Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χωρος συνεύρεσης

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος coupleds, στις 15 Ιουλίου 2005.

  1. coupleds

    coupleds Regular Member

    Yπάρχει κανένας χώρος στην ελλάδα πχ ξενοδοχείο, club με ντεκόρ /στυλ και εξοπλισμό που ταιριάζει σε BDSM και θα προσφερόταν για συναντήσεις ? ή μόνο οτι κάνουμε σπιτάκι μας?
     
  2. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    απ' όσο γνωρίζω υπάρχει αλλα εγώ προσωπικα δε θα εμπιστευομουν κανενα ξενοδοχειο για s/m session... Σκεψου να με δώ μετα απο 2 βδομάδες σε κανενα download από τα torrents που γινονται post εδώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. coupleds

    coupleds Regular Member

    Εννοούσα ασφαλή χώρο "τσεκαρισμένο" για τη συγκεκριμένη χρήση. Αλήθεια έχει κάποιος ιδέα για το νομικό πλαίσιο ίδρυσης καποιου club ? όπως αυτά που βλέπουμε (και ζηλεύουμε) στο εξωτερικό ?
     
  4. takis1969

    takis1969 New Member

    γεια σας,
    και εγω ψαχνω ενα μερος να παω με ενα φιλο μου για sm session που να μην ζητανε ταυτοτητα αλλα προπαντων να μην τους ενοχλουν οι φωνες και οι ηχοι απο μαστιγια
     
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Υπαρχει!!!!
    Το εχω τσεκαρει!!
    Λοιπον: το ενα ειναι το ξενοδοχειο Priamos, και βρισκεται σε εναν δρομο παραλληλο με την λεωφορο βασιλεως Κωνσταντινου στα δεξια λιγο μετα το Καλλιμαρμαρο σταδιο.
    Εαν το επισκεφτειτε δυο κοπελλιες στην ρεσεψιον θα σας πληροφορησουν για μια πλειαδα δωματιων, οπως, δωματιο bdsm , kama sutra, κοκκινα τριανταφυλλα και πολλα αλλα.Προσοχη ομως!!!!
    Εχω ακουσει πως υπαρχουν δωματια που στοιχιζουν απο 30 ευρω μεχρι και 500 ευρω!
    Προσωπικα σας συνιστω να παρετε ενα απλο δωματιο των 30 ευρω.
    Και αυτο γιατι ο διακοσμος σε ολα τα δωματια τα κανει να μοιαζουν απο μεσαιωνικα μεχρι και δωματια που θυμιζουν πολυτελες σαλουν!!
    Κρεββατια με ουρανο και κουρτινες γυρω-γυρω, συντριβανακια μεσα στο δωματιο κλπ, χαμηλος φωτισμος και διαφορα αλλα.
    Το αλλο ξενοδοχειο δεν το εχω επισκεφτει, απ' ο,τι μου εχουν πει βρισκεται καπου στην λεωφορο Θησεως, Κουκακι η Καλλιθεα, και εχει και δωματιο bdsm το οποιο ονομαζεται "το κελλι".Γιατι προτιμω τα απλα δωματια???? Μα δεν νομιζετε πως αν καποιος εβαζε καμερες, στα δωματια για ειδικα γουστα θα τις τοποθετουσε?
    Στα απλα δωματια να βιντεοσκοπησει τι? Τα απλα ζευγαρια που πανε απλως να την βρουν? Ξεπερασμενο για τους "ματακηδες" του σημερα!
    Μεταξυ μας, την καλη session, δεν την κανει το δωματιο αλλα τα ατομα που βρισκονται μεσα σε αυτο!
    Ναι, παιζει ρολο η ατμοσφαιρα ομως προσωπικα την φτιαχνω μονη μου.
    Συνεργα απο το σπιτι αν δεν υπαρχει χωρος, 1-2 κερια για πιο ιδανικο φωτισμο και το παιχνιδι ξεκινα.
    ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ!!!!!!:Σε οποιο ξενοδοχειο και να πατε αν δεν γινεται αλλιως, σβηνετε παντα τα φωτα αν δεν εχετε κερι να αναψετε μαζι σας, τραβηξτε τις κουρτινες αν ειναι βραδυ και αφηστε να φωτισθει το δωματιο απο τον φωτισμο που υπαρχει απ' εξω!
    Με λιγα λογια μην αφηνετε τα φωτα του δωματιου να σας λουζουν, γιατι αν υπαρχουν καμερες θα φαινονται τα προσωπα!!
     
