Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλιά στο BDSM, ποια η θέση τους?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος she_Dragon, στις 31 Ιανουαρίου 2006.

  1. Dom_Apache

    Dom_Apache Regular Member

    Η αρχή των όλων..
     
  2. p0ltergeist

    p0ltergeist Regular Member

    η νεα ταση στο καμακι
    "σε βλεπω τοση ωρα και μου εχει δημιουργηθει μια εντονη επιθυμια να ανταλλαξω μικροβια μαζι σου"
     
  3. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    δεν τίθεται θέμα συζήτησης . δεν μπορούμε να μνημονεύουμε το φιλί ούτε να επιδιώκουμε την ανάλυσή του για κάτι τόσο απλοϊκά ευδιάκριτο. τα πάντα ξετυλίγονται η νυμφεύονται με γνώμονα τις προσωπικές απόψεις και προτιμήσεις του καθενός. εγώ φιλάω και μου αρέσει να τις δαγκώνω μετά να ματώνουν οι κηλίδες τις στα μουδιασμένα της χείλη, άλλος όχι, δεν του κάνει κέφι δικαιωμά του και δικαιωμά μου. όπως την βρίσκει ο καθένας και ή ίσως όπως αρμόζει στην κάθε περίσταση.. αλλά αυτό το φιλοσοφικό ερώτημα που διαβάζω συχνά πυκνά αν υπάρχουν κανόνες στο bdsm πέρα από τα βασικά τερτίπια παιχνίδια που λαμβάνουν χώρα σε session ή μη όλα τα υπόλοιπα μπορούν να συμβούν.. γιαυτό και το ΦΙΛΙ μπορεί να συμβεί παραπάνω από μια φορές. ποίος ορίζει αυτούς τους κανόνες ή ποιος είναι ο αρχιερέας αυτών των αβάσιμων συκοφαντιών; το φιλί γυρίζει πονάει και ξαναγυρίζει.σας προτείνω ανεπιφύλακτα και τον υπνωτισμό αν την φιλήσετε τότε δεν θα το θυμάται ή ισως ναι αξίζει να το δοκιμάσετε.
     
  4. Vida

    Vida New Member

    Για μένα τα φιλιά έχουν μεγάλη αξία. Προτιμώ να δίνω η να λαμβάνω φιλιά υπό ορισμένων συνθηκών, όταν αυτά φέρουν την μέγιστη συναισθηματική φόρτιση.
     
    Last edited: 3 Ιανουαρίου 2019
  5. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Αν όμως ήταν επιτυχημένο το φιλί,θα ανεβάσατε θερμοκρασία και θα σκοτώθηκαν τα μικρόβια  

    Σεξ χωρίς συναισθημα μπορώ να κάνω.
    Φιλί χωρίς συναίσθημα...με τίποτα.
    Η επαφή των χειλιών,μας κάνει να ανοιγομαστε στον αλλο και να αγγίζουμε τα πιο βαθιά σημεία του ψυχισμού του.
     
  6. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Η αλήθεια είναι από τα όσα μπορώ να θυμηθώ (πάνε και τόσα χρόνια .. Χαχαχα) ότι έγινε σεξ-υπερπαραγωγή στο καπάκι (κι αφού έχω φτάσει στα 40-41 πια, μάλλον τα μικρόβια εξολοθρεύτηκαν)  
     
  7. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

  8. Φενριρ....

    Φενριρ.... Regular Member

    Ταπεινή μου γνώμη εάν δεν σε ζαλίζει το φιλί του/της δεν μπορει να σε ζαλίσει τίποτα..... Αν δεν ταιριάζει το φιλί....
     
    Last edited: 6 Ιανουαρίου 2019
  9. gazza

    gazza Regular Member

    To πιο σωστο που χω διαβασει... 
     
  10. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Το φιλι μορτιδες και μορτισες, μπορει να κάνει ένα Κ να τρεμει! ένα υ να λιώνει..
    Ακόμα και στην πιο ωμή διαδικασία (session)
    Το φιλί, εμπλουτίζει την αφοσίωση, το κομμάτι της εμπιστοσύνης, της ηρεμίας! Δεν συζητάω τι παιζει αν υπάρχει και κατι μεταξύ τους...
    Άλλη εκρηξη, αλλη δύναμη και ηδονή!!

     
    Last edited: 6 Ιανουαρίου 2019
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για μενα το φιλι σημαινει "σε θελω" με απροσδιοριστο χρονο και ενταση . σημαινει ριχνω τα τειχη μου για να περασεις εσυ ... αν δεν είναι ετσι υπαρχει εναλλακτικα το χαμογελο , η χειραψια , το φιλικο χτυπημα στην πλατη , τα "καλημέρα" , μια αγκαλια κτλ ....
     
  12. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Αφήνω το τσιγάρο στο τασάκι και πίνω μονοκοπανιά το υπόλοιπο ουίσκι. Πιάνω το μικρό πρόσωπο σου με τα δυο μου χέρια και σε φιλώ σαν λυσσασμένος. Σαν κάποιος που δεν έχει ξαναφιλήσει ποτέ στην ζωή του. Σαν κάποιος που ήταν φυλακισμένος και το έσκασε μόνο και μόνο για να σου δώσει το τελευταίο φιλί. Μυρίζεις υπέροχα. Χάνω την αίσθηση του χρόνου. Ακούω την ανάσα σου να γίνεται όλο και πιο βαριά, τα χέρια σου να χαϊδεύουν με ακανόνιστες κινήσεις τα μαλλιά μου, να τα κατεβάζεις αργά στο πρόσωπο μου, να τρίβεσαι πάνω στα γένια μου, κατακόκκινη να γίνεσαι και να κολλάς όλο και περισσότερο πάνω μου. Γραπώνω τα μαλλιά σου και τα τραβώ προς τα πίσω. Απόψε είσαι δικιά μου. Απόψε δεν θα είναι ο «κύριος» καλός μαζί σου. Είσαι τόσο μικροκαμωμένη στα χέρια μου που κανονικά θα έπρεπε να προσέχω. Να προσέχω μην σου αφήσω σημάδια από τα δάχτυλα μου στον λαιμό σου, σημάδια στο πρόσωπο από τα χαστούκια μου, σημάδια στην πλάτη όταν σαν τρελός θα κόβω κομμάτια από την σάρκα σου.

    – Φίλα με, μην σταματάς, φίλα με…

    Ξέρεις πως δεν μου αρέσει να φιλώ και αυτό για σένα είναι το «βραβείο» σου. Πιστεύεις πως εσύ είσαι η ξεχωριστή κι όσο και αν λέω πως είσαι και εσύ σαν τις άλλες από μέσα σου γελάς. Ηλίθια που είσαι, νομίζεις πως με ξέρεις αλλά δεν ξέρεις τίποτα.

    – Φίλα με! Μην σταματάς! Φίλα με!!!