Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

αρμεγμα σκλαβας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος τασος0, στις 3 Αυγούστου 2010.

  1. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

     
    αυτο το αρμεγμα εννοω
     
  2. Re: Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    Εγώ εκπαιδεύω σκλάβους και τους κάνω να βγάζουν γάλα. Στην συνέχεια τους αρμέγω και παίρνω το περίφημο γάλα σκλάβου το οποίο ξεπερνά ακόμα και το διάσημο και περιλάλητο γάλα του πουλιού. Το πουλάω είκοσι ευρώ το λίτρο. Πολλοί ειδικοί λένε πως ετούτο το σπανιότατο προϊόν έχει αφροδισιακές ιδιότητες.
    Απο το ιδιο γάλα φτιάχνω και πολύ ωραία μυζήθρα αλλα ειναι ακριβή
     
    Last edited: 28 Σεπτεμβρίου 2010
  3. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: αρμεγμα σκλαβας

    κ παλι εισαι εκτος θεματος γιατι το θεμα ειναι ΑΡΜΕΓΜΑ ΣΚΛΑΒΑΣ κ οχι σκλαβου.
    τελικα ειναι τοσο δυσκολο να μην βγαινει εκτος θεματος μια συζητηση? εγω οταν δεν εχω να γραψω κατι επι της ουσιας προτιμω να μην γραψω απο το να κοροιδευω η να ειμαι εκτος θεματος
     
  4. antgiou

    antgiou Regular Member

    ρέ έχετε ξεφύγει τελείως...
     
  5. Ταξιδευτης

    Ταξιδευτης Regular Member

    Τελικα οι επιθυμιες επιβαλλεται να εχουν ορια αν και δε ξερω αν αυτο το πραγμα που περιγραφεται εδω ειναι επιθυμια η βιτσιο..ξεφευγει ο κοσμος δυστυχως
     
  6. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δε βλέπω γιατί αυτό το φετίχ να φαίνεται τόσο εκτός ορίων.
    Όπως όλα τα φετίχ μπορούν να φτάσουν στα άκρα και να μπουν στο φάσμα του edge play , έτσι και σε αυτό υπήρξαν κάποιες ακρότητες, όπως η εικόνα με το κανονικό άρμεγμα με τροπο ίδιο τινά με τις αγελάδες.

    Σίγουρα είναι ταπεινωτικό ή εξευτελιστικο και είναι εκτός των γουστων μου, αλλα δε βλέπω σε τι διαφέρει απο άλλα φετίχ.

    Επειδή δεν είναι απο τα γνωστά και αποδεκτά φετίχ δηλαδή το καταδικαζετε;
    Παλι δυο μέτρα και δυο σταθμά;
     
    Last edited: 5 Ιανουαρίου 2017
  7. antgiou

    antgiou Regular Member

    εδω να σας δω κοπελιες
     
  8. carlos

    carlos New Member

    καλησπερα και καλη χρονια...το πρωτο μου ποστ γι αυτην την χρονια λοιπον...

    Νομιζω οτι εχει τεθει λαθος ή μαλλον καπως προβοκατορικα θα ελεγα....

    Ως λατρης του μεγαλου στηθους αρεσκομαι να την βυζαινω/θυλαζω η υποτακτικη/σκλαβα. Μου αρεσει..θα το θεωρουσα και φετιχ μου ακομα...οπως επισης και να ασχολουμαι με το στηθος με παμπολους τροπους...γενικα περναω χρονο μαζι τους...χαχαχαχα

    Δεν εχω δοκιμασει σε γυναικα που να εχει "υγρο" γαλα ή καποιο αλλο που μοιαζει λογω ορμονικου προβληματος ή τελωσπαντων διαταραχης... (εδω καποια /ος μπορει να με διορθωσει αλλα αυτην την αισθηση εχω ).
    Θα το ηθελα παρα πολυ...τωρα οσον αφορα την μηχανικη υποστηριξη...τι να πω...
    το σιγουρο ειναι ποτε μην λες ποτε...

     
  9. Dracon

    Dracon Jack of All Trades & Master of Most...

    AYTO είναι κάτι που σας κάνει να σκέφτεστε που "απαιτούνται όρια";

    Το Chat Roulette ψάχνατε μάλλον παίδες, λάθος url χτυπήσατε.
     
  10. jim28

    jim28 Regular Member

    Αποροία ίσως χαζή αλλα δεν ξέρω. Γίνεται να έχει γάλα απο τις θηλές της μια γυναίκα εαν δεν έχει προηγηθεί γέννα?
     
  11. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Γίνεται από ότι ξέρω μέσω της λήψης ορμονικων χαπιών.
    Αυξάνεται λοιπόν η ορμόνη και γίνεται παραγωγή γάλακτος από το στήθος
     
  12. jim28

    jim28 Regular Member