Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για πρωτη φορα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος spankingboy28, στις 14 Σεπτεμβρίου 2010.

  1. kati

    kati Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    Παναϊαμ!     

    Πλάκα κάνω! Συνέχισε έτσι, έχεις πολλά να διηγηθείς όπως φαίνεται..
     
  2. spankingboy28

    spankingboy28 Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    ᾽᾽εννοουσα στο στομα μου᾽᾽


    το μαστιγιο του αρχισε να με χτυπα παλι, ενιωθα να τα χανω πλεον απο τον πονο, μυριζα και γευομουν τα υπολοιματα του κατουρου του..

    ηρθε πολυ κοντα μου, με ελυσε , μου εβγαλε τα κλιψ τα σκινια ολα, με επιασε απο το μαλλι και με πηγε στο κρεββατι του, με εβαλε να ξαπλωσω ανασκελα στο κρεββατι, σηκωσε τα ποδια μου ψηλα, εφθασαν στο κεφαλι μου, τα εδεσε μαζι στα καγκελα του κρεββατιου, πιστευα οτι ηρθε η ωρα για να με γαμησει, αγρια.

    πηρε την βιτσα στα χερια του, οχι δεν χτυπησε τον κωλο μου, η φαλαγγα μολις αρχιζε, αλλα πρωτα ασφαλισε τα χερια μου στο κρεββατι, οχιι ο πονος ειναι πολυ χειροτερος τωρα, γδυθηκε, η καυλα του ξεχειλιζε, με εδερνε με μανια, τα ποδια μου με ποναγαν αβασταχτα.. το φιμωτρο μπηκε στο στομα μου, ο πουτσος του μπηκε στον κωλο μου, με γαμουσε με δυναμη κι εγλυφε τις πατουσες μου.. εκλεισα τα ματια μου.. δεν θυμαμαι τιποτα αλλο..
     
  3. Απάντηση: για πρωτη φορα

    Οπότε η φάλαγγα προκαλεί αμνησία...  

    Χουμοράκι  

    Έχω εκστασιαστεί και παραμιλάω, συγχωρέστε με...

    Έχει μία ενδιαφέρουσα αυθεντικότητα η γραφή σου, spankingboy!
     
  4. Απάντηση: για πρωτη φορα

    ρεπ ρεπ ρεπ
    έξυπνο χιούμορ- άι λάικ

    χαράς στο κουράγιο του να γράφει τόσο-αυτό και μόνο αξίζει ένα μπράβο
     
     
  5. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    Να κάνω κάποιες έτσι αφελής ερωτήσεις...
    Αυτή η πλάτη σου υπάρχει?
    Και αν υπάρχει πως είναι άραγε?
     
  6. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    Καταρχήν ευχαριστώ που μοιράζεσαι την ιστορία σου μαζί μας.  

    Έχω όμως κάποιες απορίες, επέτρεψέ μου…

    1.Ερεθιζόσουν όταν ο κυρ Γιώργης έβγαζε πάνω σου τα γούστα του?
    2.Ήθελες να περάσεις το σ/κ με τον κυρ Γιώργη?
    3.Δεν είχες επιλέξει να είσαι σκλάβος αποκλειστικά στους αφέντες σου?..Σε ρώτησαν εάν θέλεις να παραδοθείς στον κυρ Γιώργη???
    4.Γιατί τόσο ξύλο ο κυρ Γιώργης??? … μήπως να πάρει κανένα «ρεσπερντάλ» για τις ψυχώσεις? Και φυσικά να κόψει το ουισκι (διότι με ρεσμπερντάλ και ουισκι προβλέπω να σε βάζει στη μηχανή του κιμά!!!)
    5.Η σωματική σου υγεία σε τι κατάσταση βρίσκεται????
    6.Είσαι σίγουρος ότι δεν έχεις βάλει λιγουλάκι «σαλτσούλα» στην ιστορία σου? 
    7.Νικόλα , είσαι ευτυχισμένος??
    8.Οι αφέντες σου σε κάνουν καλύτερο άνθρωπο?? … Σε θρέφουν πνευματικά?? ( γιατί κανένα σαντουιτς μόνο άντε και καμία πάπια σε ταίζουν νομίζω )
    9.Εάν στο γραφείο που σε βίασε ο κυρ Γιώργης δεν εμφανιζόταν και ο αφέντης σου… ποια θα ήταν η αντίδρασή σου μετά που θα μπορούσες να φύγεις από εκεί?
    10.Στην αγγελία που απάντησες θετικά στην πρόσκλησή τους, γνώριζες ότι θα είχες σεξουαλικές περιπτύξεις και με τον αφέντη και όχι μόνο με την αφέντρα σου?..διότι μου φάνηκε πως δεν το ήθελες αρχικά…
    11.Όταν την πρώτη φορά οι αφέντες σου έκαναν επίδειξη ισχύος επάνω σου μπροστά σε τρίτο άτομο, ήσουν γνώστης ότι μπορεί αυτό να συμβεί??

