Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χρηση str8 σκλαβου απο...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος TopMan_sm, στις 23 Οκτωβρίου 2009.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Παντα ειχα την φαντασιωση να μου τις βρεχει ο Φωτης ενω γαμαω την Μαρια  
     
    Last edited: 10 Νοεμβρίου 2015
  2. Nα του πεις να βγάλει το καλσόν πριν σε δείρει  
     
  3. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Ακουει ο Φωτης;;;
     
  4. gaysubmissive

    gaysubmissive New Member

    Φυσικα και υπαρχει γιατι να μην υπαρχει??
     
  5. Σχεδον παντα υπαρχει αμφισεξουαλικη ή ομοφυλοφιλικη ταση.
     
  6. Nikos_34_Thess

    Nikos_34_Thess Regular Member

    Ο εξευτελισμός μου αρεσει γιατί ερχεται από ένα πρόσωπο που σε ελκύει και σωματικά ...Δεν μπορώ να φανταστώ πως υφίσταται st8 άντρας με str8 master ...Κάποιος είπε πως δεν του αρέσουν οι άντρες αλλα το θεωρεί πιο εξευτελιστικό γιαυτον ακριβώς τον λόγο όποτε μετά θα αρχίσει να του αρεσει ...Με την ίδια οπτική φίλε μου ,πρέπει να υποστείς εξευτελισμό από την κάθε θεία /παππού /γιαγιά /αγενή περαστικό που συναντάς στον δρόμο γιατί μετά θα αρχίσει να σου αρεσει ...Χωρίς κακιά πήγαινε καμία βόλτα σε κάποιον ψυχίατρο ,εισαι επικίνδυνος για τον εαυτό σου ...
     
  7. (συνηθως σε τετοιες περιπτωσεις απλα το ατομο ψευδεται στον εαυτο του γιατι καταβαθως υποβοσκουν ομοφυλοφιλικες τασεις που για καποιον λογο δεν παραδεχεται)
     
  8. zvezdr

    zvezdr New Member

    Αν και είμαι straight φαντασιώνομαι έντονα πέρα από το να με εξουσιάζει μία γυναίκα να με εξουσιάζει ένας gay άντρας.
     
  9. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Τύπου να σε βάλει στα πόδια του και να σε τιμωρήσει με spanking ??
     
  10. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Ξεκάθαρα μην χαρακτηριστούν γκει
     
  11. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Εννοείς πχ όχι διείσδυση αλλά άλλα παιχνίδια ναι ?
     
  12. Berlin88

    Berlin88 Regular Member

    Gay η και str8 ??