Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ κατα τη διάρκεια του sex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Skylite, στις 16 Απριλίου 2017.

  1. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Μαγική στιγμή .. 
     
  2. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας!  

    @Dark_Explorer εσύ τα απολαμβάνεις από την πλευρά του σαδιστή, ναι. Η αλήθεια ειναι οτι όταν ρώταγα σκεφτόμουν την πλευρά αυτού που το δέχεται το χαστούκι, πώς το νιώθει.
    Υποθέτω στη δική σου πλευρά απολαμβάνεις την αντίδραση, το αναπάντεχο, το όλο παιχνίδι (όπως αυτό που περιέγραψες που τρέμει και σκέφτεται πότε θα του έρθει, κλπ).
    Ειδικά τα χαστούκια στο πρόσωπο τα βλέπεις/νιώθεις διαφορετικά από ότι σε άλλο σημείο του σώματος; (πχ.γεννητικά όργανα)

    @estelwen πολύ ωραία θεώρηση αυτή. Δεν την είχα σκεφτεί! Μου ειναι πλήρως κατανοητή.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν μου αρέσει η χρήση της λέξης παιχνίδι διότι δεν το βλέπω ως τέτοιο. Περισσότερο ως μία σαδομαζοχιστική σύμπλευση.
    Στο ερώτημά σου, όχι δεν το βλέπω διαφορετικά. Γενικά δεν βρίσκω τίποτε το εξευτελιστικό σε ό,τι κάνω. Δεν περνάω τέτοια μηνύματα.
    Στο πρόσωπο, ίσως, η αναμονή του χτυπήματος να προκαλεί περισσότερο φόβο και αυτό από μόνο του είναι κάτι που με ερεθίζει.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Ας πούμε ανάλογα με την διάθεση και την περίσταση. Να τα δίνω ή ν' αρνούμαι να τα δώσω, όταν η άλλη θα τ' αναζητούσε ( και πάντα σε συγκεκριμένη γυναίκα, αφού δεν μου το "ξύπναγαν" όλες ), για μένα είναι από αρκετά έως πάρα πολύ καϋλωτικό.
    Θα "φταίει", ότι κι εγώ είμαι αρκετά σαδιστής. Μάλλον γι' αυτό δεν βλέπω τίποτε το εξευτελιστικό για την παρτενέρ μου.
    Το πρόσωπο είναι αγαπημένο σημείο, αλλά με σύνεση και προσοχή. Σίγουρα δεν μου αρέσει να την τρατάρω χαστουκάκια, αλλά χαστούκια.
    Η ένταση και η φορά του χεριού ποικίλλει, ας πούμε ότι μου αρέσει, ν' απολαμβάνω την στιγμή. Ποτέ όμως με τελείως ανοιχτή παλάμη με κίνδυνο να χτυπήσω αυτί, μύτη ή μάτια.
    Αρκεί λίγος έλεγχος και "καθαρό πεδίο". Τουτέστιν, όταν έχει να κάνει με το πρόσωπο της, κανονίζω να μην το καλύπτει με τα χέρια της ή να μην είναι μισογυρισμένο ( ακόμη χειρότερα, να κινείται. Αν κι αυτό το τελευταίο ομολογώ, ότι το έχω δοκιμάσει ).
    Υπόλοιπα σημεία - και λιγότερο αγαπημένα απ' τον yours truly -, το στήθος, οι γάμπες, το πίσω μέρος των μηρών ( ειδικά αν την έχω ξαπλωμένη πάνω μου ) και ουε ουε, τελευταίος ο πισινός.

    * Βωμολοχίες και λοιπές "γλύκες" δεν σπανίζουν, αν και δεν μου αρέσει να είναι πάντα στο "μενού". Αφού προτιμώ να επικεντρώνομαι στο "έργο" μου δίχως παρεμβολές.
    Το χέρι στο στόμα ή να της σφίγγει λαιμό ( ξανά με σύνεση και έλεγχο, μην πάθει και καμιά ασφυξία ) είναι γι' αυτό το λόγο επιβεβλημένο ( και αυξάνει ακόμη περισσότερο την κάϋλα μου ). Χαστούκισμα καθώς θα ήταν σε κατάσταση πλήρους ακινητοποίησης με την βοήθεια "εργαλείων", δεν μου άρεσε ποτέ.
    Άλλη "λατρεμένη" συνήθεια μου θα ήταν εκείνη της πίεσης του προσώπου της με το "χεράκι" μου στο στρώμα/πάτωμα/τοίχο και η ομοβροντία από χαστούκια στα μπούτια και τον πισινό ( άντε και καμιά ανάποδη στο προφίλ ή το ανφάς της ).