    Υ.γ. α) αντιπαθέστατος ο κυρ Γιώργης !!!!!
    β) συνέχισε να γράφεις (αλήθεια/ψέματα με αρέσει) 
     
  7. striggla

    striggla Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    έχω κι εγώ τις ίδιες απορίες με την katerina, αλλά έχω κι άλλη

    από τότε που ξεκίνησε η όλη ιστορία μέχρι σήμερα, είσαι σκλάβος του συγκεκριμένου ζεύγους?
    δεν έχεις επιθυμία να γνωρίσεις κάποιο άλλο άτομο για να συνευρεθείς τουλάχιστον ερωτικά?
    φίλους έχεις?
    την οικογενειά σου τη βλέπεις?

    αυτά προς το παρόν
     
  8. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    το καλο με τις φαντασιωσεις ειναι οτι εμεις οι ιδιοι ειμαστε κ σκηνοθετες κ σεναριογραφοι κ πρωταγωνιστες κ τις φτιαχνουμε οπως ακριβως μας αρεσει
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2010
  9. spankingboy28

    spankingboy28 Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    κατ᾽αρχην καλημερα σε ολους σας, νιωθω σαν να πρεπει να απολογηθω για αυτο που ζω και κανω. θα απαντησω σε μερικες απο τις ερωτησεις σας, αλλες αφελεις, αλλες με αρκετη κακοβουλη κριτικη.



    ναι, αν με ρωτας αν εχω σημαδια ναι εχω, δεν ειναι τοσο ασχημα οσο πιστευεις.

    αν ξαναδιαβαστουν τα αρχικα μου ποστ, θα δειτε οτι επιλλεγω να περιγραφω καταστασεις οι οποιες μου εχουν τυπωθει εντονοτερα. δεν ειναι κατι που γινεται καθε μερα, δεν θα υπηρχα αν ηταν ετσι.

    ---------- Post added at 10:49 ---------- Previous post was at 10:36 ----------


    ειμαι ελευθερος καθε στιγμη να φυγω, γιατι νομιζεις οτι με κρατουν παρα την θεληση μου; αστειο, δεν θα αντεχα χωρις εκεινους τους αγαπω. ολα αυτα που εχουν συμβει και συμβαινουν μεταξυ μας τα εχουμε συζητησει παρα πολλες φορες, μην ξεχνας οτι πολλα απο αυτα ειναι και δικες μου επιθυμιες. δεν ερεθιζομαι παντα και πλεον ερεθιζομαι μονο αν εχω αδεια να το κανω. ειναι τιμη μου να ικανοποιω ερωτικα τον αφεντη μου και μεγαλη μου χαρα, προσωπικα το σεξ με ανδρα δεν μ αρεσει το σεξ με τον αφεντη μου ειναι νιρβανα. ο κυριος γιωργος ειναι ενας υπεροχος ανθρωπος και κυριος, ξερει ακριβως τι κανει νιωθω μεγαλη ασφαλεια μαζι του. οτι του αρεσει να παιζει δυνατα ειναι δικο του θεμα, εμενα μου αρκει να τον κανω χαρουμενο.
    επαναλαμβανω περιγραφω τις πιο εντονες στιγμες μας αυτες που μου αρεσουν πιο πολυ δηλαδη.

    ---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

    ναι το εχω ξαναπει. φιλους εχω , την οικογενεια μου την βλεπω πολυ συχνα. η οικογενεια μου δεν γνωριζει, οι δυο φιλοι μου ναι, αλλα οπως εγραψα ειναι φιλοι μου, δεν κρινουν.

    εχω βρεθει με αλλα ατομα (γυναικες) ερωτικα και σε επιπεδο σχεσης αυτα τα χρονια.


    εχω ᾽᾽προσωπικη᾽᾽ ζωη και δικο μου χωρο..

    ---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:52 ----------


    προς εσενα τασο και σε ολους εκεινους που εχουν την ιδια αποψη, μηπως τελικα ζηλευεται υπερβολικα;
     
  10. katerina

    katerina Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

     
  11. heeler

    heeler Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    Αν είσαι εσύ ευτυχισμένος που βλέπω ότι είσαι εμείς περισσεύουμε και απλά διαβάζουμε τις ωραίες, extreme για μένα, εμπειρίες σου...
     
  12. Anatolikos

    Anatolikos Regular Member

    Απάντηση: για πρωτη φορα

    Σ' ευχαριστώ από δώ, Κατερίνα  
    Στη συζήτησή σου αυτή, αν θέλεις ρώτα για τις μεταπτώσεις που νιώθει ο συνομιλητής σου σ' αυτή την κατάσταση. Πώς περνάει δηλαδή απ' τα διάφορα συναισθήματα που μάλλον του γεννιούνται. Νομίζω θα έχει ενδιαφέρον