Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. brenda

    brenda FU very much

    κακουλέ και μαχλέπι, μπλιαχ.... 
     
  2. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Το "αγαθό" αυτό δεν το δίνεις και δεν το παίρνεις εύκολα... αν όμως το κερδίσεις, απολαμβάνεις πολύ περισσότερες ηδονές από όσες φαντάζεται κανείς.
    Δεν ξέρω αν άργησα λίγο να το αντιληφθώ αυτό, όμως πια λέω ακράδαντα ότι παιχνίδι χωρίς anal game είναι σούπα νερόβραστη. Θεωρώ πολύ "αποστειρωμένο" και χωρίς συγκινήσεις ένα παιχνίδι, στο οποίο δε συμμετέχουν όλα τα μέρη του σώματος. Και ειδικά ο κώλος.  
     
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πονάει από κώλο λέει,... η αποτρίχωση πονάει αλλά την κάνεις. 
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Γυναικες :
    Κανουν αποτιχωση, τατουαζ, βγαζουν τα φρυδια τους, υποφερουν πολλες φορες με τα τακουνια,
    κανουν piercing, γεννανε, κανουν πλαστικες επεμβασεις, botox, καιγονται στον ηλιο για να μαυρισουν....
    και εαν τους πεις να τις παρει απο τον κωλο σου λενε ποναει.....
     
  5. SAP

    SAP Premium Member Contributor

    Θα μιλησω για τον εαυτο μου.. λοιπον..δεν εχω κανενα ταμπου..με ερεθιζει ιδιαιτερα η ιδεα οτι καποιος ασχολειται με τον κωλο μου. Απολαμβανω ιδιαιτερα το γλυψιμο και μπορω με ευχαριστηση να βαλω μεσα τα δαχτυλα μου. Οταν ομως ερχεται η σειρα του αλλου ξαφνικα καπου κολλαω. Οχι νοητικα αλλα σωματικα. Αυτο γενικα συμβαινει με διαφορα πραγματα που μπορει να σε καυλωνουν αλλα στην πραξη να αποτυγχανουν να σε ικανοποιησουν. Ειδικα για την πρωκτικη επαφη το κυριοτερο προβλημα μου ειναι ο βαθυς πονος που παροτι μαζοχιστρια δεν μου ειναι ευχαριστος. επισης δημιουργειται κατι σαν πληγη κ τις επομενες μερες η ενοχληση συνεχιζεται. Ισως να μην το δοκιμασα ακομα κατω απ τις καταλληλες συνθηκες. Κατανοηστε ομως οι αντρες την πιθανη δυσαρεσκεια ορισμενων γυναικων. Ειναι σχετικα δικιολογημενη. Προσπαθηστε να ειστε διακριτικοι και να πηγαινετε βημα βημα μεχρι το τελικο ξεσκισμα.
    Αυτα απο μενα.
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εγω παντως καποια στιγμη διαβασα αυτο...
    http://www.bourdela.com/forum/index.php?topic=35221.0#
    οταν βλεπεις αντρες να μιλανε για <<μερεντα>> τα λογια ειναι περιττα....
    προσωπικα το βρηκα υποτιμητικο πολυ
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Όσοι δεν το βλέπουν έτσι, τόσο για τον εαυτό τους, όσο και για τους άλλους, δεν μπορούν να ''εμβαθύνουν'' σ΄αυτό...   
     
  8. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αν το συνεχίσεις λίγο ακόμα ίσως να το δοκιμάσω και αυτό... αλλά θα πρέπει να το δώσω κάπου συγκεκριμένα.... το έχω ταγμένο...
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Όπου θες δώστο, αυτό είναι το νόημα άλλωστε...να το απολαύσεις και εσύ και ο/η παρτενέρ σου...όσο πιο πολύ γίνεται... 
     
  10. t.n.b.t.

    t.n.b.t. Αν δε φαντάζεσαι φωτιές με κάρβουνα μην παίζεις...

    είναι υποτιμητικό και παντελώς ηλίθιο το να γίνονται τέτοιου είδους σχόλια.. όταν μιλάμε για πρωκτό ατυχήματα μπορεί να συμβούν και με την καλύτερη δυνατή προετοιμασία.. είναι το πλέον λογικό, κώλος είναι, άλλη η βασική λειτουργία του, το γεγονός ότι κάποιοι αντλούμε απόλαυση από αυτού του είδους την επαφή δεν το αναιρεί αυτό.
     
  11. Wolverine

    Wolverine Wolvie

    Έχεις απόλυτο δίκιο. Το πρωκτικό σεξ έχει "κακό" όνομα διότι δε γνωρίζουν αρκετοί άνδρες στο πως θα το κάνουν. Απαιτεί πολύ προεργασία, υπομονή, παιχνίδι, γλώσσα, δάχτυλα, κτλ. Ωστόσο, όταν πετύχει, ξεκλειδώνεις level...Εννοείται η χρήση προφυλακτικού εκτός και εάν υπάρχει πια μεγάλη εξοικείωση με τον/την ερωτικό/ή σύντροφο. Εξυπακούεται επίσης ότι είναι απαγορευτική η εισχώρηση στον πρωκτό και στο καπάκι στο αιδοίο, τίθεται θέμα υγιεινής και επακολούθως υγείας.
     
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δίχως πρωκτικό "διάλογο", για μένα κάτι λείπει...
    Και άνευ του διαλόγου" αυτού, σίγουρα το σεξ δεν μ' ευχαριστεί...
    Δεν βλέπω τίποτε το υποτιμητικό στο να επισκεφθώ την όποια ερωτική μου παρτενέρ από την πίσω πόρτα...
    Δεν το συνδέω σε καμία περίπτωση ούτε με Κυριαρχίες, ούτε με υποταγές...
    Σίγουρα δεν είναι μια πρακτική, που σε κάποια θα μπορούσε κάποιος να την επιβάλλει...
    Ούτε να την χρησιμοποιήσει ως είδος "τιμωρίας"...
    Γιατί αν για κάποια είναι "σκληρό" όριο...Απλά δεν καταπατείται για κανέναν λόγο...
    Και δεν χρειάζεται να δώσω ονομασία σε κείνη την περίπτωση...

    Τεσπα, όπως τ' οτιδήποτε άλλο είναι θέμα γούστων...
    Εγώ το πρότεινα πάντα ( αν ο κώλος της με έλκυε βέβαια )...
    Αν κάποια δεν το ήθελε, δεν της ζάλιζα τα καρύδια που δεν θα είχε και σίγουρα δεν την παρακαλούσα να μου κάνει την χάρη...
    Γιατί όπως και παρακαλετό γουνί...Εξίσου και παρακαλετός πισινός...άνοστο μαμήσι