Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αρμεγμα σκλαβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος τασος0, στις 3 Αυγούστου 2010.

  1. Αυτό είναι που λέμε βουκολικό bdsm;
     
  2. Savazios

    Savazios Regular Member

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    Το πρωτόγαλα των βοοειδών έχει μεγάλη θρεπτική αξία..Το χρησιμοποιούν μερικοί bodybuilders στην αμερική..Για των γυναικών δεν ξέρω..Υποθέτω όμως πως και αυτό είναι θρεπτικό..ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΛΕΧΩΝΕΣ, ΜΗ ΣΑΣ ΠΆΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΙ BODYBUILDERS..
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    παντως ειναι αγευστο , μπομπα (πολυ νερομενο) και σε χαμηλοτερη θερμοκρασια απο οσο περιμενα ..
    αν το βιτσιο ειναι ο σκοπος , οκ ... αλλα αν πατε για το γαλα , καλυτερα να επισκεφτειτε φαρμα
     
  4. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Re: Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    ναι και λεγεται prostate milking.
    [ame=http://en.wikipedia.org/wiki/Prostate_massage]Prostate massage - Wikipedia, the free encyclopedia[/ame]



    παρεπιπτόντως isnogood αλλο η μπομπα αλλο η νόθευση με νερο.
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    παρόμοιο με αυτό της γυναίκας ναι γίνετε ή καλύτερα είναι εφικτό μέσω του φαινόμενου της αυθυποβολής ,τουλάχιστον ένας άντρας γνωρίζω το κατάφερε με πενιχρά αποτελέσματα αλλά έγινε ...

    αλλά πιό ευρέως στο χώρο της αλγολαγνείας "άρμεγμα αρσενικών" είναι η τεχνητή εκσπερμάτωση που προκαλείται κάνωντας μαλάξεις στο προστάτη ...

    ναι το ανθρώπινο γάλα δεν αξίζει για ενηλίκους και αν θυμάμε καλά έχω ακούσει ότι ενδέχετε να είναι και ακατάλληλο ,αλλά δεν βάζω το χέρι μου στη φωτιά θα μπορούσα να το αποδεχθώ σαν μία λειτουργία της φύσης να προστατέψει τα ανήλικα από τα ενήλικα ...


    βέβαια μη ξεχνάμε και το πλεόν δημοφιλές άρμεγμα ,αυτό το οικονομικής φύσεως ..  
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    Παιδιά το γάλα από τις σκλάβες πόσα λιπαρά... έχει (γιατί κάνω δίαιτα) ή διαφέρουν ανάλογα τα κιλά της σκλάβας;... 
     
  7. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    Παιδιά παρεξηγήσατε. Δεν ρώτησα πώς γίνεται αλλά αν πιάνεται ως απάντηση. Ωραία αφού όλοι συμφωνούμε ότι πιάνει, για να 'χει κάτι να πίνει όταν στεγνώνει το καλό μου.
     
  8. cassie

    cassie Regular Member

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    Φιλε τασο,

    σιγουρα θα εχεις δει οτι εδω στο φορουμ κυκλοφορει ενα νημα για το prostate milking. Αν και δεν προλαβει να το διαβασω ακομη, φανταζομαι οτι εκει θα βρεις χρησιμες πληροφοριες.

    Το νημα σου ομως ρωταει για το αρμεγμα της σκλαβας, το θυληκο δηλ.

    Στον χωρο μας υπαρχει το φετιχ της υποχρεωτικης (βεβιασμενης) γαλουχιας, forced lactation. Προσωπικα δεν εχω πειρα με το συγκεκριμενο βιτσιο, αλλα ξερω οτι ειναι δυσκολο να επιτευχθει χωρις καποια ορμονικη παρεμβαση, τουλαχιστον σε περιπτωσεις που δεν προηγειται καποια εγκυμοσυνη (ναι ναι, υπαρχει και το forced impregnation).

    Και, οπως αναφερε και καποιος πριν απο μενα, το καθημερινο αρμεγμα οντως αναφερεται σε καποια "συμβολαια υποδουλωσης" (τι οξυμωρο!).

    Εδω ομως θεωρω οτι το αρμεγμα χρησιμοποιηται απο τις δυο πλευρες του συμβολαιου (αρσενικο/ θυληκο ή θυληκο/θυληκο) με μια διαφορετικη εννοια.

