος μας εδωσε ενα πολυ ενδιαφερον κειμενο κι απλως θα ηθελα να τον βρω με καποιον τροπο.
    Οπως επισης θα ηθελα πολυ τη γνωμη σας για τα εργαστηρια.
     
  11. Δυο ενστασεις εχω μονο.... Δεν φιλησα ποτε τον Superman οπως ψευδως δειχνει η αφισα και οι αξυριστες μασχαλες της κοπελας την κανουν λιγοτερο σεξι κι οχι περισσοτερο...
     
  12. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    λες και έχει σημασία τι "είναι" περισσότερο σέξι.