Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Φόβος και Ηδονή

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Natasa, στις 14 Μαρτίου 2010.

Tags:
  1. Natasa

    Natasa New Member

    Ο ΦΟΒΟΣ ΕΙΝΑΙ ΗΔΟΝΗ!!! Σαββατο βραδυ μεγαλη παρε για ποτο.Τους ηξερα ολους περνουσαμε τελεια πιναμε γελουσαμε ειχαμε αρχισει και φτιαχνωμασται από τα ποτο.Μου λει μια φιλη μου θα ερθει και ο ξαδελφος μου σε λιγο πως είναι τι ρωταω ???Καλος .Ερχεται ένας κουκλος ψηλος ωραια ντυμενος με ένα στενω τσιν μακο μπλουζακι μαυρο μπουφαν παιδαρος. Και εγω ντυμενη με μαυρο κολαν κολητο μπλουζακι μαυρες ψηλες μποτες .απο τη στιγμη που μπηκε μεσα με κοιτουσε με θαυμαζω.Εγω μολης των ειδα σκεφτηκα καλο .αρχεισαμε να μηλαμε εγω των κοιτουσα και το μονο που σκεφτωμουν ηταν πώς να τον βαλω κατω.αρχισαμε να χωρευουμε να πινουμε σφινακια .Καποια στιγμη των τραβηξα κοντα μου και αρχισα να των φιλαω αυτος εβλεπα ότι το ηθελε αλλα δεν θα το τολμουσε ποτε.<Είναι ο τυπος μου ετσει να φοβηζω τους αλλους >.ξημερωνε εξω και ειπαμαι να φυγουμε.Τον ρωταω με τη ηρθες μου λεει με τη μηχανη καλα αστη εδώ παμε σπιτι να ποιουμε ένα ποτο ακομα και σε φερνω μετα να την παρεις.οκ τον εβαλα στο αυτοκηνιτο και φυγαμε.Φτανωνταςσπιτι νιωθο το φοβοτου ειχε πιει και δεν ηξερε τι να κανει εγω μεσα μου αισθανωμουνα τρελαμενη ειχα φερει τροφη στη φωλια μου.του λεω πηγενε βαλε ποτα και ερχομαι.αλλαζω γρηγορα εμφανισει και επιστρεφω.μαρασε πως με κοιτουσε.Τωρα του λεω εισαι δικο μου σε εφερα στο καστρο μου και θα σε κανω ότι θελω.ειχε κομπλαρει φοβοτανε ειχε πιει ηταν στο χωρο μου.Γδυσου του λεω τωρα.αρχισε να γδυνεται σαν κοριτσακι εγω φτιαχνω μουν .τωρα ελα εδώ και θα κανεις ότι μα ότι σου λεω .
     
  2. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    ρε τον τυχερό και είχε και αναστολές. παπαπαππααπα ρε μητσοτάκης που έχω καταντήσει ο άτιμος.
    μεγάλε μην παίξεις λόττο τζόκερ και όλα τα συναφή αδελφέ τέτοια τύχη πάει την εξάντλησες όλη.
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΗΔΟΝΗ

    Κρύβε λόγια  
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΗΔΟΝΗ

    Να διευκρινίσω κάτι , ουδεμία σχέση έχω με την ιστορία
    Προς αποφυγή παρεξηγήσεων
    Έμενα δεν με μιλάει καμία έτσι ε. 
    Την πνίγω στον ασβέστη εγώ 
     
  5. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    "[...] αρχισε να γδυνεται σαν κοριτσακι [...]"

    Μιαμ μιαμ!!  
     
  6. XplorR

    XplorR Regular Member

    Απάντηση: ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΗΔΟΝΗ

     

    Ο φόβος είναιηδονή;

    Ε, τότε ΜΠΟΥ!
     
