Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

απειρα Κυριαρχικα ατομα vs εμπειρα Υποτακτικα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος LadyMargi, στις 14 Μαϊου 2006.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Ποιο ειναι το αντιθετο της κυριαρχιας;
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    @margarita_nikolayevna περα απ την πλακα, οπως το καταλαβαινω εγω τουλαχιατον, με δεδομενο οτι το απειρο Κ το' χει γενικοερα, τοτε μεσα απο τα ριπορτς πιθανον να μπορει να παρει αρκετο feedback ωστε να καταλαβει τι αντικτυπο εχει η καθε πραξη του η μη στην αλλη πλευρα, τι συναισθηματα δημιουργει, τι καλο και τι ζημια μπορει να κανει κλπ. Ετσι μ αυτον τον τροπο, διορθωνοντας τα λαθη του δηλαδη ισως να μπορουσαμε να πουμε πως εκπαιδευεται κατα καποιον τροπο.

    εστι το καταλαβαινω εγω τουλαχιστον, και μιλαμε παντα για Κ που εχει ελλειψη εμπειριας οχι χαρακτηρα...
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Αν υποθεσουμε οτι γεννιεσαι κ/υ και καποιο απο τα δυο εκδηλωνεται στην πορεια. Ολα τα Κ ειναι εν δυναμει υ και αντιστροφως;
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    κι αν ηταν καμια γκομεναρα???

    [/QUOTE]

    αυτο δεν ειναι καθολου καλο...
     
  5. no_Taboo

    no_Taboo Αείκαυλος

    Δύο πράγματα είμαστε όλοι:
    ΠΑΣΟΚ
    και
    Σουίτς.
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εκδίκηση ;
     
  7. gaby

    gaby Guest

    Το νά 'χαμε να λέγαμε.
     
  8. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Δεν θες να τα πουμε αυτα, πιστεψε με, γιατι μετα θα αρχισουν οι επικλησεις σε ιδεατες κοινοτητες  
     
  9. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Όχι εκδίκηση. Δεν εκδικούμαι σε καμία περίπτωση κανέναν. Απλά δεν αφήνω τον εαυτό μου να
    υποταχθεί.
     
  10. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    αυτο δεν ειναι καθολου καλο...[/QUOTE]

    Μου βγαίνει σαν ανάγκη. Δεν κάνω κακό στον σύντροφο μου. Απλά πλέον δεν μπορώ να δώσω τον έλεγχο.
     
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Και επειδη δεν μπορεις να δωσεις τον ελεγχο αυτο σε κανει ικανο ωστε να εχεις τον ελεγχο ?
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @ShaDowKill_GpR παραδιδω τον έλεγχο μόνο σε Έναν, στους υπόλοιπους δεν χαρίζω καστανο. Η ανάγκη μου για υποταγή δεν με κάνει θύμα, με κάνει πολλά και διάφορα για δική μου απόλαυση και μόνο και δεν επιτρέπω σε κανένα να μου φέρεται σαν σκουπιδι. Μην συγχεεις διαφορετικές καταστάσεις.