Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

είμαι εδώ για Εκείνη...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Αχιλλευς, στις 8 Νοεμβρίου 2017.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Σιχτιρ, μας συγκινειτε...
     
  2. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

      ενα φιλακι και μια αγκαλια!!!!!
    Και ενα χαμογελακι   οπως μου λεει παντα ο @Αχιλλευς
     
  3. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Κ ευχεσαι καποιες φορες εκεινο το κοκκινο φαναρι να κραταγε μια αιωνιοτητα....να μην αναβε ποτε πρασινο.
    Να μην χρειαζοταν τα βλεμματα μας να αποχωριζοταν.....
    Εγω να σου γελαω κ εσυ να με κοιτας ,εσυ να μου στελνεις φιλια κ εγω να σου βγαζω την γλωσσα κ να σου φτιαχνω καρδουλες με τα χερακια μου κ να μου κανεις νοημα οτι...κ συ κ συ!!!!!  
    Κ να κοιταει μια ο ενας το φαναρι μια ο αλλος!! Κ να μη θελει το ποδι να πατησει το γκαζι γιατι εσυ θα πηγαινες δεξια κ εγω αριστερα....
    Να θολωνει η βροχη τα τζαμια των αμαξιων μας μαζι με τις βαριες ανασες μας....
    Κ τωρα γυρισα στο κρεβατακι μου κ πηρα το μαξιλαρι μου αγκαλια ομως δεν συγκρινεται με την δικη σου....
    Ραντεβου στα ονειρα ♡
     
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2017
  4. TzepetoPetro

    TzepetoPetro Bdsm is art, just open ur heart and start paint

    Αχχ ρε παιδια σας ζηλευω, καλοπροαιρετα παντα, εχετε κανει να παιρνει το μυαλο μου τρελες στροφες και σκεψεις.
     
  5. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Σ ευχαριστουμε πολυ Τζεπετο,να ονειρευεσαι!!!
    Καλημερα 
     
  6. Αχιλλευς

    Αχιλλευς New Member

    Η λέξη γδύσου... τόσο επιβλητική.. τόσο επιτακτική... πως να μην υπακούσει κανείς.. ποσό μάλλον εγώ σε Σας...
    Σας αρέσει που είμαι ήδη ερεθισμένος...
    Το κόκκινο δαντελωτό μπραζιλ που εμφανίζεται κάνει τα μάτια μου να γουρλώσουν...
    - Τι το κοιτάς;;; φόρεσε το...
    Με καμάρωνετε Κυρία... το βλέμμα σας έχει ένα γέλιο ειρωνικό... διασκεδαστικό...
    -τσουλακι μου....
    - μάλιστα Κυρία!!!
    Σκάει το χέρι Σας στο μάγουλο μου και η Καβλα είναι απερίγραπτη...
    κι άλλη... κι άλλη μια... και ξανά... και στην κάθε μια να μετράω και να λέω .. ευχαριστώ Κυρία...
    Και οι εκπλήξεις δεν σταματούν απόψε... πάλι το χέρι Σας μέσα στην τσάντα.. μια μικρή σφήνα που κουνιέται περιπαιχτικά μπροστά στα μάτια μου... ως που χάνεται και μέσα στο στόμα μου παίρνουν θέση τα δάχτυλα Σας...
    - την θέλεις τσουλακι μου;;;
    Κι εγώ να προσπαθώ να πω ναι... να προσπαθώ να γλείψω όσο πιο καλά τα δάχτυλα Σας.. αλλά το βλέμμα μου σας το λέει...
    και αρχίζει να με ακουμπάει... σαν ηλεκτρικό ρεύμα.. κρύα πάνω στην τρυπουλα μου... ναι και αυτή Σας ανήκει Κυρία... και αμέσως χάνεται μέσα μου... και το βλέμμα Σας έχει ακόμη μεγαλύτερη ικανοποίηση...
    - είσαι δίκη μου
    .. μου Ψυθιριζεται στο αυτάκι... και την Κουνάτε κυκλικά... και τα βογκητά μου γεμίζουν την ατμόσφαιρα με ηδονή...
    - Μέτρα...
    - μετράω Κυρία...
    και το κωλαρακι μου σε λίγα λεπτά γίνεται κατακόκκινο... και χάνω το μέτρημα.. και τα γέλια Σας δεν σταματούν... ο πουτσος μου κοντεύει να εκραγεί... έχει γεμίσει το κόκκινο δαντελωτό κυλωτακι μου με υγρα...
    - μη τυχόν χύσεις τσουλακι
    - όχι χωρίς την άδεια Σας Κυρία..
    και ήρθε η ώρα για την Δίκη Σας ικανοποίηση..
    - γλείφε τσουλακι.. περιποησου την Κυρία σου..
    ώρες ατέλειωτες θα μπορούσα να είμαι εκεί ανάμεσα
    - φάε την μουναρα της Κυρία σου
    Και σας νιώθω να τρέμετε...
    - σε χυνωωωωω
    Να προσπαθώ να μην χάσω ούτε σταγόνα...
    - στέγνωσε το μωρή...
    Ανακουφισμένη η Κυρία μου χαμογελάει... πόση ικανοποίηση!!!!!
    - έλα να χύσεις κι εσυ τσουλιτσα μου σου αξίζει...
    τα δαχτυλάκια Σας παραβιάζουν και πάλι την τρυπουλα μου.. έχω χάσει την αίσθηση του ποσά είναι...
    - χυσε μωρή...
    με γαματε τόσο άγρια που σε λίγα λεπτά χύνω φωνάζοντας...

