Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ κατα τη διάρκεια του sex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Skylite, στις 16 Απριλίου 2017.

  1. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Χαστούκια ,τα θεωρώ απαραίτητο κομμάτι της καθημερινότητας μου και βασική υπενθύμιση του ποιος ειμαι .
     
  2. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Να ρωτήσω κάτι όλους όσους γράφουν οτι τους αρέσουν;;;

    Το βρίσκετε εξευτελιστικό και φτιάχνεστε; Είναι οτι νιώθετε τον άλλον σε απόλυτη θέση ισχύος επειδή σας χτυπά στο πρόσωπο; Τι;

    ...υποθέτω οτι μονο εγώ ειμαι η ξενέρωτη που ειδικά με τα χαστούκια στο πρόσωπο δεν τα πάω καθόλου καλά...
     
  3. dark_princess

    dark_princess Regular Member


    Μαλλον αυτο... δεν ρχω ψαξει ποτε γιατι. Σιγουρα δε μου αρεσει απο ολους....
     
  4. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Δεν είναι απαραίτητα εξευτελιστικά, νομίζω γενικά πως όλα έχουν το χρώμα που τους δίνεις την εκάστοτε στιγμή.. Προσωπικά με καυλώνουν τα χαστούκια στο πρόσωπο, όπως με καυλώνουν οι σφαλιάρες στον κώλο, κάτι αντίστοιχο, τώρα το να γίνουν εξευτελιστικά έχει να κάνει για εμένα με όλα τα γύρω γύρω.. Νομίζω πως όπως με όλα τα άλλα, είναι θέμα γούστου κορίτσι όμορφο.. Δεν είναι και τηγανιτές πατάτες να αρέσουν σε όλους.. Την καλημέρα μου! 
     
  5. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Προσωπικά τα νιώθω εξευτελιστικά σε υπέρτατο βαθμό.

    παίζει ρόλο και πώς θα γίνουν, φυσικά, αλλά δε μπορώ να φανταστώ ας πούμε να με χαστουκίζει κάποιος και παράλληλα να μου λέει "σ'αγαπώ"... Μπορώ να φανταστώ χυδαιότητα, καύλα, κυριαρχία, κλπ... οποτε και ψάχνω να καταλάβω πώς οι περισσότεροι που τους αρέσουν τα εκλαμβάνουν.

    Απολαμβάνετε ας πούμε τον πόνο στο συγκεκριμένο σημείο;
    Είναι η θέση στην οποία έχετε βρεθεί; (αδύναμοι να αντιδράσετε ας πούμε 
    Είναι οτι ειναι πολύ εξευτελιστικό επειδή ειναι πρόσωπο;
    Σας φέρνει ντροπή και αμηχανία και απολαμβάνετε αυτό;
    Νιώθετε όπως αν ήσασταν σε πιο παιδική ηλικία που το να φας χαστούκι ήταν μία υπαρκτή περίπτωση; (ειδικά πιο παλιά)
    ...?
     
  6. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Δεν εχεις μπλεξει μαλλον με Σαδιστη....
     
  7. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    όχι δεν έχω.
    ...δε δηλώνω καν μαζοχιστρια. Δε νομίζω οτι είμαι και δεν έχω μπει στη διαδικασία να ανακαλύψω αν είμαι. Οποτε δε θα μπορούσα να ευχαριστήσω κάποιον σαδιστή, και γενικώς η μεταξύ μας σχέση θα ήταν όχι και τόσο ισορροπημένη θεωρώ.
     
  8. dark_princess

    dark_princess Regular Member


    ουτε εγω αλλα τους συμπαθω πολυ!
     
  9. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Το θεωρω άκρως εξευτελιστικό και απαραίτητο συνάμα ..Νιωθω να με βάζει η Κ στην θέση μου .
     
  10. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Είναι πιο απλό, για μένα έστω. Έχει το δικαίωμα αυτό, και μπορεί να το ασκεί όποτε το επιθυμεί.
     
    Last edited: 19 Απριλίου 2017
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Επειδή είμαι σαδίστρια.
    Επίσης, απολαμβάνω τα δυνατά χαστούκια στην περιοχή των γεννητικών οργάνων.
    Άμα είναι δεμένο και με κλειστά μάτια, ενδέχεται να λέω ότι θα χαστουκίσω αλλά να μην το κάνω κι εκείνο να τρέμει από φόβο την στιγμή. Κι αυτό σαδισμός είναι.
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το έχω κάνει αρκετές φορές