Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φοιτητική ζωή Vol .1

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος B&B, στις 13 Οκτωβρίου 2017.

  1. B&B

    B&B New Member

    Ηταν ενα απόγευμα της φοιτητικής μου ζωής και το γνωστό παρεάκι βγήκε έξω για καφεδάκι . Μέσα στο χαβαλέ και τα αστεία συνεχίζω να μην μπορώ να βγάλω απο το μυαλό μου την Χ που μου αρέσει πάρα πολύ και δεν σταματάει να μου πετάει σπόντες ( για τους πρώην που δεν την κάνανε τα χατίρια της στο σεξ , σχοινιά σφαλιάρες κτλπ ) .

    Τελειώνουμε το καφεδάκι και καταλήγουμε σε σπίτι φίλου , εγώ , το φιλαράκι μου , η Χ και η κολίτη της .

    Μετά απο μια ταινία και κανένα ποτηράκι ουίσκι η συζήτηση ξανά πηγαίνει στα σεξουαλικά και στις προτιμήσεις του καθενός .

    Δεν μιλάω πολύ , ντρέπομαι να πω τα δικά μου τα γούστα . Σε μια στιγμή η Χ κάθεται στα 4 και μας δείχνει πως θα ήθελα κάποιος να την δέσει έτσι με τα χέρια στην πλάτη ....

    Κάποιες μέρες μετά , ίδια παρέα αλλά καταλήγουμε σπίτι μου ( εντάξει δεν ηταν τυχαίο ) .

    Φεύγουν όλοι και κραταω την Χ πίσω για της πω κάτι .

    Κάθεται στον υπολογιστή μου και βάζει να ακούσουμε μουσική ενώ εγώ πηγαίνω στο υπνοδωμάτιο να πάρω κάτι .
    Πήγα μέσα και πήρα το βαλιτσάκι με τα πράγματα .
    Δεν είχα πολλά τότε , ένα απλό ball gag , ενα flogger , ένα δονητή , ενα pinwheel και κάτι σχοινιά .
    Με περιέργεια η Χ ξεκίνησε να τα βλέπει ένα ένα και δοκίμασε το flogger στο χέρι της .
    Την έπιασα απο τον λαιμό , την κόλλησα στον τοίχο και την φίλησα .
    Έτρεμε .....
    Της έβγαλα την μπλούζα , έδεσα τα χέρια της και το στερέωσα στο κρεμαστάρι της πόρτας .
    Την φίλησα και της φόρεσα το ball gag.
    Πέρασα το pinwheel απο τους καρπούς της μέχρι κάτω προς τα γόνατα της .
    Αργά , απαλά ενώ βογκουσε και έτρεμε .
    Την έπιασα κάτω ..... ήταν τόσο υγρή ....
    Γονάτισα , της έβαλα δάχτυλο και ξεκίνησα με τον δονητή . Δεν πήρε πολυ ώρα και μέσα απο πνιγμένα βογκητά και τρέμουλο τελείωσε στα χέρια μου .
    Την έλυσα απο την πόρτα , και έκατσα στον καναπέ .
    Με τα χέρια της δεμένα πίσω στην πλάτη αυτήν την φορά , και εμένα να την κρατάω απο την κοτσίδα της ξεκίνησε να με ικανοποιεί με το στόμα της .
    Την έβαλα να ακουμπήσει πάνω στο φοιτητικό γραφειάκι μου και πήρα το flogger στα χέρια μου .
    Μπήκα μέσα της ενώ ξεκίνησα να την βαράω απαλά στην πλάτη της και τον υπέροχο κόλο της .
    Όσο κοκκίνιζε η πλάτη της τόσο πιο πολυ βογγούσε και φωνάζοντας χύνω χύνω ξανα τελείωσε .
    Θα τελειώσω στο στόμα σου , την είπα και την έβαλα να γονατίσει στο πάτωμα . Την έπιασα απο τα μαλιά και χρησιμοποίησα το στόμα της μέχρι να τελειώσω μέσα .
    Της έλυσα τα χέρια , σκουπίστηκε ,χαμογέλασε και είπε "έψαχνα πολύ καιρό για κάτι ".
    Με την Χ στην περίοδο των δυο επόμενων χρόνων κάναμε πάρα πολλά νέα πράγματα και για τους δυο μας .
     
    Last edited: 13 Οκτωβρίου 2017