    Όλα έχουν πάρει τον δρόμο τους... και ο ρόλος μου μου αρέσει όλο και περισσότερο!!!
    Είσαι η θεά μου!!!

    Σας ανήκω Κυρία!!!
     
  7. Είναι πολύ όμορφη η σχέση σας αλλά και το πλήθος των υπέροχων συναισθημάτων σας!

    Σάς ευχαριστούμε που μάς κάνετε την τιμή να τά μοιραστείτε μαζί μας!

    Ζείτε μία πλήρη D/s σχέση με τα όλα της και, φυσικά, με βαθιά συναισθήματα! Πώς θα μπορούσε άλλωστε να είναι αλλιώς;!...

    Μήν ακούτε και μήν σάς καταβάλλουν οι κυνικοί, οι είρωνες, οι κακοί. Δεν έχουν το μέγεθος της καρδιάς, την δύναμη του νού, το ύψος της ψυχής να αγωνιστούν για να υπερασπιστούν τον ρομαντισμό και αυτά που πραγματικά έχουν αξία, σε έναν κόσμο κυνικό και στεγνό, που στερείται αληθινού νοήματος, του νοήματος του ρομαντισμού... Το μόνο εύκολο είναι να κοροϊδεύουν. Άλλωστε, οι κυνικοί και οι κακοί είναι περισσότεροι: δεν είναι δύσκολο λοιπόν να μάς αντιμετωπίζουν ώς "γραφικούς"... Οι ρομαντικοί όμως, είναι δυνατότεροι και έκ φύσεως και λόγω του αγώνα τους να υπερασπίζονται τον ρομαντισμό σε έναν κόσμο κυνικών. Οι ρομαντικοί είναι εκπαιδευμένοι στα δύσκολα!

    Είναι οκ να σάς θυμώνουν: άλλωστε, όχι μόνο δεν προσπαθούν καν να καταλάβουν αλλά μπαίνουν κιόλας στη διαδικασία να επιτεθούν, να ειρωνευτούν, να κοροϊδέψουν. Τί θράσος!...

    Πέρα από τον ενδεχόμενο πρόσκαιρο θυμό σας όμως, δείξτε κατανόηση: δεν μπορούν για παραπάνω. Να τούς λυπάστε, δεν θα μπορέσουν ποτέ να φτάσουν τις δυνατότητες και να αγγίξουν τις χαρές των ρομαντικών... Ίσως τό γνωρίζουν και οι ίδιοι γι' αυτό και κοροϊδεύουν. "Όσα δεν φτάνει η αλέπου..."!



    @Αχιλλευς: Να είστε καλός υποτακτικός για την Κυρία σας, και να απολαύσετε στο έπακρο την όμορφη σχέση σας! Εάν έχουν αξία τα λόγια ενός παντελώς ξένου πρός εσάς, προσπαθήστε να μήν αμφιβάλλετε πολύ για την υποτακτικότητά σας. Είναι πολύ φυσιολογικό, μήν αποφύγετε να προσπαθείτε να γίνεστε όλο και καλύτερος για Εκείνη, αλλά θυμηθείτε: μοναδική αξιολογητής της υποτακτικότητας και της εξέλιξής σας είναι μόνον η Κυρία @Lolipop . Μήν τιμωρείτε ενδεχομένως τον εαυτό σας για πράγματα που δεν χρειάζεται. Σάς εύχομαι ολόψυχα να συνεχίσετε έτσι και ακόμη βαθύτερα την υπέροχη σχέση σας με την Κυρία @Lolipop ! Άλλωστε, νομίζω πως είστε σε πολύ καλά χέρια, τα καλύτερα!

    @Lolipop: Σάς καμαρώνω για την σχέση σας: είναι πραγματικά πολύ όμορφη! Αλλά και σάς θαυμάζω για τη στάση σας! Διαχειρίζεστε τέλεια και το νήμα και την ίδια τη σχέση! Συγχαρητήρια, Κυρία @Lolipop !
     
  8. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Κυνικός δεν σημαίνει κατ'ανάγκη και μη ρομαντικός. Take it from me... μία κυνική ρομαντική  
     
  9. Είμαι ένας άνθρωπος του Πολέμου. Επομένως, βλέπω παντού στρατόπεδα. Το δίπολο που διάλεξα ήταν ακριβώς αυτό.
    Δεν ξέρω εάν είναι έτσι (κι ειλικρινά ελπίζω να μήν σάς αδικώ), πάντως, στο "στρατόπεδο των μεν" εκτός από τους "κυνικούς", υπάρχουν επίσης οι "κακοί και οι είρωνες" στο σχόλιό μου...

