Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φετιχ μεγεθους, (sph)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος GiannisCrt, στις 5 Σεπτεμβρίου 2017.

  1. GiannisCrt

    GiannisCrt New Member

    Δεν γνωριζω ποια ειναι η ακριβης κατηγοριοποιηση αυτου του φετιχ. Δεν ξερω απο που ακριβως μου προηλθε. Για να μη μακρυγορω, το φετιχ αυτο εχει να κανει με το μεγεθος του πεους και συγκεκριμενα την υποτίμηση του μεγεθους απο μια γυναικα.. Προσωπικα είναι κατι το οποιο αν γινεται μεσα σε καποια συγκεκριμένα ορια με εξιταρει πολυ. Είναι κατι που εχετε ακούσει;
     
  2. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

  3. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Του αρεσει να κοροιδευουν το μικρο του πουλακι..
     
  4. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Αχμ, εξευτελίζουν θα έλεγα.
     
  5. GiannisCrt

    GiannisCrt New Member

    καλες οι απαντησεις σας αλλα δεν μου ειπατε αν το εχετε ξανακουσει η σας ειναι κατι πρωτακουστο
     
  6. GiannisCrt

    GiannisCrt New Member

    να υπενθυμιζουν ειτε λεκτικα ειτε με διαφορους τροπους σε καποιον οτι τον εχει μικρο. (τα ορια της υποτιμισης και του πειραγματος εξαρταται απο τον καθενα)
     
  7. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Συγκεκριμένα όρια ως προς το τι ?
    Να σου πει πχ ότι είναι μικρό αλλά όχι πολύ μικρό ?
     
  8. GiannisCrt

    GiannisCrt New Member

    oxi, δεν εννοω αυτό. μπορει απο το απλα να αναφερει κατι λεκτικα.. μεχρι να κανει συγκρισεις μεχρι να θελει να "ξεφτιλισει" τον αλλον.. ειναι παρα πολλα για να τα γραφω κ δν ξερω κατα ποσο ειναι τρολλ η ερωτηση σου.
     
  9. AuroraBorealis

    AuroraBorealis Άπαντα είναι μπίζνες

    Δεν είναι καθόλου τρολλ η ερώτηση μου, είμαι περίεργος το τι θα μπορούσε να είναι όριο σε τέτοια παιχνίδια μιας και αφορούν λεκτικό εξευτελισμό επικεντρωμένο σε συγκεκριμένο σημείο και ο λεκτικός εξευτελισμός είναι το ζητούμενο.
     
  10. GiannisCrt

    GiannisCrt New Member

    Το οριο το εχει ο καθενας.. εμενα παρολο που εχω το συγκεκριμένο φετιχ.. δεν μαρεσει ταυτόχρονα να μου λεει η αλλη οτι πχ ειμαι αχρηστος και κατι τετοια που βλεπω οτι αλλοι το θελουν.. υπαρχει οριο στο μεχρι ποσο θες να σε πειραξει καποιος
     
  11. Janine

    Janine Regular Member

    Δεν είναι πρωτάκουστο και θα έλεγα εν προκειμένω ότι εντάσσεται στην ταπείνωση, δεν βλέπω να το επιθυμείτε σε βαθμό που θα περνούσε σε εξευτελισμό. Σε κάθε περίπτωση όμως η ταπείνωση κι ο εξευτελισμός ως πρακτικές έχουν έντονες ψυχολογικές προεκτάσεις και εξαρτώνται από το χαρακτήρα του υ. Αν θέλετε να εξερευνήσετε αυτή την επιθυμία θα πρέπει να είστε ειλικρινής απέναντι στο Κ σας σχετικά με τι σας κάνει να ντρέπεστε και σας εξιτάρει παράλληλα και τι νιώθετε να σας πληγώνει και σας είναι ανυπόφορο, καθώς και για τους λόγους που το νιώθετε αυτό. Η ίδια η συζήτηση επ' αυτού του θέματος λειτουργεί ως ξεγύμνωμα, αλλά βαθαίνει και την εμπιστοσύνη ανάμεσα σε Κ και υ.

    Για την ταπείνωση και τον εξευτελισμό υπάρχουν και σχετικά νήματα, αν θέλετε γενικές πληροφορίες.
     
  12. dim1

    dim1 ®

     
    Χωρίς σχόλια.