Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετίχ με κλύσμα και υπόθετο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος conner, στις 9 Ιουνίου 2015.

  1. conner

    conner Contributor

  2. Libertine SD

    Libertine SD Premium Member Contributor

    Μπαααα... προτιμώ απείρως περισσότερο το άλλο με το nespresso, τα cornflakes, το βιτάμ και τις δύο Ρωσίδες αεροσυνοδούς!!
     
  3. conner

    conner Contributor

  4. conner

    conner Contributor

  5. vibe

    vibe prodigy

    Το fetish με τα υποθετα ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου. Θυμαμαι ημουν γυρω στα 4-5 χρονων αρρωστος με πυρετο. Ενω καταφερνω να κοιμηθω το βραδυ ξαφνικα ξυπναω και νιωθω ενα πολυ εντονο πονο ενω απο πισω μου και πανω στα ποδια μου ειναι η μητερα μου. Μεχρι να καταλαβω τι εγινε μου εβαλε το υποθετο και επεσα ξανα για υπνο. Καπου εκει νομιζω δημιουργηθηκε αυτο το fetish.
     
  6. conner

    conner Contributor

  7. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Πω πω, "εφιάλτης" αυτό το υπόθετο, τι μου θύμισες τώρα;;
    Ούτε καν γνωρίζω πώς είναι!
    Το μόνο που θυμάμαι ήταν πως τσίμπαγε έντονα, λες και μου τρυπούσαν την.........
     
  8. Iwn1989

    Iwn1989 Regular Member

    Για "φετίχ" το έχω κι αυτό, ωστόσο από σκοπιάς υγείας είναι ό,τι καλύτερο!
    Το συνιστώ ανεπιφύλακτα..
     
  9. conner

    conner Contributor

    Η Κλυσμαφιλία, υπό το πρίσμα της 5ης αναθεωρημένης έκδοσης του Διαγνωστικού και Στατιστικού Εγχειριδίου των Ψυχικών Νόσων (DSM-V) της Αμερικάνικης Ψυχιατρικής Εταιρείας (2013)




    Other Specified Paraphilic Disorder

    3 0 2. 8 9 (F 6 5 .8 9 )


    This category applies to presentations in which symptoms characteristic of a paraphilic disorder that cause clinically significant distress or impairment in social, occupational, or other important areas of functioning predominate but do not meet the full criteria for any of the disorders in the paraphilic disorders diagnostic class. The other specified paraphilic disorder category is used in situations in which the clinician chooses to communicate the specific reason that the presentation does not meet the criteria for any specific paraphilic disorder. This is done by recording “other specified paraphilic disorder"’ followed by the specific reason (e.g., “zoophilia”). Examples of presentations that can be specified using the “other specified” designation include, but are not limited to, recurrent and intense sexual arousal involving telephone scatologia (obscene phone calis), necrophilia (corpses), zoophilia (animals), coprophilia
    (feces), klismaphilia (enemas), or urophilia (uriñe) that has been present for at least 6 months and causes marked distress or impairment in social, occupational, or other important areas
    of functioning. Other specified paraphilic disorder cán be specified as in remission and/or as occurring in a controlled environment.