    Όπως και να 'χει, θα πρότεινα να μήν γεμίσουμε το νήμα με μία φιλοσοφική συζήτηση, άς τό κρατήσουμε όσο πιό "καθαρό", ουσιώδες και to the point γίνεται!

    Άς τιμήσουμε τα παιδιά με τα εκλεκτότερα σχόλιά μας!


    Κυνική ρομαντική, έ; Αυτό σίγουρα τό βρίσκω εξαιρετικά ενδιαφέρον! Μου κινήσατε την περιέργεια, δεσποινίς!  
     
    Last edited: 20 Νοεμβρίου 2017
  10. Αχιλλευς

    Αχιλλευς New Member

    Πολλές φορές η ορολογία περιπλέκει τις καταστάσεις... ο καθένας το ζει στο Φινάλε όπως γουστάρει..
    Σας ευχάριστω για τον κόπο και να με διαβάσετε και να μου απαντήσετε!!

    Όντως ζω το ΑΠΟΛΥΤΟ!!!
     
  11. MrsBorealis

    MrsBorealis Me before you

    Αγαπητε @Hyde σ ευχαριστουμε πολυ που μπηκες στον κοπο να μας γραψεις..  

    Ευτυχως δεν δινουμε σημασια σε κανεναν κακοπροαιρετο ειτε ανθρωπο ειτε σχολιο.
    Ειμαστε δεκτικοι σε ολων των ειδων σχολια,προβληματισμους κ κριτικες εφοσον το νημα ειναι δημοσιο.
    Αλλα ΟΧΙ στις κακιες!!!!!Στην κακια θα απαντησω εγω προσωπικα με κακια.

    Συμφωνω μαζι σου σε ολα οσα εγραψες κ για να μην σε κουραζω διαβαζοντας τα θα πω κατι τελευταιο.
    Ειμαστε πανω απ ολα οι εαυτοι μας.Κ μαζι εξελλισομαστε.Εχουμε τρομερα εμποδια στον δρομο μας κ συνεχως πρεπει να παλευουμε.
    Ομως συζηταμε πολυ,παρα πολυ.
    Και οι δυο ξερουμε τι πραγματικα νιωθει ο ενας για τον αλλον.Κ υπαρχει σεβασμος.
    Δεν ξερω αν αυτο με κανει λιγοτερο Κ,δεν κρυβω αλλωστε οτι ειναι η πρωτη μου εμπειρια σαν Κ.
    Ξερω ομως οτι μεσα απ ολο αυτο ειμαστε ευτυχισμενοι,ειμαστε ολοκληρωμενοι κ κυριως περναμε ομορφα.

    Κ παλι ευχαριστω πολυ!!!
    Να περνατε ομορφα κ εσεις,παντα με χαμογελο και πολλα ονειρα!!!
    Τα φιλια μου στην αγαπημενη μου @Anais...
     
  12. Όπως τό είπατε, @Lolipop ! Πάνω απ' όλα να είμαστε οι εαυτοί μας! Να μήν αυτο-περιοριζόμαστε σε διάφορα "καλούπια" που συνήθως είμαι "μύθοι" και βασανιζόμαστε αδίκως... Κάθε D/s ζευγάρι προσαρμόζει το D/s στις δικές του ανάγκες, επιθυμίες, στα δικά του μέτρα. Μπορεί να τό διαμορφώσει όπως το ίδιο επιθυμεί και να συνεχίσει να θεωρείται πάντα D/s. Άλλωστε, το ζήτημα είναι να εξυπηρετείται η ανάγκη για Κυριαρχία/υποταγή, να τηρούνται τα Όρια και η Διαπραγμάτευση, να εξασφαλίζεται η ασφάλεια και, μέσω της επικοινωνίας που πρέπει πάντα να υπάρχει, όλα μπαίνουν στη θέση τους!

    Συζήτηση, σεβασμός, και ειλικρινής κατάθεση συναισθημάτων δεν βλάπτουν παρά προάγουν όλες τις σχέσεις. Η εξέλιξη είναι ευκταία και αφορά και τα δύο μέρη και είναι φυσικό να συμβεί σε ανθρώπους που θέλουν να εξελιχθούν, όπως εσείς και ο @Αχιλλευς .

    Εύχομαι τα καλύτερα για τη σχέση σας! Τα σέβη μου στον @Αχιλλευς !

    Τα φιλιά σας θα τά μεταφέρω στην @Anais... και ξέρω από τώρα ότι θα χαρεί πάρα πολύ καθώς σάς εκτιμά ιδιαίτερα!
     
    Last edited: 20 Νοεμβρίου 2017