Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Σ'αυτο συμφωνω κι εγω. Ο σκοπος ειναι το παν.
    Αν προκειται να βγαλουμε τις αμυγδαλες μας απο κατω, χρειαζεται ΧXXL. Αν παλι θελουμε να τις βγαλουμε κανονικα, ενα XL αρκει.
     
  2. wanderinglad

    wanderinglad New Member

    από τις μεχρι τωρα εμπειριες μου με γκομενες παιζει καποιες να μη γουσταρουν , επειδή εχουν συνδεσει τετοια πραματα με κοπανους που θελησαν απλα να ξεκαυλωσουν και δεν τις σεβαστηκαν. η κοπελα με την οποια εμεινα κοντα στα δυο χρονια μαζι και καναμε τα παντα (απο γουοτερσπορτς και παιχνιδια ρολων μεχρι αντιστροφη φυλων και παρτουζες ) δεν ηθελε με τιποτα με τιποτα να μου παρει πιπα!!
    στα δυο χρονια να μου πηρε δυο τρεις φορες και παλι για λιγο και μονο μια φορα να χυσω μεσα της.

    και αυτο γιατι ενα παρταλι πριν χρονια την εξαναγκαζε καθημερινα να του παιρνει πιπα και απο τοτε οποτε επαρινε πουλι στα χερια της της ερχοταν η εικονα του καθικιου.... ακραια περιπτωση και σιγουρα θα επρεπε να προσπαθησει να το δουλεψει αλλα την καταλαβαινω απολυτα...

    και για να μαι πιο σχετικος με το θεμα μονο μια γκομενα μου χει πει απο μονη της για να τον παρει απ τον κωλο. οι περισσοτερες μαλλον το δεχονται αφου τους πρηξει ο γκομενος και για να μην της πει ξενερωτες. για αντρικο κωλο μη μιλησουμε οι περισσοτερες νιωθουν αμηχανια στην αρχη. μετα μπορει να αρχισουν να το κανουν και μονες τους αλλα πιο πολυ για να ευχαριστησουν εσενα παρα επειδη καυλωνουν...
     
  3. t.p81

    t.p81 Regular Member

    Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    ρε παιδεια τι εγινε μετα απο καιρο μπηκα και ειδα οτι εσπηρα πανικο με το θεμα   πολυ χερομε ιχιχιχ
     
  4. xtrem3

    xtrem3 New Member

    Re: Απάντηση: Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)


    Συμφωνώ και επαυξάνω! 
     
  5. manti

    manti New Member

    Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Πρωκτικός έρωτας. Να μαι καλή συζήτηση. Γιατί άραγε μια γυναικα αρνείται; Γιατί το μουνί μας καποια στιγμη το δίνουμε γιατί ειμαστε θηλυκα και είναι το σεξουαλικό μας οργανο, τον κώλο όμως θα επιλέξουμε πολύ για να τον προσφερουμε. Και θα τον παρει αυτός που για μας ειναι ο ένας ο τέλειος ο απόλυτος ερωτας μας. Κι αν ειναι και καλός εραστης τότε ερχεται και η ηδονή. Αν η γυναικα δεν νοιωσει απολυτα ερωτευμένη δεν χαριζει την πισω τρυπουλα της σε κανεναν. Φυσικά ειμαι ρομαντική και αφελής μπορεί να αποτελώ και μειοψηφια . Μπορεί η δική μου αλήθεια να ειναι ασήμαντη μπρος στην πλειονότητα των άλλων αποψεων  
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    καλά αυτό δεν ισχύει και προφανως αφορα καθαρα προσωπική σου αντιληψη γιατί και εγω απο προσωπικές εμπειρίες το λέω , και σιγουρα πολλοί άλλοι άντρες και γυναίκες εδώ μέσα μπορούν να επιβεβαιώσουν πως απολαμβανουν το πρωκτικό σεξ οποιαδηποτε ωρα και σε οποιοδηποτε μερος χωρις να χρειαζεται να ειναι ερωτευμενοι και χωρις να εχουν βάλει τον περιοριστικο όρο στον συντροφο τους ( αμα θες κώλο, κόιτα πρωτα να με ερωτευτεις ) η ( για να δώσω κώλο πρεπει πρώτα να σε ερωτευτω)  
     
  7. antonis35

    antonis35 Regular Member

    Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ

    :lol:από τα καλύτερα που έχω συναντήσει τόσα χρόνια. Νάσαι καλά που μου έφτιαξες το απόγευμα...
     
  8. secret_desires_gr

    secret_desires_gr New Member

    ontws!!!

    Δεν θέλει κόπο. Θέλει τρόπο!!!
    αυτό είναι το μυστικό και είμαι σίγουρη ότι θα το ζητάει μετά απο μόνη της!!!
    μπράβο Δώρα!η περιγραφή σου ήταν άψογη!!!για να μαθαίνουν μερικοί μερικοί!δεν είναι "ειδα φως και μπήκα!!!"
     
  9. antonis1704

    antonis1704 New Member

    Απάντηση: ontws!!!

    Το σίγουρο είναι ότι αν γίνει σωστά (να έχει καυλώσει αρκετά, και με πολύ προετοιμασία για να χαλαρώσει) τότε οχι απλά θα τον ζητάει αλλά θα τον βάζει και μόνη της!!!
     
  10. tanya

    tanya Guest

    το ξεκινισα απο φοβο μην με αφησει επιτηδες εγκυος... και ημουν παντα εγω απο πανω...εχω προτημιση στην βαζελινη ειναι και φτηνο.. η πρωτη φορα ηταν απαισια αλλα δεν σταματησα...απο φοβο... στο τελος ... μου αρεσε... και μου αρεσει ακομα...
    τον χωρισα... και το σταματησα... δεν μου αρεσει να το δινω στον καθενα πειτε το κομπλεξ αλλα αυτη ειμαι και μου αρεσω.... που και που το κανω μονη μου...

    Υ.Γ. δεν ειμαι σιγουρη αν ειμαι slave αλλα σιγουρα ειμαι μαζοχιστρια, και το κυριοτερο λατρευω να με τιμωρουνε....
     
  11. dirtycos

    dirtycos New Member

    Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    η ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ έστω και να ακουμπίσεις την κωλοτρυπίδα πάνω στην ερωτική πράξη σημαίνει ότι δεν το ανέχεται με τίποτα ή ότι δεν είναι χαλαρή...
     
  12. artemida

    artemida New Member

    Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Ολα στο μυαλό είναι! Αλλά και θέμα κατασκευής! Στους αντρες ομοφυλοφιλους αρεζει πολύ, γιατί ερεθίζει τον προστάτη!
    -Εχετε προσέξει όμως ότι στα ζώα -σκυλους- δεν αρέσει καθόλου να τους πειράζουν τον κώλο, ουτε θερμόμετρο δεν αφήνουν να τους βάλει ο κτηνίατρος, και μπορεί να τον δαγκώσουν κιόλας? Φαίνεται κάτι τους λέει ότι είναι επικίνδυνο..