Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Χύσιμο στο πιάτο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος sex, στις 19 Δεκεμβρίου 2011.

  1. sex

    sex New Member

    ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΟΥΒΕΝΤΙΑΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΚΑΠΟΙΩΝ-ΜΕΤΑΞΥ ΑΥΤΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΟΥ- ΝΑ ΧΥΝΟΥΝ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Η ΤΟ ΠΟΤΟ ΤΩΝ ΘΥΛΗΚΩΝ ΣΚΛΑΒΩΝ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΤΙΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΝΑΛΩΝΟΥΝ.
     
  2. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ



    Η σκλάβα σου τι λέει ?

    Της αρέσει ?
     
  3. drosoylita

    drosoylita New Member

    Απάντηση: ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

    Το βρισκω ακρως ερεθιστικο.Αλλαζει η υποσταση μιας τοσο συνηθισμενης και καθημερινης κινησης,του φαγητου.
    Επειδη ομως ειναι μια ενεργεια που μπορει και να μην γινει αντιληπτη απο τον αλλο,η υ/σ θα πρεπει να ειναι ενημερη για κατι τετοιο.Οχι απαραιτητα εκεινη την στιγμη,για να μην χαθει η ουσια της πραξης,αλλα σε μια γενικοτερη συζητηση/αναφορα.
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

    αμα αγαπη μου δεν ειναι φρεσκο και ζεστο κατευθειαν απο την πηγη ,
    τοτε βραστα κι αστα ...
     
  5. SadisticUsage

    SadisticUsage Regular Member

    Απάντηση: ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

    Μπορεί πάντα να γίνει σε πιο απλή και κατανοητή κίνηση χωρίς απαραίτητη διεργασία. Ο κύριος τελειώνει σε ένα ποτήρι και την βάζει να τα κάνει ποτό. Άλλωστε απο πρακτικές καταστάσεις για να διατηρούν την αρχική τους κατάσταση η κατανάλωση πρέπει να γίνει σε σύντομο χρονικό διάστημα.
     
  6. sex

    sex New Member

    Απάντηση: ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

    ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥ ΕΡΕΘΙΣΤΙΚΟ...ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΚΟΜΑ,ΟΤΑΝ ΕΝΩ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ 'ΝΟΘΕΥΕΙΣ' ΤΟ ΠΟΤΟ Η ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ,ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΠΟΙΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ!ΒΕΒΑΙΑ ΣΤΟ ΠΟΤΟ ΑΡΓΑ Η ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΑΛΛΑ ΣΤΟ ΦΑΓΗΤΟ Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΚΑΙ Η ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ...
     
  7. sex

    sex New Member

    Απάντηση: ΧΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΠΙΑΤΟ

    ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΑΡΕΣΕΙ ΣΤΗΝ ΣΚΛΑΒΑ ΣΟΥ...ΑΡΚΕΙ ΠΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ,ΑΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ,ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΩ.
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    αγαπητε νηματοθετη μια χαρα ειναι αυτα που γραφεις αλλα δεν χρειαζεται να φωναζεις , ασε που απαγορευεται κι απο τον κανονισμο του forum  
     
  9. drosoylita

    drosoylita New Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Γιατι εχω την εντυπωση οτι αλλο μου αρεσει/εκφραζω αποψη και αλλο εχω επιγνωση/ειμαι ενημερη;
    Δεν οφειλει ενας Κ να ειναι εντιμος;
     
  10. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Φαγητα και μπουρδες.Αμα εχεις σουπα δηλαδη ψαξε και βρες πουντο.Γιατι εαν δεν τοκανεις φανερα στο πιατο της πρεπει να την βαλεις να φαει ολη την κατσαρολα.
    Πανω απο ολα εντιμοτητα που λεει και η σενιορα απο πανου....!!!!
    Γι' αυτο και η καλυτερη εντιμοτητα ειναι.......παρτα μωρη στην μαπα.....!!!!χιχιχιχιχι 
     
  11. Fidelio_Nasos

    Fidelio_Nasos Regular Member

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    θεωρώ πως είναι αδόκιμο να μην τεθεί κάποια στιγμή ως αντικείμενο
    συζήτησης μεταξύ Κυρίου και Υποτακτικής...Είναι ενδιαφέρον να ακουστεί και η άλλη πλευρά του λόφου..
     
  12. llazouli

    llazouli Contributor

    Απάντηση: Χύσιμο στο πιάτο

    Γιατί οφείλει ο Κ να ενημερώνει; Τάμα έκανε στον άγιο Σουλπίκιο;
    Μπορεί να του αρεσουν οι εκπλήξεις του ανθρώπου..θα τον πούμε ανέντιμο;
    To γούστο του οφειλει να κάνει χωρις να θέσει σε κινδυνο άλλους ανθρώπους. Επειδή δηλώνει Κ δεν παίρνει και το χρίσμα του ιππότη που πράττει τα δέοντα συμφωνα με όρκους τιμής και πίστης.

    Το αν ειναι εντιμος ή όχι έχει να κάνει με το σύστημα αξιών του κι όχι με την ταμπέλα του bdsm.