    Τεσπα, το σφαλιαρίζειν είναι απ' τις πλέον αγαπημένες μου πρακτικές. Κάποιες φορές σαν προθέρμανση ( μαζί ή δίχως των σεχουαλικών προκαταρκτικών ).
    Κάποιες φορές κατά την διάρκεια της "ενδοσκόπησης", κάποιες άλλες σαν "επιδόρπιο" στο σεχ. Σίγουρα, όπως όλα τα πράγματα που μας αρέγουν, δεν είναι για βρώση μέχρι δυσπεψίας/αηδίας. Αφού το πολύ το Κυρ Ελέησον, το βαριέται μέχρι και ο priest. Ως προς την φορά του πλοκαμιού μου, "αγαπώ" την εναλλαγή παλάμης και "εξωτερικού" του χεριού ( ζμπαθάτε με, αλλά δεν γνωρίζω τον ακριβή όρο ).
    Και ναι, το Σ' αγαπώ το έχω πει ( και το ένιωθα στο μεδούλι ) ακόμη και ενώ την χαστούκιζα ( και όχι με χαστουκάκια ).
    Τεσπα δις, σφαλιάρες ακόμη και πολύ δυνατές, αλλά όχι σε σημείο που να γίνει η μάπα της κρέας ή να της γυρίζει το κεφάλι σαν την σκηνή του πάλαι ποτέ Εξορκιστή.
    Είπαμε, σαδιστές, αλλά της φυλακής τα σίδερα είναι για τους μαλθάκες ( όπως για τους μαλθάκες θα ήταν, να καταστρέψουμε κάτι/κάποιον που θα μας άρεγε ή ακόμη και θ' αγαπούσαμε ).

    Αυτά τα σίγουρα πολλά, στην εκπομπή παντελώς Τετριμμένα και Σκοταδιακά.  
     
    Last edited: 19 Απριλίου 2017
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    αμα δε φαει τα χαστουκια της η γυναικα δεν μαθαινει να προσφερει υδονη.ειδικα στην αρχη της σχεσης μεχρι να μαθει τα θελω του γαμια της πρεπει να πεφτουν με το παραμικρο.η βικυ ακομα κ σημερα μετα απο τοσα χρονια που ειμασται μαζι θελει κ πρεπει να κοκκινιζουν τα μαγουλα της που κ που
     
  6. Amelie

    Amelie Guest

    19cm μήκος και 11cm πλάτος.. Γυναικείο χέρι!!
    Σε πηγαίνω κόντρα στα ίσα!!!
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Να βρούμε λοιπόν πρόθυμο υποτακτικό/η και να διοργανώσουμε διαγωνισμό 
    Ενδιαφέρον έχει που και σε μήκος και σε πλάτος έχουμε την ίδια διάφορα 
     
  8. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ώραια η ιδέα για το διαγωνισμο
     
  9. dark_princess

    dark_princess Regular Member

    Δεν καταλαβα το κονσεπ του διαγωνισμου....
     
  10. Amelie

    Amelie Guest

    Την περίπτωση του διαγωνισμού, ομολογώ πως δεν την σκέφτηκα!!
    Αυτό που μου έκανε εντύπωση όταν διάβασα την αναφορά σου ήταν ότι έχεις καταμετρήσει την παλάμη σου!!   
    Και οι μετρήσεις δεν μου φάνηκαν εξωπραγματικές απλά με έβαλαν στην περιέργεια να την μετρήσω και εγώ!!!  
    Άσε, που πίστευα ότι άλλο σημείο του σώματος τους μετρούν οι άντρες!!!    
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Προσπαθώ να καταλάβω πώς τα μετράτε τα χέρια σας.
    Αν μετράτε ανοιχτή παλάμη, πλάτος τα 11 cm είναι για μικρό χεράκι.
    Αν μετράτε κλειστή παλάμη, είστε περίπτωση για το τσίρκο.
    Κάποιο λάθος κάνετε.
     
  12. tithon

    tithon Contributor

    καλησπέρα.