Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ κατα τη διάρκεια του sex

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Skylite, στις 16 Απριλίου 2017.

  1. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    και οταν αυτο πλεον δεν αναγεται στην "αφυπνιση ' ψυχης και σωματος του συντροφου οταν απαιτει η περισταση,αλλα ως τιμωρια ,καθαρη τιμωρια ?
    σοβαρη απορια βλεποντας πλεον τον ευατο μου να τεινει στην αυταρχικη του πλευρα ακουσια τα χαστουκια δουνε παρα λαβειν κατα την ταπεινη μου αποψη η δυναμικη τους υπερεχει μακραν των μαστηγιων και λοιπων μεσων..
     
  2. pegasus.

    pegasus. New Member

    Γινονται αυτα τα πραγματα;;;  
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Εντελώς καυλωτικά, να μην σου πω και πριν, μετά, ή και ανεξάρτητα από το σεξ. Μ΄ανάβουν τα χαστούκια.
    Παλιότερα τα δεχόμουν με ευχαρίστηση. Τώρα δεν χάνω ποτέ ευκαιρία να σβουρίξω ένα, δύο ή περισσότερα ξεγυρισμένα.
    Αρκεί να μην νιώθω ότι θα τού γυρίσει το μυαλό του άλλου/της άλλης, αυτό δεν το θέλω, δεν με καυλώνει, πρέπει να πάρω feedback. (καλά, ίσως λιγουλάκι και τους γυρίζει, τόσο δα...) 
    Με εξιτάρουν απίστευτα!  
     
  4. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    αδελφη ψυχη μου    
     
  5. brenda

    brenda FU very much

    Έχω αδελφή vanilla? 
    Χαστουκολάγνοι όλου του κόσμου ενωθείτε! 
     
  6. pegasus.

    pegasus. New Member

    Φωναξε κανεις;
     
  7. Skylite

    Skylite I don't want to specify

    δεν περνω και ορκο μην τρελενεσαι για το vaniloπροφιλ μου !!!!!!!!!! καινουργια ειμαι ακομη μπορω να δηλωνω οτι θελω !!!!!!!! ειμαι στην αναζητηση !!!!!! 
    αλλα αντε να σου κανω το χατηρι να μην λες θα δηλωνω brat ! happy????
     
    Last edited: 7 Αυγούστου 2017
  8. brenda

    brenda FU very much

    Whatever makes YOU happy. I was born happy!