Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φονικό (emmonas)

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος emmonas, στις 23 Ιανουαρίου 2017.

  1. Dasein

    Dasein Regular Member

    Σωστά, αλλά ας προτιμησουμε το καλό το λυκακι..Θέλει την φροντίδα του και αυτό
     
  2. emmonas

    emmonas New Member

    XAXAXAXA! το λυκάκι αγαπητή μου, έχει ένα ρόλο... Καμία μέθοδο "κουρδιστό πορτοκάλι" δεν θα το αλλάξει αυτό. Είναι αναγκασμένο να σκέφτεται πάντα το κατσικάκι και το γουρουνάκι. Εμμονή. Οι λύκοι θα είναι πάντα λύκοι my dear, but I like the way you think..
     
  3. Dasein

    Dasein Regular Member

    Αφού σου άρεσαν οι λύκοι, πάρε και τούτο, επειδή ο καθένας πληρώνει το τιμημα:
    Διψάω γι' αγάπη πεινάω γι' αγάπη πονάω γι' αγάπη
    Ουρλιάζω γι' αγάπη πεθαίνω γι' αγάπη αλλά
    Είμαι ο λύκος ο κακός ο λύκος και δεν γίνεται
    Δεν είναι δυνατόν τέτοια αισθήματα να έχω
    Γιατί αν το μάθουνε τα πρόβατα
    θα πέσουνε να με σπαράξουν. ~ ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΙΟΝΗΣ
     
  4. emmonas

    emmonas New Member

    Εξαιρετικό... Ένας λύκος αισθηματίας... γιατί όχι? Μα, έχουν μείνει πρόβατα? Αν μου πεις ναι, θα γίνω vegeterian...

     
     
  5. emmonas

    emmonas New Member

  6. Μαλακια το λέμε στο χωριό μου!
     
  7. Dasein

    Dasein Regular Member

    ΝΑΙΙΙΙ  
     
  8. emmonas

    emmonas New Member

    Death by laughter!!
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Και εγώ θα συμπληρώσω, ακόμη και όταν ρίχνει ο ίδιος κάτω τον εαυτό του... Μεγάλος μαζοχισμός αυτό το σήκωμα, αυτή η βοήθεια που δίνεις. Γιατί ξέρεις ότι ο άλλος θα σηκωθεί και θα προχωρήσει, εσύ κινδυνεύεις να μείνεις πίσω.

    Μωρ ντεθ ολουθε έτσι όπως πάμε και παντοιοτροπως  
     
  10. emmonas

    emmonas New Member

    Είμαστε μια χαρούμενη ατμόσφαιρα..!
     
  11. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Μωρέ είμαστε, μην μας βλέπεις έτσι