Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύνετε...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Fun & Games' που ξεκίνησε από το μέλος lookingfor, στις 24 Ιουλίου 2015.

  1. lookingfor

    lookingfor Regular Member

    ποιος θα χύσει πιο πολύ. χύνουμε σε σκεύη που μετράνε τα ml ώστε να συγκρίνουμε. όσοι περισσότεροι τόσο το καλύτερο. ο διαγωνισμός να αρχίσει στις 1 αυγούστου ως τις 2.Ποστάρουμε εδώ τα βιντεάκια. τη δευτερα το πρωί ξέρουμε το νικητή.
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Βραβείο παίζει;
     
  3. scrpns

    scrpns Guest

    Και μετα λεμε οτι φταιει η κριση για την υπογεννητικοτητα στην Ελλαδα... γιατι να πανε χαμενα τοσα lt σπερματος? Ριξτε τα να πιασουν τοπο
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Το mix με παγάκια!
     
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Και το mix με ολίγον από λεμονόχορτο...     

     
     
  6. scrpns

    scrpns Guest

    Εσυ παλι το πηγες πολυ μπροστα
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Ναι το έχω αυτό το πρωτοπόροτετοιο...    
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Καταγγέλω βάναυση και απροκάλυπτη αλλοίωση των αποτελεσμάτων του διαγωνισμού!
    Το άρθρο 234 παράγραφος 24 εδάφιο 6γ της προκήρυξης ρητά αναφέρει την απαγόρευση προσθήκης προσμείξεων , το δε άρθρο 132 παράγραφος 12 εδάφιο 5β σαφώς απαγορεύει την καθ' οιονδήποτε τρόπο μεγέθυνση του πραγματικού όγκου του παραγωγικού βιολογικού προιόντος.
    Θα αποστείλω επιστολή σε όλα τα ευρωπαικά βουδουσεμοκινκυ φόρα για το πραξικόπημα που επιτελείται στο Greek bdsm community.
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Καλά παίζει και να γουστάρουν τη νέα πλατφόρμα που προτείνω και να φύγει λεμονόχορτο σε κάθε δυνατό βίτσιο!!!  
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Στην Ευρώπη υπάρχουν κανόνες που τηρούνται κυρά μου, τι το πέρασες εκει, Ελληνικό Πανεπιστήμιο;( που κολλάει; κολλάει, ξέρω εγώ! )
    M' αυτά που λές κινδυνεύουμε με βουδουσουμέξιτ , άσε που ήδη συζητείται να απαγορευθεί για ένα ορισμένο χρονικό διάστημα το χύσι -run των ελλήνων bdsmers μέχρι να απομονωθεί ο κίνδυνος!
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Αν γίνει αυτό, εγώ καβαλάω το ροζ μονόκερω μου και φεύγω. Να δω τι θα κάνουν όσοι δεν έχουν μονόκερους     
    Επειδή όμως έχω διαβάσει τα καταστατικά σε διαβεβαιώ αγαπητέ ότι τα χέρια τους είναι δεμένα (ποινικά, τι πρόστυχο σκέφτηκες πάλι;;;  ) γιατί τότε στο ΒΔΣΟΥΜΟΥΓΚΡΟΥΟΠ δεν θα μπορούν να ψηφίσουν με ομοφωνία υπέρ της χυσαμόλης  
     
  12. lookingfor

    lookingfor Regular Member

    ρε παιδιά... Τι είναι αυτά που λέτε; είσται πολυυυυυυ μπροστά (δεν το λέω ειρωνικά). Μιλάμε δεν καταλαβαίνω τίποτα! Εγώ για ένα ψολοχύσιμο μιλούσα μόνο! βγάζεις την πούτσα σου,την χαιδεύεις και χύνεις. απλά πράγματα. όποιος βγάλει πιο πολύ σπέρμα νικάει.