  7. Natasa

    Natasa New Member

    Απάντηση: ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΗΔΟΝΗ

    Ερχεται μπροστα μου το φιλαω δαγκωνο τα χειλιτου δυνατα ποναει και τραβιεται.
    Τον τραβαω και τον ξαναδαγκωνο ποιο δυνατα !!!
    Γονατισε τον διαταζω με κοιταει ,μη με κοιτας.
    Γονατιζει μπροστα μου εγω πιανω το κολαρο που ειχα φερει και του το φορα .
    Παει να μιληση του λεω τι???θελεις να φυγεις παιχνιδη είναι..
    Καθομαι στο καναπε ανοιγω τα ποδια μου και των βλεπω να με κοιταει ,του τραβαω το κεφαλι και τον βαζω αναμεσα στα ποδια μου .αρχιζει να γλυφει μαρεσει αυτό ηθελε να κανει.
    Τον σταματω και τον τραβαω να σηκωθη .παμε στο κρεβατι του λεω .ελα εισαι το σκυλακι μου ενταξει??συμφωνει
    Τον παω στο κρεβατι τον πεταω και τωρα τα παιχνιδια μου.
    Πιανο της χειροπεδες και τον δενω τωρα βλεπω παλι το φοβο στα ματιτου .
    Δεν μεχουνε ξαναδεσει .Δεν πειραζει σε δενω εγω τωρα.τον δενο του δινω και δυο χαστουκια και του λεω.
    Τωρα εισαι η τροφη μου σε εφερα εδώ να σε κατασπαραξω σε κανω ότι θελω .τον τσιμπαω δυνατα της ρογες ποναει οσο νιωθο ότι ποναει τοσο ποιο δυνατα εγω.
    Φοβαται δεν ξερει τι θα του κανω .μαρεσει .
    Φοβαμαι….τον ακουο να λεει ψυθιριστα .
    Αυτό θελω να φοβασαι όταν βγεις από εδώ θα πονας παντου καταλαβες ???
    Του πιανω της ρογες με μανταλακια ποναει εγω φτιαχνομαι εκει να πονας γιατι εγω πρεπει να ασχοληθω και με το υπολοιπο φαγητο μου.
    Μου λεει φοβαμαι ποναω .
    Καλα κανεις δεν σε ρωτησα !!και πιανω και του κλεινω στο στομα.τα ματια μου ηταν μεσα στο φοβο .μαρεσε αγριευα περισσοτερο …………..
    Εκανα τοσα πανω στο κορμιτου που δακρυσε φτιαχτικε τοσο πολύ……
    Οτν το απογευμα τον κατεβαζα να παρη τη μηχανη πονουσε δεν μπορουσε να με κοιταξη
    Τον ρωτησα σαρεσε το μονο που ακουσα ηταν ένα μμμμμμμμμμ……
    Μενα πολύ και να προσεχεις τα θηρια μωρο μου εχουν διαφορα θηρια με θηρια!!!!!!!!!!!!
    Σιγουρα του εχω μεινη αξεχαστη!!!!!
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΗΔΟΝΗ

    Τώρα μας τρως το καλύτερο κομμάτι , σίγουρα έγιναν και άλλα πράγματα
    Μην μας την σβήνεις έτσι πάνω που έλεγα να κάνω κάτι:jerkit: 
     
  9. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    καλά και σε ποιόν δεν θα έμενε αξέχαστο και αξέχαστη όποια το έκανε αυτό?
    παιδί πιάσε μια χαρτοπετσέτα γιατί τρέχουν τα σάλια μου τώρα.
    γμτ γμτ γμτ
     
  10. Emma

    Emma Contributor

    Δεν είμαι άτομο που θα γκρινιάξει σχετικά με ορθογραφία, έκφραση κτλ, αλλά βρε Natasa... ας βγαίνει έστω ένα νόημα χωρίς να χρειάζεται αποκρυπτογράφηση. Θα ήταν καλό, πριν πατήσεις το submit, να ξαναδιαβάζεις τί έχεις γράψει και να διορθώνεις κάποια πράγματα, π.χ. σημεία στίξης κτλ., έτσι ώστε να είναι πιο ξεκούραστη η ανάγνωση, καθώς, εγώ προσωπικά, χρειάστηκε να προσπαθήσω πιο πολύ να καταλάβω τί λες, παρά να απολαύσω την ιστορία σου.
     
  11. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    είμαι σε ένα τσοντάδικο στην ομόνοια χρόνια πολλά πρίν και ενώ οι πρωταγωνιστές σκούζουν αχ βαχ ωχ και ουχ πετάγεται κάποιος θεατής και λέει χασάπη μετάφρασε τι λένε οι κύριοι.
    συγνώμη ΄Εμμα αλλά αυτό μου θύμισες. Μερικοί από εμάς μπορεί να μην έχουμε βγάλει σχολείο να μην ξέρουμε ορθογραφία να μην μπορούμε να γράψουμε γιατί το ξεχάσαμε με τα γρκίκλις πρέπει ντε και καλά να μας κάνετε βούκινο;
    επίσης θα έχεις ίσως διαβάσει για μια έρευνα που έλεγε ότι ο ανθρώπινος εγκέφαλος αντιλαμβάνετε μια φράση και ας μην είναι ορθογραφημένη αρκεί να έχει συντακτικό και έθετε και σχετικό παράδειγμα που μπροστά του τα όποια ορθογραφικά λάθη της Νατάσας είναι πταίσμα.
    υγ μην εκληφθεί ως υπεράσπιση κανενός και κυρίως λόγω των στάτους.
    α) δεν έχει ανάγκη την υπεράσπισή μου η Κυρία Νατάσα
    β) το έγραψα γιατί αντί να πούμε ένα μπράβο που κάποιος/α κάθισε κι έγραψε κάτι που έζησε ή που θα ήθελε ενδεχομένως να ζήσει (εγώ πιστεύω ότι είναι αληθινή ιστορία) τον/ην στηλιτεύουμε γιατί έκανε χι ορθογραφικά λάθη.
     
  12. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ ΗΔΟΝΗ

    Έτσι είμαστε εμείς , τα παιδιά της πιάτσας , ακαταλαβίστικα:crazy:
    Πάραυτα ούτε εγώ απόλαυσα την ιστορία , άλλος την απόλαυσε και η Νατάσα βεβαίως