Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψαχνωντας...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος kamenos, στις 3 Οκτωβρίου 2005.

  1. kamenos

    kamenos New Member

    Λοιπον... καταρχην Συγνωμη για τα οποια ορθογραφικα μου λαθη.
    Τυνχαινει οπως καταλαβατε να ειμαι ασχετος με το θεμα και θελω να ασχοληθω... κανονικα απο οτι καταλαβα πρεπει να ειμαι DOM, για τον πολυ απλο λόγο οτι θελω να ζησω την εμπειρια του σκλαβου... απο εκει και περα... η αληθεια ειναι οτι ειμαι επιφυλακτικος με το θεμα και υπερβολικα ασχετος...
    λοιπον... πως μπωρω να ενταχθω ομαλα σε αυτον το τροπο ζωης, χωρης να επιρεαστει ο τροπος ζωης μου;
    φιλικα παντα
    Καμενος
     
  2. sklavin

    sklavin Guest


    Καταρχήν κάπως μπερδεμένα τα λες ...

    ‘’ κανονικα απο οτι καταλαβα πρεπει να ειμαι DOM, για τον πολυ απλο λόγο οτι θελω να ζησω την εμπειρια του σκλαβου ‘’

    η εγώ δεν έχω ξυπνήσει ακόμα ? πραγματικά δεν καταλαβαίνω αυτή η φράση τι θέλει να πει !

    Κάπως σαν διχασμένη την διαβάζω !

    Βρε μπας και λαλισα τελείως ?

    Help !!!!

     
     
  3. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    ~γελάει~
    sklavin με το δίκιο σου η απορία.
    kamenos στο φόρουμ υπάρχουν άπειρα πόστ για να βγάλεις συμπέρασμα τι είναι Κυρίαρχος (Dom) και τι υποτακτικός (sub) , αφού κατασταλάξεις στο τι είσαι, μπορούμε να συζητήσουμε όποια απορία έχεις σε σχέση με την πορία που θέλεις να ακολουθήσεις.  
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Συνεχίζεται...
     
  5. Astarty

    Astarty Contributor

    RE: RE: RE: Ψαχνωντας...

    Σε ποιον τα πουλάς αυτά Συκοφάντη; Όταν στον kamenos συμβουλεύεις κοστούμια κόστους 3 μισθών τι εννοείς;
    Ότι δεν μετράνε τα χαρτιά;

    Αστάρτη
     
  6. Kapritsio

    Kapritsio New Member

    Νομιζω οτι ο SykoFantiS_Bastoyni γραφει στο φορουμ μας μεσα, για να πουλαει τρελα και υφακι και να λεει αστειακια τυλιγμενα με μια ψευτο-κουλτουρα και ταχα μου σαρκασμο (νομιζω πως μονος του θα γελαει με αυτα που γραφει και κανεις αλλος) !!! Αφου αγαπητε λες οτι εισαι vanilla, τοτε τι χανεις τζαμπα τον καιρο σου και λες αμπελοφιλοσοφιες σε ενα BDSM forum, ακομα δεν το καταλαβα ! Αν θες ανεκδοτακια και τα λοιπα, γραψου σε ενα αναλογο φορουμ με διασκεδαση και καυτες γνωριμιες ! Εδω σε αυτο το φορουμ ειμαστε για να ανταλλαζουμε αποψεις και γνωμες σοβαρες και κατατοπιστικες (οσο το δυνατον βεβαια) για τον χωρο μας και οχι να αναλωνομαστε σε κρυαδες ! Ε μα ημαρτον πια δηλαδη, ολα εχουν και ενα οριο !!!
     
  7. ludwig

    ludwig Guest

    Συγνώμη Κυρία.... μα εμένα μου αρέσει πολύ. Μην τον μαλώνετε παρακαλώ. Συκοφάντη έχεις πολύ χιούμορ, γέλασα με την καρδιά μου. Κορυφή !! χαχαχα.
     
  8. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    SykoFantiS_Bastoyni καλό είναι το χιούμορ να γίνεται στο Off topic forum και όχι σε threads που αφορούν σοβαρές ερωτήσεις και συζητήσεις σχετικά με το lifestyle κτλ. Αυτά τα threads δεν είναι για χαβαλέ. Νομίζω το αυτοματοποιημένο pm που λαμβάνει το κάθε μέλος κατά την εγγραφή το λέει ξεκάθαρα.
    Ευχαριστώ για την κατανόηση
     
  9. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    να τις λες τότε με πιο σοβαρό τρόπο γιατί είναι κάπως ενοχλητικές και χαλάνε το κλίμα σοβαρότητας αυτής της ιστοσελίδας
     
  10. kamenos

    kamenos New Member

    Λοιπον. κατι μου λεει οτι παρεξηγηθηκα. οταν λεω οτι ειμαι Ασχετος. Σοβαρολογω. Εσεις οταν ξεκινησατε τα ξερατε ολα απο την αρχη ρε παιδια;
    τις λεξεις Sub & Dom τις εχω ακουσει κανα δυο φορες και λογικο ειναι να τις μπερδεψω. Τωρα νωμιζω οτι μπηκα στο forum με εναν σχετικα κοσμιο τροπο, ψαχνωντας πληροφοριες για ενα θεμα που με ενδιαφερει. λογικο ειναι λοιπον εφοσων δεν ξερω... να κανω ερωτησεις.
    οσο για αυτο που λετε περι live Action... θα δουμε στο επομενο Meeting στη θεσ/νικη που θα φροντισω να ερθω.
    φιλικα
    Καμενος
     
  11. kamenos

    kamenos New Member

    και κατι ακομα... προσπαθω να κατεβασω τα αρθρα που με ενδιαφερουν και να τα διαβασω στο υπολογιστη μου. Γιατι μεσω internet cafe νιωθω κομματακι αβολα