Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ κατα τη διάρκεια του sex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Skylite, στις 16 Απριλίου 2017.

  1. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Το πλάτος το μέτρησα από την άκρη της παλάμης κάτω από το μικρό δάχτυλο με κλειστά τα δάχτυλα έως την κάτω κλείδωση του αντίχειρα.
     
  2. Dux

    Dux Regular Member

    Θα πόνταρα στο ότι γνωρίζει ΚΑΙ αυτό το νούμερο.  
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Έτσι κάπως (διαγωνίως) μετράνε τις ίντσες στις οθόνες  
    Εντάξει κανονικός είσαι, έχεις πλάτος παλάμης περίπου 8 cm
    Δεν είσαι για το τσίρκο.

    Πές μας τώρα πώς μέτρησες το μήκος και κατέληξες στα 20,5cm.
     
    Last edited: 20 Απριλίου 2017
  4. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Ααα το εχετε τερματισει...βγαζετε μεζουρες και στα χερια! 
     
  5. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Ανθρωπομετρία (να το "σκονάκι" @AuroraBorealis )...
    Διαστασεις σε ίντσες (το μεσαίο νούμερο αποτυπώνει τον μέσον όρο), πολλαπλασιάστε επί 2,54 για εκατοστά, 2,5 για ευκολία.
    'Πιστημονικά πράματα... Όχι παίζουμε...

     
     
  6. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    Αυτά είναι συμπεράσματα που μπορεί να μην ισχύουν. Ο σαδιστής δεν χαίρεται όταν σ΄αρέσει. Χαίρεται όταν δεν σ΄αρέσει. Προφανώς δεν θα μπορεί να είναι πολύ hard μαζί σου, αυτό δεν σημαίνει οτι δεν θα καυλώσει απ τον πόνο που προκαλεί.
     
  7. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default


    Αγαπητέ μιλάμε για παλάμη και όχι για τηλεόραση.
    Ας το επαναδιατυπώσω λοιπόν.
    Το πλάτος το μετρώ από την εξωτερική πλευρά του μικρού μετατοπιζόμενο κάθετα έως ότου συναντήσει σε γωνία ενενήντα μοιρών την νοητή ευθεία από την πρώτη κλείδωση του αντίχειρα.
    Ελπίζω να έγινα κατανοητός τώρα.
    Στο μήκος τώρα:
    Μετρώ από την άκρη του μεσαίου δακτύλου έως μια πτύχωση του δέρματος ακριβώς στην αρχή της παλάμης στο τελείωμα του καρπού
     
  8. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Μετά το μέτρημα της παλάμης , θα δούμε και την ταχύτητα από στάση σε μιλισεκοντ και την δύναμη πρόσκρουσης με βάση τον μαθ.τυπο για κρασ τεστ σφαλιάρας.
    Όχι δεν το έχετε κάψει. Καψες έχετε. Βρείτε όμως γρήγορα μία υπό γιατί σε λίγο θα προχωρήσετε και σε προπόνηση με σάκο του μποξ.
     
  9. dark_princess

    dark_princess Regular Member


    σφαλιαρες ή direct?
     
  10. Illustration

    Illustration .... Sandman is looking for your soul.

    Έτσι που το πάνε εδώ μέσα, μας βλέπω να αλλάζουμε τίτλο στο site σε bdsm combat arts
     
  11. Dasein

    Dasein Regular Member

    Βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον να παρατηρώ πως ποικίλουν οι αντιδρασεις, που μπορεί να μου προκαλέσει το χαστουκι, αναλόγως της ψυχικής διάθεσης μου εκείνη την στιγμή. Της ίδιας έντασης ερέθισμα μπορεί να μου προκαλέσει ηδονη, χαρά και ευθυμία, γαληνη, αλλά και φόβο, δάκρυα, να μου βγάλει παραπονο. Αλληλοεπιδρά εξαιρετικα αμεσα με τον εσωτερικο μου κοσμο το χαστουκι  
     
  12. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Τα θεωρώ κάτι σαν το αλατοπίπερο ή τα μπαχαρικά στο φαγητό. Αν δε ρίξεις αλλά και δε φας λίγο, δεν υπάρχει καμία νοστιμιά και ευχαρίστηση. Ή σχεδόν καμία. Κάθε τι "νοσοκομειακό" και πλήρως "αποστειρωμένο" στερεί μέρος της απόλαυσης.

    Φυσικά δεν είμαι υπέρ της υπερβολής. Ούτε μου αρέσουν οι brutal καταστάσεις. Όμως πιστεύω ακράδαντα ότι τα χαστούκια προσδίδουν χάρη, χαρά και καύλα.

    Πρώτα-πρώτα υπάρχει το στοιχείο της επαφής, του αγγίγματος. Ακολουθεί το γλυκό μαρτύριο του απρόσμενου... πότε θα πέσουν και πού. Θα είναι δυνατά, ελαφριά σαν χάδι ζεσταίνοντας το μυαλό και το κορμί για τη συνέχεια, θα μας πονέσουν όσο αντέχουμε...ή μήπως λιγάκι περισσότερο, για να τα θυμόμαστε πιο έντονα μέχρι την επόμενη φορά;

    Είτε τα ρίχνω είτε τα δέχομαι, τα βρίσκω πραγματική ιεροτελεστία. Και κάθε φορά μαζί με τη γλυκιά κοκκινίλα γαμάνε υπέροχα το μυαλό προετοιμάζοντας τη συνέχεια. Τα λατρεύω και τα θέλω... χωρίς υπερβολές και ακρότητες αλλά με τρόπο, που να προκαλούν και να ξυπνούν όμορφα και έντονα πάθη.