Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. GAOPC

    GAOPC New Member

    Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    (d)uck.... 
    Μακραν το καλυτερο topic. Μεσα στο στοιχειο μου επεσα.
    Mε τη συντροφο μου ειμαι πολυ καιρο και εδειξα μεγαλη υπομονη...τελικα τα καταφερα...δεν ηθελε με τπτ παλιοτερα. Ετσι και αρχισανε τα ξενοπηδηματα και καλα κρατουν μεχρι σημερα...να δω αν θα νοικοκυρευτω ποτε....μαλλον πηρα απο τον πατερα μου.
    Τεσπα...πριν 1-2 χρονια γυρναω απελπισμενος και της λεω...Κοιτα να δεις, ''κατι πρεπει να γινει με τον κωλο σου''. Η απαντηση ηταν...θα κανω οτι μου πεις...Τεσπα, διαβασαμε καποια πραγματα και απο τοτε το κανουμε, οχι βεβαια πολυ συχνα γιατι παρολο το οτι ανοιγει μετα απο προσπαθεια, σε μερικες στασεις ακομη νιωθει πονο. Τα λαδια δε κανουν τπτ...θα παρω γρασσο:rollinglaugh:

    Το κακο απο ολη την ιστορια ειναι οτι τα ξενοπηδηματα δεν σταματησανε και μπορω να πω πως εχω εθιστει στις κοπελιτσες που βρισκω και αρκετα συχνα.
     
  2. Animator

    Animator Regular Member

    Re: Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Να παρεις καλυτερο λιπαντικο απο το φαρμακειο. Νομιζω Κ10 (δεν θυμαμαι σιγουρα το ονομα, εχει ενα Κ στην αρχη παντως   ). Ειναι απο τα καλυτερα.
     
  3. GAOPC

    GAOPC New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    προσφατα μου ετυχε μια εμπειρια με μια κυρια 40 ετων περιπου...Ειχε ενα της Durex....μια χαρα μου φανηκε.
     
  4. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    ΚΥ  
     
  5. GAOPC

    GAOPC New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    δλδ ετσι το ζηταω....φερε ενα ΚΥ? Παιζει να μου πει ο/η φαρμακοποιος...για κωλους εχω αυτο που ειναι καλυτερο?  Η εχει αλλη χρηση κανονικα?
     
  6. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    ΚΥ (Κέϋ Ουάϊ) το ζητάς. Η κανονική του χρήση είναι κυρίως για γυναίκες που έχουν πρόβλημα με ξηρό κόλπο (συμβαίνει σε μεγάλες ηλικίες κυρίως), αλλά δε νομίζω πως θα σε ρωτήσει ο φαρμακοποιός γιατί το θέλεις. Τουλάχιστον δεν ξέρω να έχει τύχει σε κανέναν κάτι τέτοιο. Είναι υδατοδιαλυτό και μέχρι στιγμής έχει αποδειχτεί το καλύτερο για τη χρήση που το θέλεις. Χρησιμοποιείται δε παγκοσμίως από την bdsm σκηνή.  
     
  7. GAOPC

    GAOPC New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)


    Ευχαριστω... 
     
  8. EysWideShut

    EysWideShut Regular Member

    Απάντηση: Re: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    απαραδεκτο και τρομερο λαθος
    μεταφερεις μικροβια απο το ενα μερος στο αλλο που το καθενα εχει την περιοχη του
    οταν μπαινεις μπροστα δεν πας μετα πισω και το αναποδο αν δεν εχεις βαλει προφυλακτικο

    εχε το νου σου γιατι οι κολπιτιδες και γενικοτερες μολυνσεις θα πανε συννεφο

    ---------- Post added at 20:42 ---------- Previous post was at 20:13 ----------

    συμφωνω μαζι σου σε ολες τις απαντησεις εως εδω και γενικα οφειλω να πω οτι δυσκολα βλεπψ τοσο συνειδητοποιημενες γυναικες
    ωστοσο στο θεμα του βραβειου θα διαφωνησω
    εχεις καθε δικαιωμα να δωσεις τον κωλο σου βραβειο σε αυτον που σε κανει να νιωθεις τελεια
    στο κατω κατω αυτος ο τελειος ειναι που θα πληροι τα κριτηρια που προανεφερες , και αρα θα του δωσεις κωλο
    ετσι δεν ειναι?
     
  9. sslave

    sslave New Member

    Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    ειναι πολυ απλα θεμα τεχνικης ..οσες καβλιτσες κ να εχεις,οσο k.y. και να βαλεις,αν ο ο αλλος δεν εχει τροπο,ειναι ξενερωμα.γιαυτο πιστευω κ δεν το κανουμε με ολους αλλα με μονο με εκεινους που γνωριζουν..φιλια.
     
  10. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    Όχι,δεν είναι έτσι. Δεν θα ένιωθα και πολύ καλά με τον εαυτό μου,μοιράζοντας αριστερά και δεξιά βραβεία του ..κώλου! Τι θα πει ο κόσμος; απαπαπαπα..
     
  11. PainfulMaster35

    PainfulMaster35 New Member

    Απάντηση: για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

    Νομίζω πως στα μαγαζιά με είδη σεξ θα βρεισ κάτι καλό...
    ¨Αντε κα καλά .....πηδήματα
     
  12. EysWideShut

    EysWideShut Regular Member

    Απάντηση: για τισ γυναικεσ του φορουμ (ANAL SEX)

    Μα αυτο ειναι το θεμα , δεν το μοιραζεις δεξια και αριστερα , το μοιραζεις οπου αξιζει..