Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

για τις γυναικες του φορουμ (ANAL SEX)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος t.p81, στις 2 Δεκεμβρίου 2007.

  1. Τελικά αποφασίσατε σε ποιόν ανήκει ο κώλος? Στον αφέντη? Στον φέροντα? Στην Ιστορία?
    Αφού οι συμβολισμοί για σας είναι κόκκινο πανί, πάρτε άλλον ένα: Αν ένας κώλος γίνεται για σας μήλον της έριδος, ψάξτε τι σας ενοχλεί. Γιατί, όπως η Ελένη στην περίπτωση της Τροίας, ο κώλος είναι η αφορμή...

    Πάρτε κι ένα μπόνους: Όσο πιο πολλές κόκκινες γραμμές έχετε την ανάγκη να θέσετε, τόσο λιγότερο εμπιστεύεστε τον εαυτό σας, τον άλλο, τη ζωή. Οι κόκκινες γραμμές είναι υποκατάστατο του σεβασμού, που δυσκολευόμαστε να διεκδικήσουμε. Είναι άχρηστες? Όχι. Η μαγκιά είναι να τις κάνουμε αχρείαστες.
     
  2. libra

    libra Regular Member

    Θεά!!
     
  3. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ουτε καν   !
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Κανείς δεν πρόκειται να σας υποβάλλει σε τέτοιες διαδικασίες. Εκτός αν παρακαλέσετε.  
    Έτσι έχω μάθει ότι πάνε αυτά  
     
  5. elfcat

    elfcat . Contributor

    .
    Η τελευταία παράγραφος, είναι ωδή στην αυτοκαταστροφή...
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Σταματώ το μέντορινγκ αμέσως, τέκνο μου.
     
  7. Επιχειρήματα, παρακαλώ. Ας μη μένουμε στις πομπώδεις εκφράσεις χάριν εντυπωσιασμού.
     
  8. Προδότη!  
     
  9. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art


    οφείλω να σε προστατέψω από τον εαυτό μου..
     
  10. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    κι εσύ τέτοιες χρησιμοποιείς και σοβαρά τώρα, που τον έκρυβες αυτόν τον Πελέα, αναρωτιέμαι;
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Βρε τι κάνει κι ένας κώλος...Είναι ικανός να φέρει τα πάνω κάτω...
    Μετά τα βυζιά, τα γουνιά, τους πέοντες...
    Μετά τις γάμπες, τα χείλη, τις πατούσες, τα χέρια και τις πλάτες...
    "Χασάπηδες" διαιρεμένοι, ποτέ νικημένοι...
    Τοίχο-τοίχο, τσίγκινα κιλωτάκια, ειδική βίζα για επίσκεψη στις Κάτω (κωλό) Χώρες,
    κωλοshengen και ελεύθερη μετακίνηση ( για όσους/ες γουστάρουν κωλοταξίδια )...
    Επιτροπές χορήγησης αδειών για κωλογεωτρήσεις ( είναι δικοί τους οι κώλοι ή όχι )...
    Ψυχιατρικές αξιολογήσεις - για τον κώλο πάντα, μόνο εκείνος στο "κρεβατάκι", το υπόλοιπο κορμί αυστηρά έξω απ' το ιατρείο - ...

    Γιατρός : < Είχε ευτυχισμένη παιδική ηλικία ο κώλος σας? Αν όχι, τι θ' αλλάζατε τώρα? Σας ενοχλεί που είναι υπέρ του δέοντος κοινωνικός/ακοινώνητος?
    Τι γνώμη έχετε για τα νεκταρίνια? >

    Ο κώλος σου μου ανήκει ( όταν μπουχτίσω από κείνον, θα θυμηθώ ότι μου ανήκει και το υπόλοιπο σου )...
    Ο κώλος σου δεν μου ανήκει, αφού έχει δική του αυτόνομη ύπαρξη ( μου ανήκει το υπόλοιπο όμως, μην ξεχνιόμαστε )...
    Μου ανήκει μόνο ο κώλος σου ( το υπόλοιπο, ας πλέκει μπιφτέκια )...
    Αν σε κάποιους δίνεις κώλο και σε κάποιους άλλους όχι, μάλλον είσαι switch ( πότε να δίνεις και πότε να μην δίνεις κώλο στο ίδιο άτομο, σε κάνει kinkster )...

    Τι πλύση εγκεφάλου και μαλθακίες, πλέον είμαστε πολύ μπροστά, έχουμε την πλύση κώλου ( που είναι άκρως πιο επικίνδυνη )...
    Βρε λες εκείνη η μαλακή μπάλα, να μην βρίσκεται στο κρανίο αλλ' ανάμεσα στα "μαξιλαράκια" ?

    Ουπς, κατεβάζω το καπάκι του υπολογιστή, γιατί ξύπνησα με τρελές ορέξεις...
    Ίσα που πιάνω το πρώτο γυναικείο avatar που πέφτει μπροστά μου και το θωπεύω ανελέητα...
    Χρειάζεται να βάλω λιπαντικό στην οθόνη ( και πόσα pixels θα μου καούν, αν το κάνω? ) ή να πάρω το avatar στεγνά?
    Πόση σημασία έχει με τι "ματζαφλάρι" συνδέεται στο ιντερνέτι το avatar?
    Πότε θα πονούσε περισσότερο, αν χρησιμοποιούσε desktop, κινητό ή laptop?
    Καλά, για κινητό δεν το συζητώ, θα ήταν υπερβολικά στενός ο virtual ass ( μην γράφω συνέχεια και κώλος )...

    Υ.Γ. Μπορεί σαν χιούμορ, να είναι άκυρο το δικό μου. Αλλά χιούμορ είναι ( ελεύθεροι/ες να μην το πιστέψτε )...
    Γιατί, ειλικρινά, αν συνέχιζα να παίρνω στο ελάχιστο στα σοβαρά κάποια "ντράβαλα" εδώ μέσα, θα κρεμιόμουν απ' την γραβάτα μου...
    Και ναι, κουβέντα να γίνεται...Χίλιες φορές να παίρνεις κάποια πράγματα στα "ελαφρά" και κάτι να σου μένει...
    Παρά να τα παίρνεις "βαρέως" και απ' το κόσκινο να μην περνάει τίποτε...να μην μένει τίποτε άξιο προσοχής ( της δικής μας προσοχής )... 
     
    Last edited: 9 Δεκεμβρίου 2015
  12. Ελπίζω αυτό να μην επηρεάσει τη σχέση μας...