    Οπως το αρμεγμα του προστατη στους σκλαβους εχει λειτουργικο σκοπο (την απομακρυνση συσσωρευμενου προστατικου υγρου), ετσι και το αρμεγμα της σκλαβας (απο το μουνι και οχι το βυζι) εχει παρομοιο σκοπο. Τα περισσοτερα υ. ζουν υπο ενα καθεστως ελεγχου των οργασμων τους, αυτο που αποκαλουμε orgasm control, απο τα Κ. στα οποια ανηκουν (οι λογοι και οι τροποι που γινεται αυτο ειναι υλικο για αλλο νημα). Ο ελεγχος των οργασμων, οπως και της σεξουαλικης ευχαριστησης γενικοτερα, μπορει να περιλαμβανει την απαγορευση (orgasm denial) ή το αντιθετο, να απαιτηθει το υ. να εχει οργασμο (forced orgasm) οταν και οπως διαταξει το Κ.

    Το αρμεγμα της σκλαβας στη περιπτωση αυτη αναφερεται στην καθημερινη (σχεδον) διαδικασια οπου το Κ. φερνει το υ. σε οργασμο, χωρις αυτο να νιωθει καποια ηδονη. Να "εκτονωνει" δηλαδη το Κ. την σκλαβα, για λειτουργικους λογους και μονο (functional release). Οι λογοι ειναι κυριως ψυχολογικοι (ανησυχια, γκρινια, αποστασιοποιηση). Με το καθημερινο αρμεγμα η σκλαβα παραμενει πιο συγκεντρωμενη στα καθηκοντα της και ειναι πολυ πιο δεκτικη σε οτι ακολουθησει, καθως οι "αναγκες" της θα εχουν καλυφθει.

    ειμαι σκλαβα. Θεωρω ομως το αρμεγμα ταπεινωτικο. Καμμια φορα ο Αφεντης με βαζει στα τεσσερα στο πατωμα, και, καθοτι εχω "υγρο" οργασμο (squirting, o νηματοθετης με εχει δει εν δραση) ολα γινονται μουσκεμα και αναγκαζομαι να γλυφω/σκουπιζω/σφουγγαριζω ενω Εκεινος με κοιταζει. Συνηθως, ομως, η πραγματικοτητα (να 'τη παλι) επιβαλλει μια πιο πρακτικη αλλα εξισου ταπεινωτικη λυση: την λεκανη της τουαλετας! Καθομαι πανω της και ο Αφεντης με "αδειαζει", 4 ή και 5 φορες, μεχρι να μην βγαινει πια τιποτα. Οταν τελειωνει την διαδικασια νιωθω ατελειωτη ντροπη (τα χυσια μου στο υπονομο!) αλλα και πολυ συγκεντωμενη ως σκλαβα. Εαν ακλουθησει καποια σκηνη, ειναι σχεδον παντα εντονη.

    Καθε μερα. Παντα το βραδυ... ολη η ηδονη δικη Του.

    withasenseofpride.blogspot.com/2010/04/learning-to-love-functional-release-yet.html

    cassie
     
  9. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Ρε συ Τασο. Πες κατι.Πετας ενα θεμα, αρχιζουν να γραφουν και να κανουν υποθεσεις κι εσυ εξαφανιζεσαι; Λοιπον. Βρηκα βιντεακι με αρμεγμα. Δεν μου προκαλεσε τιποτα που το ειδα αρα δεν το χω μεσα μου το φετιχ του αρμεγματος. Δηλαδη μπορει και ο τυπος να μην εχει φαντασια αλλα ...ξερω γω; Να καθεσαι και να ζουλας μιση ωρα τα βυζια ; Και μετα; Ααααα τι ωραια που πεταγεται..... Και μετα; Ok. Για λιγο πλακα εχει μπορει να ειναι και ερεθιστικο.....τελος παντων.... ιδου το βιντεακι

    Lactation, Breastmilk by Spyro1958
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλε μου αναδυεται εις τα χυμωδη ζουμερα πλην τιμια χειλη μου τον λαικον ασμα : "Μπηκαν οι Μαστερς στο μαντρί σουμπιτσες μεσ' στην στρουγκα"!
     
  11. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: αρμεγμα σκλαβας

    Γιάννη, η σκλαβίτσα στο βίντεο ήταν σκέτη κ...α, η απόλαυση της υποταγής!
    Σε ευχαριστούμε.
     
  12. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    γιαννη τι να πω? νομιζω πιο ξεκαθαρο δεν γινεται....αρμεγμα σκλαβας. προσπαθω να καταλαβω τι σχεση εχει αυτο με τον προστατη γι αυτο δεν μιλαω. βγαζει γαλα κ ο προστατης?η ο αρσενικος ειναι σκλαβα? η σκλαβαειναι σκλαβα κ ο σκλαβος σκλαβος. κ το γαλα γαλα