Φωτός από Meetings

Συζήτηση στο φόρουμ 'Συναντήσεις Μελών' που ξεκίνησε από το μέλος Konstantinos, στις 31 Ιανουαρίου 2006.

1. Konstantinos

Konstantinos Staff Member

Σε περίπτωση που διοργανώσετε κάποιο meeting η event κτλ και βγάλετε φωτός μπορείτε αν θέλετε να μου τις στείλετε με email για να τις ανεβάσω στο ειδικό section στο gallery που είναι για φωτός από Parties and events των μελών, στο συγκεκριμένο section εσείς δεν μπορείτε να ανεβάζετε φωτός γιατί δεν είναι για personal photo albums αλλά για albums από meetings ΜΟΝΟ

Tα albums από τα meetings θα λένε στο description που και πότε εγινε το event (θα πρέπει οι συγκεκριμένες πληροφορίες να είναι μαζί με τις φωτός στο email που θα μου στείλετε ωστε να τις βάλλω στο album description) και κανονικά μπορείτε να υποβάλλετε σχόλια, rating κτλ όπως σε όλες τις φωτός του gallery

2. Princess_of_Pain

Princess_of_Pain New Member

Μην ξεχνάτε ότι ακόμα και μια Mistress είναι άνθρωπος πάνω από όλα.Και εγώ έχω κιλά παραπανίσια αλλά αυτό δεν είναι γιατί έχω χαμηλή αυτοεκτίμηση, απλά ΄μου αρέσει όπως είμαι και εξάλλου σε όποιον αρέσω για τους άλλους δεν θα μπορέσω!!!!να μάθετε όλοι να μην κρίνετε έναν άνθρωπο από την εξωτερική του εμφάνιση αλλά από την ψυχή του και εάν σας καλύπτει στις ιδιαιτερότητές σας

3. Incomplete_

Incomplete_ New Member

Princess_of_Pain ,αλλου ήθελες να το γράψεις μάλλον αυτό ;)
    Σβήσε το post και βάλτο εκεί που πρέπει :)

4. blindfold

blindfold New Member

εχμ αν Θέλει θα το Κάνει δεν Είσαι Αφέντης της ;)

ποπό μέσα στις διαταγές πρέπει να αποβάλουμε αυτή τη συνήθεια είναι έλλειψη ευγένιας ;)

γενικά το λέω απλά το πείρα αφορμή nothing personal

5. Incomplete_

Incomplete_ New Member

RE: RE: Φωτός από Meetings

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν blindfold .

Δε θα κάτσω να σου απολογηθώ αν υπάρχει οικιότητα ή όχι με την Princess of Pain ,ούτε αν είχε επιτακτικό χαρακτήρα η απάντηση μου.

Κάποιοι subs/slaves ας περιορίσετε αυτήν την εμμονή να αποθεώνετε ,να σιγοντάρετε και να "υπερασπίζεστε" τις mistresses,μήπως και σας δουν με άλλο μάτι..

Το πρώτο τμήμα της απάντησης ήταν προσωπικό.Το δεύτερο "γενικά το λέω απλά το πείρα αφορμή nothing personal "

6. stethBondLatex

stethBondLatex New Member

Θα ηθελα να ρωτησω κατι πανω σε αυτο. Εχω μιλησει με ανθρωπους οι οποιοι θα ηθελαν πολυ να ερθουν στα meetings αλλα φοβουνται το θεμα του να φωτογραφηθουν και να δημοσιευτει η φωτογραφια τους στο site.
    Τι μπορουν να κανουν;

Σιγουρα δεν μπορουμε να απαγορευσουμε σε εναν ανθρωπο να βγαλει φωτογραφια σε ενα δημοσιο ή αλλο χωρο μια παρεα απο ανθρωπους. Αλλα η δημοσιευση της φωτογραφιας, δεν θα πρεπει να εχει την εγκριση ολων οσων εμφανιζονται σε αυτη; Ή εστω να διευκρινιζεται οτι οσοι εικονιζονται δεν ειναι απαραιτητα μελη του BDSM αλλα θα μπορουσαν να ειναι και θαμωνες του μαγαζιου ή φιλοι, παρευρισκομενοι.

Νομιζω οτι αν ξεκαθαριστει λιγο το θεμα απο τους υπευθυνους του site θα υπαρξει πολυς περισσοτερος κοσμος που θα παρευρισκεται στα meetings.

Ευχαριστω :)

7. Princess_of_Pain

Princess_of_Pain New Member

Αυτό είναι στην κρίση του καθενός από εμάς.Σε όσα έχω πάει ο καθένας έλεγε εάν ήθελε ή όχι φωτο, οπότε το βλέπω αστείο να μην έρχονται στις συναντήσεις γι αυτόν τον λόγο

8. capeaway

capeaway New Member

Απάντηση: Φωτός από Meetings

Οπως και να 'χει, καλα εκανες και το διευκρινησες αυτο stethBondLatex. Αν ειναι να βγαζουμε φωτογραφιες, θα πρεπει να συζητηθουν ολες οι λεπτομερειες εκ των προταιρων, για να μη μαλιοτραβιομαστε εκ των υστερων.

9. Apollyon

Apollyon God's Demon

Nomizw oti kaneis den tha prepe na ntrepetai gia afto pou einai i kanei.Kai pistevw oti oloi einai enhlikoi.Opote poios o logos na min fotografizomaste?

10. SLK200GR

SLK200GR New Member

11. mikroulis26

mikroulis26 Guest

Απάντηση: Φωτός από Meetings

omorfa pragmata

Last edited by a moderator: 31 Μαϊου 2007
  12. pareisaktos

pareisaktos New Member

οι φωτογραφησεις συνηθως δεν ειναι επιθυμητες παντως... εχει δικιο!