Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψάχνω το κινητό του /της :)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SlaveRose, στις 5 Ιουνίου 2011.

  1. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    είναι πολύ σοβαρό να ψάχνει κανείς το κινητό .. του/της .. ?
    εσείς το κάνετε .. ?  

    εγώ ναι .. και δεν ντρέπομαι καθόλου  
     
  2. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Πίστεψέ με, το αντίθετο θα με εξέπληττε  
     
  3. Syrah

    Syrah Contributor

    Αν αντιλαμβανόμουν ότι κάποιος έψαχνε το κινητό μου, το email μου, το γραφείο μου ή οτιδήποτε δικό μου αυστηρά προσωπικό, θα ήταν η τελευταία φορά που με έβλεπε.

    Εννοείται ότι δεν έχω ψάξει ποτέ το κινητό κάποιου. Όχι επειδή δεν με ενδιαφέρουν οι πληροφορίες που θα μπορούσα να έχω, αλλά γιατί μου είναι αδύνατο να αποδεχτώ ότι προχωρώ σε μια τόσο χαμερπή πράξη. Θα άλλαζε η εικόνα που έχω για τον εαυτό μου.
     
  4. Queen_of_Wands

    Queen_of_Wands Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    καλύτερα παρατηρήστε ουσιαστικότερα πράγματα στην σχέση σας κ συμπεριφορά του/της, θα εξάγετε καλύτερα και ασφαλέστερα συμπεράσματα!... μετά....αν δεν αντέχετε και υποκύψετε στις συνήθειές σας, ακολουθήστε και την τακτική σας... είμαι σίγουρη πως θα επιβεβαιωθείτε (χαχαχχα) !... θα είναι ένας τρόπος να προσπαθήσετε έπειτα ευκολότερα να συγκρατήστε από 'κακές συνήθειες' να το πω ευγενικά ...
     
  5. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Είναι πολύ σοβαρό μια σχέση να στηρίζεται στην καχυποψία μια φορά.
    Αν δεν εμπιστεύεσαι (αμοιβαία φυσικά) τον/την σύντροφό σου, δεν έχεις καταλάβει στη ζωή σου τι θα πει σχέση..
     
  6. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Καλύτερα να προχωρήσω σε μία "χαμερπή πράξη", παρά στα τυφλά με κάποιον που με ενδιαφέρει αρκετά ώστε να θέλω να μοιραστώ την υπόλοιπη ζωή μου μαζί του. Στην περίπτωση του συντρόφου μου, πριν μείνουμε μαζί, το έκανα με τη συναίνεσή του και μάλιστα μπροστά του.
    Και για να απαντήσω, δεν "ψάχνω" το κινητό του, το κοιτάζω/χρησιμοποιώ όπως και το email του/μου, το msn του/μου και οτιδήποτε μας αφορά. Την ίδια πρόσβαση έχω επιτρέψει και του ίδιου στα δικά μου. Είναι πλέον εντελώς πρακτικό το ζήτημα όταν μένουν 2 άνθρωποι στο ίδιο σπίτι και μοιράζονται τα πάντα έχοντας συμφωνήσει να μην κρύβουν τίποτα.
     
  7. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Ερώτηση...ο αυτοεξευτελισμός προσφέρει την ίδια ηδονή με την αυτοικανοποίηση;
     
  8. SlaveRose

    SlaveRose Regular Member

    Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    τι μυστικά έχεις από κάποιον που λες ότι αγαπάς .. εγώ δεν έχω κανένα .. γιατί να έχει ο άλλος ..
     
  9. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Re: Ψάχνω το κινητό του /της  



    Αυτονόητα τα οποία δύσκολα αναγνωρίζονται.
     
  10. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Η σχέση που έχω με το κινητό, τον υπολογιστή, τα συρτάρια του γραφείου και τη βιβλιοθήκη μου είναι καθαρά προσωπική και δεν επιτρέπω σε κανέναν να βάλει χέρι. Ακόμα και σε περιπτώσεις που κάποια ερωτική μου σύντροφος, βρισκόμενη στο σπίτι μου χρειαστεί να έχει πρόσβαση σε υπολογιστή, θα προτιμήσω να της παραχωρήσω κάποιο παλαιότερό μου μηχάνημα, παρά αυτό που χρησιμοποιώ αυτή την περίοδο. Όχι, βέβαια, πως κρύβω κάτι. Απλά, και μόνο το να θα δω κάποιον να ψάχνει στα αρχεία, στα μηνύματα, στα mail μου είναι αρκετό για να προσπεράσω την όποια μου ευγένεια και ν' αντιδράσω με το χειρότερο ίσως τρόπο. Δε χρειάζεται, βέβαια, να πω πως η όποια σχέση ανάμεσα σε μένα και στο "δράστη" αυτής της πράξης κλονίζεται, σχεδόν ανεπανόρθωτα.

    Εννοείται, βέβαια, πως κι εγώ, με τη σειρά μου, δε θα επέτρεπα ποτέ στον εαυτό μου να πράξει κάτι τέτοιο. Με κατινίστικες συμπεριφορές, ουδέποτε είχα καλές σχέσεις.
     
  11. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Re: Απάντηση: Ψάχνω το κινητό του /της  

    Δεν είναι θέμα μυστικών. Είναι θέμα εμπιστοσύνης στον άλλο και, πρωτίστως, αξιοπρέπειας.
     
  12. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Η μονη περιπτωση που θα μπορουσα να με φανταστώ να το κανω ειναι σε τρίτο ατομο για αλλον εκτος απο μενα ή ατομο που σχετιζομαι τοσο στενά με.

    Δε με εδιαφερει τι κανουν και λενε πισω απο την πλατη μου. Οπως ειπε κι ενας αρχαιος σοφός οταν του ειπαν οτι καποιος τον ρουφιανευει πισω απ την πλατη του: «Πισω απ την πλατη μου δεχομαι και να με μαστιγώνουν» (χμμμμ... αυτο βεβαια σε ενα bdsm forum εχει λιγο διφορουμενη σημασία, ε; λολ).

    Εν κατακλείδι οταν υπαρχει εμπιστοσύνη αυτη ειναι βασιλέυουσα δεν παιζουν πισώπλατες. Στις αλλες περιπτώσεις υπαρχει μονο ηδονή. Αν οι αλλοι ξοδευουν ενεργεια για πισώπλατες, χεστηκα. δε ξοδευουν τη δικη μου ενεργεια.