Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φιλιά στο BDSM, ποια η θέση τους?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος she_Dragon, στις 31 Ιανουαρίου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Φιλιά στο BDSM, ποια η θέση τους?

    anasia πονηρο θυλικο,δεν εχη στο στομα της αυτο που ενοης...... θα γινη και αυτο αργοτερα,     τωρα ειμαστε στο ζεσταμα[προκαταρκτικα το λενε], στο στομα εχη ενα υπεροχο φιμοτρο φερμενο απο την ολλανδια που απο την μεσα μερια, εχη αυτο που ενοησες για να μπενη στο στομα. Ετσι λοιπον εχω ολλη την ανεση να την φιλαω στο λεμο και να την ψυλοδαγκονω στχειλια της , του στοματος της ενοω ετσι ........... μην παη ο νους σου τοσο χαμηλα.......     
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Φιλιά στο BDSM, ποια η θέση τους?


    μια σκετη ... αναστατωση ειστε masterperris, και ειναι και απογευμα ακομα ....!
    τι φταιει η κακομοιρα η anasia στην προκειμενη αν σκεφτεται ... πονηρα ?


       
     
  3. gaby

    gaby Guest

    Δεν είναι καθόλου γλυκανάλατα όλα αυτά τα μικρά χάδια και τα φιλιά, συμφωνώ απολύτως σ αυτό. Ιδίως για κάποιες που έχουν συναισθανθεί ότι δεν είναι κάτι που έρχεται αυτονόητα και αυτόματα ή κάτι που δικαιούνται αλλά ότι όπως και όλα τ άλλα, ένα φιλί ή ένα χάδι είναι ένα δώρο του Κυρίου προς την υποτακτική Του.

    Αφού είναι έτσι τα πράγματα, δε νομίζω ότι μπορεί να αξιολογείται ένας Κυρίαρχος από το αν σε κάποιες περιπτώσεις δέχεται και επιτρέπει ή και αποζητά αυτήν την χαλάρωση ενώ σε άλλες όχι. Μπορεί να έχει τους λόγους Του όταν - κάποιες φορές - αποθαρρύνει τρυφερές επαφές.
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    όταν φιλάς κάπιον το κάνεις γιατί το νιώθεις,οχι γιατί έτσι πρέπει ή γιατί έτσι είναι σωστό.δεν μπαίνουν κανόνες.
    το φιλί κουβαλάει πολύ συναίσθημα.κάθε φορά που με Φιλάει λιώνω.και αισθάνομαι και Αυτόν να λιώνει.είναι από τις πιο γλυκές στίγμες.και δεν βλέπω το φιλί ως ανταμοιβή που άντεξα ή ο,τι άλλο.απλά ως έναν ακόμη τρόπο απόδειξης της αγάπης Του.
     
  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Tal Striker  
     
  6. SMiss_angel2307

    SMiss_angel2307 Regular Member

    Κ γω στον δρομο που χάραξαν οι περισσότεροι!!!
    Τα θέλω τα φιλιά Του... και φυσικά μου τα δίνει μοναχά όταν θέλει Εκείνος.
    Το να με φιλήσει στο στόμα δεν Τον κάνει στα μάτια μου να πέφτει κ δεν σημαίνει πως δεν θα Τον υπηρετώ κ θα με βάλω στο ίδιο επίπεδο με Εκείνον διότι αυτό δεν γίνεται!!! Όχι πια τουλάχιστον.
    όσο για το τι νιώθω εκείνη την στιγμή... δεν ξέρω αν υπάρχουν λέξεις που το περιγράφουν ή που μπορούν να το εκφράσουν κάπως... ίσως η λέξη ευτυχία θα μπορούσε, αλλά χωρίς υπερβολή, λίγη μου φαίνεται... πάντως είναι κάτι το υπέροχο κ το μοναδικό που βιώνω μοναχά μαζί Του κ που δεν ένιωσα ούτε στο ελάχιστο στο παρελθόν...
     
  7. δεν υπάρχουνε κανόνες στο πότε θα δώσεις φιλί.. άμα σου βγαίνει
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δε καταλαβαινω γιατι να μην επιτρεπονται τα φιλια?
    Ανθρωποι ειμαστε με σαρκα και οστα.
    Και θα φιλησουμε και θα χαιδεψουμε και ολα!!!!
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    παν μετρον αριστον ....... και στα φιλια
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. Απάντηση: Φιλιά στο BDSM, ποια η θέση τους?

    ..... και... πώς θα αναπνεύσω χωρίς το φιλί Του?   ​
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Φιλιά στο BDSM, ποια η θέση τους?

    Από έμενα παντός φιλάκια πολλά:hug::date: