Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φθηνή ζώνη αγνότητας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Von Routen, στις 23 Ιουνίου 2016.

  1. Von Routen

    Von Routen New Member

    Καλησπέρα φόρουμ.


    Γνωρίζει κάποιος εάν εντός Ελλάδος υπάρχουν φθηνές ανδρικές "ζώνες"(τύπου cock cage) αγνότητας?
    Ό,τι έχω βρει εντός, κοστίζει πάνω απο 100 ευρώ. Σε εξωτερικό έχω βρει πολλές με 10 ευρώ, αλλά λόγω capital controls δεν γίνεται να παραγγείλω.
     
  2. Μπορείς μωρέ να παραγγείλεις απο εξωτερικό! Απλά αργούν ένα μήνα οι παραγγελίες
     
  3. Von Routen

    Von Routen New Member

    Στην ιστοσελίδα που προσπάθησα(παρόμοια του ebay) δεν με άφησε να ολοκληρώσω τη πληρωμή. Οπότε πήγα στη τράπεζα να ρωτήσω και μου παν πως δεν γίνεται.

    Ebay γίνεται κανονικά?
     
  4. Από όπου θες.. Μαλακια σου είπαν στην τράπεζα..
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Να προσέξεις τι θα παραγγείλεις για τυχόν αλλεργιες.
     
  6. Θα συμφωνήσω με τη @sokolata... πρόσφατα μας ήρθαν καινουργια σχοινιά!
     
  7. Von Routen

    Von Routen New Member

    Πάλι καλά δηλαδή που πήγα και στη τράπεζα..

    Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.