Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ψυχοσύνθεση των Σουίτς.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Switches' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιανουαρίου 2018.

  1. agent!

    agent! Regular Member

    Μιλησε ο εξυπνος της παρεας. Ειπα δεν γίνεται να σου αρεσουν 2 πραγματα ταυτοχρονα? Καποιοι αν δεν κυριαρχησουν δε μπορουν να λειτουργήσουν.. Οπως και οι υ. Άλλο το παιχνιδι που μας αρεσουν και τα δυο.. Και αλλο η πραγματική οπτικη του υποτακτικου και του κυριαρχου.
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

  3. agent!

    agent! Regular Member

    Ειναι σα να λες είμαι Ολυμπιακός αλλα συγχρονως και παναθηναικος. Κοιτα να δεις, Το λεει η ξαδερφη μου αυτο ομως.. Οχι γιατι βλεπει η γνωριζει απο ποδόσφαιρο.. Αλλα γιατι συμπαθεί τον μποτία και της αρέσει και το πρασινο χρώμα οπως και το τρυφυλλι. :") με τα δικά σας δεδομενα ειναι και ολυμπιακος και παναθηναικος. Βγαλτε τα συμπερασματα σας... Δε συνεχιζω.. Το πιάσατε το νοημα
     
  4. gazza

    gazza Regular Member

    μην αντιγραφεις το τηλεφωνημα μου
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    χμμμ... "μου αρέσουν και κρέας και ψάρι", "κάνω τζούντο και τρέξιμο μετ' εμποδίων", "απολαμβάνω εξ ίσου Όμηρο, Τσιφόρο και Stephen King".
    Το πιάσατε το νόημα;
     
  6. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Πο πο!!!!!
    Σκέψου κάποιος να ειναι σουιτς..και να είναι και μπάι....
    Χαμός στο ισιωμα!! πολύ μπέρδεμα...
    Άχρηστοι άνθρωποι!δεν ξέρουν τι θέλουν!
    Τον παίρνουν, τον δίνουν, τις τρωνε , τις δινουν
    ..
    αποφασίστε παιδιά....
    Μου θέλετε και bdsm!!
     
  7. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Εγώ έχω απορίες:

    - Μου ζητησε να κυριαρχεί, τον κάνει αυτό λιγότερο σουιτς;

    - Αν κατουράει και όρθιος και καθιστός, είναι σουιτς;

    - Δουλεύει εποχιακά και μια βγάζει λιγοτερα λεφτά από εμένα, μια περισσότερα. Είναι σουιτς;

    - Υποτάσσεται μόνο στο σαλόνι. Είναι υποτακτικός;

    - Τρώει μπάμιες. Τι είναι;
     
  8. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Αμα τρωει μπάμιες ειναι ήρωας σουίτς!!!
     
  9. Ampelofilosofos

    Ampelofilosofos Regular Member

    Και κ και υ

    Και πιτσα και πιτογυρα
    Και BMW και Mercedes
    Και Nutella και Merenda
    Και Federer και Nadal
    Και Pepsi και Coca-Cola

    Θανατος στα ψευτοδιλημματα
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Να βάλω λίγο ρομαντισμό στην ατμόσφαιρα;  
    Ερώτηση ευγενείας είναι. Θα το βάλω ούτως ή άλλως:  



    (Σ.Σ. εκ των υστέρων:
    Χορεύεται υπέροχο Fox-Trot)

    Vive mes ami(e)s les switch.

     
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    Να κάνεις αίτημα να αφαιρεθεί διεθνώς από όλα τα sites, να παταχθεί επιτέλουν αυτή η μάστιγα!!!

    Πες τα χρυσόστομε! Αν δεν φέρει βεβαίωση της νηπιαγωγού, τότε θα τον εξοστρακίζουμε από την κοινότητα, τι το κάναμε δω μέσα, Αμέρικαν μπαρ? Ο κάθε τυχάρπαστος να δηλώνει πραγματικός bdsm?

    Αχ, σαν τον Γλέτσο ένα πράμα, να το ψήσουν το ψάρι κι απ΄τις δύο μεριές. Υποκριτές, ουστ να χαθούν, να καούν στο πυρ το εξώτερον.

    Έλα τώρα μολόγα το, σού κάνουν αντίπραξη τα σουιτσάκια? Σου φαγε κανένας τους καμιά καλή Κ και το φυσάς και δεν κρυώνει? Τι παίζει πραγματικά? Επίσης λες πως ''υποδύεται καλύτερα'', υπονοώντας πως ΟΛΟΙ υποδύονται.
    Άρα, να διοργανώναμε εξετάσεις τύπου Εθνικού για να δούμε τελικά ποιος απ΄όλους υποδύεται καλύτερα να ξεμπερδεύουμε με τους μαϊμού Κ, τουτουνούς τους κατάπτυστους, ανύπαρκτους, υποκριτές, τελευταίους, σχεδόν βλάχους τολμώ να πω, switch? 
     
  12. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    Μόνο βλάχοι;; Έτσι πρέπει να μας έχετε..