Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για πρωτη φορα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος spankingboy28, στις 14 Σεπτεμβρίου 2010.


  1. Μα τι ακούς κι εσύ; Ο άνθρωπος τα λέει καθαρά. Έστειλε φωτογραφίες στον κύριο Γιάννη και στην κυρία Νινα. Τι άλλο θες να ακουσεις; Αυτή ήταν η ιστορία.
     
  2. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: για πρωτη φορα

    Μην βιάζεσαι εσύ 
    Όλο το ρεζουμέ είναι στα μπλούχα:evil:
    Τα φάγανε τελικά uzzled:
    Βραστά???
    Τηγανητά ???
    Απ ότι έχω ακούσει γίνονται και ωραιότατο κοντοσούβλι  
    Ανυπομονώ:crosseyed6:
     
  3. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Πώς φαίνεται πως είσαι άσχετος! Τα μπλούχα αξίζουν να φαγωθούν μόνο αν είναι σωταρισμένα. Ειδάλλως, τζάμπα κόπος. Χάνουν τις αφροδισιακές τους ιδιότητες και καταλήγεις απλά να γράφεις βλακείες σ' ένα φόρουμ.
     
  4. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: για πρωτη φορα

    Σε πληροφορώ ότι εμείς εδώ στο βόλο τα μπλούχα τα κάνουμε και πίτα
    Την παγκοσμίου φήμης μπλουχόπιτα 
    Και της αφροδισιακές τους ιδιότητες όχι μόνο δεν της χάνουν τα μπλούχα αλλά μετά το δεύτερο κομμάτι που τρως εκτός του ότι έχεις σηκωμάρες από πίσω , αρχίζεις να νιώθεις και το τσούξιμο 
     
  5. lizard

    lizard Regular Member

    παιδια !!! κανονιστε.... !! θα μου τρομαξετε τον νικο και δεν θα συνεχισει την ιστορια του και τοτε αλοιμονο σας!! μονο αυτο σας λεω.....  
     
  6. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Μα γιατί να τον τρομάξουμε; Απλά, θέλουμε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το πιο σημαντικό ζήτημα: πώς φαγώθηκαν τα μπλούχα!!! Από εκεί εξαρτάται η έκβαση της όλης φάσης.
     
  7. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Re: για πρωτη φορα

    Τι ????
    Θα μας βάλεις βραστά μπλούχα κάτω απ της μασχάλες:scared:  
     
  8. devine_sub

    devine_sub Contributor

    Απάντηση: Re: για πρωτη φορα

    Λέτε τέτοια και θα μαζέψετε όλους τους εν Ελλάδι μαζοχιστές εδώ ...

    {ή μήπως αυτός είναι ο στόχος;}
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    κρίμα η συνέχεια πείρε άλλη τροπή ..!
     
  10. mindtrap

    mindtrap Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    Εγω βασικά αυτό που πιστεύω ειναι οτι ..ο μικρός .. σκέφτηκε ένα εξυπνο και καλυμένο τρόπο για ΑΓΓΕΛΙΑ απλα πράγματα
     
  11. spankingboy28

    spankingboy28 Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    μερικες διευκρινισεις πρωτα

    τα μπλουχα ηταν τα ρουχα αρχισα να γραφω απο κινητο και μου ξεφυγε λιγο. η συνδεση στο σπιτι τωρα μολις εγινε. δεν ειναι αγγελια δεν ψαχνομαι. αυτα. η συνεχεια αργοτερα.
     
  12. spankingboy28

    spankingboy28 Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    part 2 " The Meeting''

    ειμαι στα 28.. για αυτο δειχνει 27 στο προφιλ μου. αυτο που διηγουμε αρχισε οταν ημουν 20.

    το ραντεβου κανονιστηκε για μια απο τις κεντρικες πλατειες της πολης.

    τα ρουχα μου προκαθορισμενα. ασπρο λινο παντελονι, γαλαζιο πουκαμισο. θα πηγαινα πρωτος στο μαγαζι, θα καθομουν, στο τραπεζι , θα κοιταζα το ποτηρι μου με τον χυμο πορτοκαλι που θα ειχα παραγγειλει. θα τους περιμενα.

    η αγωνια μου ειχε φθασει στα ακρα. παντελονι τετοιο δν ειχα, πηγα νωριτερα στα μαγαζια να ψωνισω, το σιδερωσα γρηγορα γρηγορα και πηγα στο ραντεβου μου. ημουν νευρικο, τους περιμενα κοιταζα την πορτοκαλαδα..

    ᾽᾽εσυ θα πρεπει να εισαι ο νικος᾽᾽ακουσα μια βαρια αντρικη φωνη. εγνεψα με το κεφαλι μου θετικα. δεν κουνησα τα ματια μου απο την πορτοκαλαδα. κοκκινησα απο ντροπη, αισθανομουν τον γυρω κοσμο να μας κοιταει

    ᾽᾽μπορεις να μας κοιταξεις᾽᾽ειπε η γυναικεια φωνη   τους ειδα, καθησαν διπλα μμου. πιο ομορφοι απο οτι τους περιμενα με ωραιο στυλ. ο κυριος γεροδεμενος, με μεγαλα μπρατσα, εκεινη αδυνατη, γυμνασμενη με καρε κοντο μαλλι. μιλησαμε για λιγο γενικα, για τις δουλειες τους, τις σπουδες μου. ηταν χαλαρα.

    ᾽᾽θελουμε να μας ακολουθησεις σπιτι, εχεις κανονισει οτι ειπαμε; ᾽᾽ρωτησε η κυρια

    ᾽᾽μαλιστα, οπως τα ζητησατε᾽᾽αποκριθηκα. ειχαν ζητησει να μην με αναζητησει κανεις για το σαββατοκυριακο, θα το περνουσα μαζι τους και μετα απο αυτο θα συζητουσαμε αν μπορω να μεινω μαζι τους 24 7.

    ---------- Post added at 16:04 ---------- Previous post was at 15:01 ----------

    part 3 ''η διαδρομη᾽᾽

    εκεινος πληρωσε , εκεινη μπροστα μαζι του εγω τους ακολουθησα. χτυπησε τον συναγερμο του αυτοκινητου, καταλαβα ποιο ηταν το αμαξι, το μαυρο τζηπ. ετρεξα μπροστα τους ανοιξα την πορτα της κυριας μετα εκεινου, εγω μπηκα στο πισω καθισμα. εκει υπηρχαν γυναικεια ρουχα.

    η μηχανη πηρε μπροστα ο δρομος για το σπιτι τους αρχιζε. μου ζητηθηκε να βγαλω τα ρουχα, το εκανα αμεσως, ημουν καυλωμενος πολυ καυλωμενος. ενιωσα τα ματια του απο τον καθρεφτη, εκεινη γυρισε με παρατηρησε, βαλε την μινι λευκη φουστα και το σουτιεν ᾽᾽δεν θα φορας αυτες τις δυο μερες τιποτα αλλο. οπου και αν εισαι᾽᾽. φοβηθηκα λιγο την κουβεντα της. εβγαλε κατι απο την τσαντα της ενα φιμωτρο με μπαλα μαυρο πιο μεγαλο απο το μεγεθος μου. το φορεσα με δυσκολια.. τα φιμε τζαμια με προφυλασσαν απο τα εξωτερικα βλεμματα, ακουστηκε ενας ηχος, ηταν το ασυρματο κοντρολ της πορτας απο την μαντρα, ειχαμε φθασει. Στο ᾽᾽καστρο᾽᾽τους