    Last edited: 22 Αυγούστου 2007
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    100 ευρώ την ώρα έχει τα δωμάτια των φαντασιώσεων το Priamos και έχει και τζακούζι  
     
  7. Kits

    Kits Contributor



    σε ''χτυπανε'' στην αναγκη.... 
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μα για αυτο το ειπα το "παρτε απλο δωματιο".
    Και εγω οταν πηγα προτιμησα το απλο που εχει 30 ευρω γιατι το φανταστηκα!!!
    Ομολογω ομως πως και το απλο μολονοτι δεν ειχε τζακουζι, ειχε συντιβανι, πολυ ωραιο κρυφο φωτισμο, υπεροχη ατμοσφαιρα και μαλιστα εμεινα εκπληκτη οταν βγαινοντας πληρωσαμε μονο 30 ευρω!
    Θυμαμαι πως στο δωματιο υπηρχαν και κατι περιεργα επιπλα οπως : ενα ανακλινδρο ξυλινο, κομοδινα ξυλινα καποια παλαιοτερης εποχης και μια αναγλυφη ξυλινη πορτα ακουμπισμενη στον τοιχο, που τοσο εγω οσο και ο σκλαβος μου, λεγαμε πως εμοιαζε πιο πολυ με ξυλινη ταφοπλακα!!!
     
  10. takis1969

    takis1969 New Member

    καταρχην ευχαριστω παρα πολυ για την αναλυτικη πληροφορηση.Δυστυχως πηρα τηλεφωνο και δε δεχονται στο Πρίαμος αντρες ζευγαρια αρα ο συγκεκριμενος χωρος για sm session με το φίλο μου παει χαμένος. Το γιατι ακομα δεν το εχω καταλαβει. Τελος παντων στην Ελλαδα ειμαστε. Μηπως ξερει λοιπον κανεις χωρο που να μην εχουν προβλημα με sm μαστιγια η φωνες και να δεχονται αντρες;
     
    Last edited: 24 Αυγούστου 2007
  11. Ntyrse

    Ntyrse Regular Member

    Τα πράγματα δεν είναι ακριβώς έτσι.Ειμαι πελάτης του Πρίαμος πολλά χρόνια μπορώ να σας πω με βεβαιότητα οτι ειναι απολύτως ασφαλές ξενοδοχείο,εννοώ απο κάμερες και παρόμοια. Επίσης το δωμάτιο κελί στο Πρίαμο ειναι ,οπως και το μεσαιωνικό οπως λέγεται και είναι για bdsm. Οσο αφορά τις χρεώσεις το ακριβότερο δωμάτιο ειναι οι σουίτες και οχι πάνω απο 50 ευρω για 3 ωρες παραμονής και αν τις παρατεινεις με χρεώσεις της τάξης των 15 ευρω.
     
  12. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Αν ειναι δυνατον!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Παιδια ειλικρινα εχω μεινει Αφωνη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Γιατι δεν δεχονται???????????Θα τους κοψει το γλυκο, η θα τους θιγει η υποληψη????
    Κατσε να τυχει να ξαναπαω, θα πω οτι και καλα 2 φιλοι μου gay ενδιαφερονται να πανε και αν μου πουν μα, δεν , ξερετε, ασε και θα τους στολισω μια χαρα και δεν κολλωνω και ας φωναξουν οχι απλως το εκατο αλλα και τις ειδικες δυναμεις!!
    Τι φοβουνται μην δησφημιστει το μπουρδελλο τους??
    Σορρυ που μιλω ετσι αλλα τα πηρα πολυ ασχημα!!!!!Μα παρα πολυ ασχημα!!!!!!!!!!!
    Ακουσε γλυκε μου!!!! Δοκιμασε το HOTEL VICTORY, η NEW VICTORY.
    Το πρωτο στην οδο Μονης Προδρομου και το δευτερο στην οδο Νικαιας στην Πλατεια Βικτωριας!! Ειναι στην γειτονια μου και τα ξερω!!!
    Καλα, διακριτικα, πεντακαθαρα, και χωρις καμερες, καρατσεκαρισμενο!!! Μπες στο site τους, victoryhotels.gr
    Ναι δεν εχει δωματια για bdsm session, ομως κατα 99% δεχονται ζευγαρια αντρων.
    Εχουν πολυ καλη ηχομονωση κλπ.
    Και ασε το Πριαμος να παει να κουρευεται!!Αντε γιατι μου φαινεται πως θα το κουρεψω εγω η ιδια!!!!