Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χειρότερη Τιμωρία

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος evallila, στις 24 Αυγούστου 2007.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Χαρδαλιας φαση?

    #karantina2020
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Τιμωρία μονο σε κάτι ιδιαιτέρως σοβαρό και μόνο σεσσιονική, καθώς η ασυμετρία μου είναι πιο φευγαλέα..
    Το διακοπτομενο ξυλικι. Με μεγαλα κενά μεταξύ, ώστε να μην περιμενει τηννεπομενη δοση άλγους. Ή Εκεί που νομίζει οτι τελειωσε, να ξαναρχίζει. Σαν το κινεζικο μαρτυριο της σταγόνας.
    Κι αντίστοιχα κενά με την ηδονή.
     
  3. Σίγουρα είναι και η αδιαφορία, αλλά για μένα προσωπικά το ballbusting. Γιατί; Γιατί μου αρέσει! Είναι το αγαπημένο μου φετίχ, όπως και η σοκολάτα είναι από τα αγαπημένα μου φαγητά. Μετά από ένα σημείο όμως αφού έχεις καταβροχθίσει ολόκληρο ζαχαροπλαστείο η σοκολάτα δεν είναι πια ωραία κι αρχίζει να μην σου αρέσει και όση σοκολάτα έτρωγες τόση ώρα. Έτσι και το ballbusting στην αρχή θα το ευχαριστηθώ μετά από ένα σημείο όμως γίνεται μαρτύριο.
     
  4. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Σε εκεινο το σημειο ξεκιναει να το ευχαριστιεται αυτος/η που σου το κανει
     
  5. Ακριβώς αυτό, μέχρι τότε το ευχαριστιέμαι εγώ, κι αυτή απλά περιμένει χαμογελώντας να φτάσω σε αυτό το σημείο γιατί ξέρει τι θα γίνει μετά. Όπως και στο post orgasm torture.
     
  6. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Να μην ξυστώ. Τα χειρότερα 20 λεπτά της ζωής μου.
     
  7. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Κι ομως, είναι άσκηση Ζεν/Ταο.
    Ειναι βήμα προς τον έλεγχο και τηννυποταγη του σωματος στο πμεύμα, και απωτερα προς την πνευματική ολοκληρωση.

    Αντιθετα, το ξυσιμο όρχεων (εθνικο άθλημα) στο οποιο επιδιδομαστε μετα μανίας τακτικά, δεν προαγει ουδεμια πνευματικότητα (αν εξαιρέσει κανεις ιντερνετικά μαλλιοτραβηγματα με αγνώστους και ανηλεες ποσταρισμα στα σοσιαλ μηντια)
     
  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Μόνο δεμένη γίνομαι τζεντάϊ γαμώτο!
     
  9. Vasreby

    Vasreby Adrenaline junkie

    Με κλείδωσε καλοκαίρι στο μπαλκόνι γυμνό δεμένο στα κάγκελα ένα βράδυ και με έβλεπε από μέσα από το σαλόνι ενώ έκανε σεξ με μια γειτόνισσα που έκανε κάτι παλιά.. όταν τελείωσαν το πρωί εγώ δεν μπόρεσα να κοιμηθώ καθόλου στο ενδιάμεσο και έπρεπε να πάω στη δουλειά ..