Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Ποδολαγνεία' που ξεκίνησε από το μέλος ipakouo_skilaki, στις 19 Μαϊου 2010.

  1. faust

    faust New Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Αν σας ενοχλουν τα ψηλοτακουνα, ας τα φορατε μονο στο σεξ. κι αν παλι σας ποναν τα ποδια σας ευχαριστως να σας κανουμε μασαζ και ο,τι αλλο θελετε.
     
  2. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

  3. Ypox

    Ypox New Member

    Re: Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)


    Εδω να μου επιτρέψετε να παρουσιάσω το concept της "πρόκλησης-απόκρισης"

    Η "πρόκληση" είναι όταν η γυναίκα φορά τα πεντάμορφα ψηλοτάκουνα της για να πάει κάπου. Όμως ως γνωστόν τα ψηλοτάκουνα κουράζουν τα πόδια της γυναίκας και μετά από κάποια διάρκεια αρχίζει να νιώθει άλγος, πόνο και κόπωση η γυναίκα.

    Η "απόκριση" είναι ο άνδρας ο οποίος κάνει μασαζάκι στα γλυκά πατουσάκια για να τα ξεκουράσει, να τα ανακουφίσει και να τα καταπραΰνει (μετα το τέλος της βόλτας της γυναίκας)!!!!! Το μασαζάκι μπορεί να γίνει με τα χέρια, με τη γλώσσα, με φιλάκια, με γλειψίματα, με πιπιλίσματα, με ρουφήγματα κ.ο.κ. (ό,τι προαιρείται η γυναίκα! :crazy 
    (Σίγουρα οι "μαλάξεις" με τη γλώσσα στα ζεστά πατουσάκια που μόλις εξήλθαν από ένα ψηλοτάκουνο υπόδημα είναι μούρλια, ζούρλια, θαύμα! Είναι σαν το ζεστό, φρέσκο και αφράτο ψωμάκι που μόλις βγήκε από το φούρνο!)



    Αρα το να φορά η γυναίκα τα ψηλοτάκουνα (η "πρόκληση") της και μετέπειτα οταν επιστρέφει σπίτι να της πονάνε τα πόδια, χωρις να υπάρχει κάποιος να "βοηθήσει" την κατάσταση, θα μπορούσε κάλλιστα να γίνει μια αποκαρδιωτική, απογοητευτική, χαλεπή και στενόχωρη εμπειρία για την ίδια τη γυναίκα. Ίσως να υποσκάψει το ηθικό της, ίσως να την αποθαρρύνει να φορεί πιο συχνά τα πανώρια ψηλοτάκουνά της.
    Όμως όταν υπάρχει η "απόκριση", τότε θα έχει ακλόνητους λόγους για να το κάνει, διότι θα γνωρίζει πως παρά τις δυσχέρειες, τα εμπόδια και τα προσκόμματα, κάπου εκεί στο τέλος την περιμένει απόλαυση, τέρψη και ευχαρίστηση!! Θα κουραστούν τα πόδια της, αλλά θα υπάρχει και ευάρεστη ανταμοιβή!!   
     
  4. MrsSmith

    MrsSmith New Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Φοράω ψηλοτάκουνα από τα 16 μου και πλέον τα έχω συνηθίσει επίσης σε βαθμό που τα χαμηλά δεν με βολεύουν. Βέβαια να πω, πως όταν αγοράζω παπούτσια δεν τσιγγουνεύομαι τα χρήματα, προσέχω την ποιότητα και την εφαρμογή στο πόδι μου, έτσι ώστε να μην προκαλέσουν πρόβλημα...
     
  5. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Για τη γυναίκα, είναι το πιο "θηλυκό" και αισθησιακό παπούτσι. "Μπρος τα κάλη τί είναι ο πόνος" λέει η λαική θυμοσοφία.
     
  6. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Είναι ωραίος ο κόσμος από τα 1.85 μέτρα.  
    Μία λεκάνη με ζεστό νεράκι και μία αλαφρόπετρα είναι αυτά που με περιμένουν πάντα όταν γυρνάω σπίτι και ποτέ μέχρι τώρα δεν με απογοήτευσαν.

    Άντε να χειμωνιάσει επιτέλους! Μου 'λειψαν τόσο πολύ οι μπότες μου.  
     
  7. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    MrsSmith τι τέλεια που φοράτε από τόσο νωρίς ψηλοτάκουνα.Ειναι όντως συνήθεια τελικά;
    Ninevi μιλώντας για μπότες είναι ο μοναδικός λόγος που μου αρέσει ο χειμωνας.Κανένας άλλος.Παντού μπότες και συνδυάζοντάς το με το νήμα ,πέραν αυτού ζεσταίνοντε και τα πόδια Σας...  
     
  8. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

     

     

    μπορείτε να με αποκαλέσετε διεστραμένο αλλά οι σιλουέτες αυτές των πλοίων μου θύμιζουν ψηλοτάκουνα ,βασικά το ένα μου φέρνει το άλλο και τα δύο με ερεθίζουν/μαγνητίζουν ...
     
  9. sw

    sw

    Μα Εmma μου, ...αυτο κι αν ειναι καυλωτικοοοο!!!  


    Γι:crazy:ργος
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    Οχι απλα εξαιρετικη, μα ειδυλλιακη προσεγγιση. Πολυ γουσταρω να εχω διπλα μου μια γυναικα ισουψη και βαλε φορωντας τα τακουνια της!
     
  11. aerosakos

    aerosakos New Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    an endiaferotan kapoia apo sas kopelies na me patisei kato me ta psilotakouna tis tha tis imoun eugnomon...:-D
     
  12. dom afentra

    dom afentra New Member

    Απάντηση: Ψηλοτάκουνα (μία εξαιρετική προσέγγιση)

    καλησπερα σε ολους...χαιρομαι που σας βρηκα...... ειμαι λατρεις των τακουνιων...... και να σας πω πως δεν με πονανε καθολου,μπορει να φταιει οτι ψαχνομαι παρα πολυ πριν τα αγορασω. και εννοειτε πως τα πολυ ακριβα μου τακουνια (κατα πλειοψηφια) ειναι απιστευτα ανετα....... και το αστειο ειναι πως σαν δασκαλα αερομπικ τρελαινομαι για αθλητικα, αλλα σαν τα τακουνια δεν υπαρχει.....
            .jpg[/img]