Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

εμπειρία με ζευγάρι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Zeugari35, στις 3 Οκτωβρίου 2010.

  1. Zeugari35

    Zeugari35 New Member


    ενα απλο θεματακι προκειμενου να μάθουμε την γνωμη σας , και την εμπειρια σας με ζευγαρι .

    θα πηγαίνατε ; σας έχει τύχει ; αν ναι κ πως ;

    πείτε ελεύθερα τις εμπειρίες σας ​
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Μπορεί να είναι μια πολύ όμορφη εμπειρία, αρκεί να έχουν γίνει όλες οι κατάλληλες ξήγες.
     
  3. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Πολύ όμορφο και θετικό... αρκεί να ξέρουν όλοι τι τελικά θέλουν...  

    Ανδρ(ε)ας
     
  4. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    ομορφη εμειρια ειχα 3 φορες με υποτακτικο ζευγαρι
    θαθελα να την επαναλαβω
     
  5. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Ο κορεσμος μου απο την συχνοτητα της ερωτικης ζωης με "vanilla" και "pseudo-kinky" προτυπα, με οδηγει στην αναζητηση ευκαιριων συμετοχης 1,2,3,4αρων ζευγαριων ταυτοχρονα, ασχετως αν σε μια συναντηση με ενα και μονο ζευγαρι θα συμετασχω με περιορισμενες επιδοσεις γιατι βαριεμαι να κουνιεμαι και πολυ, αν δεν υπαρχει ενδιαφερον για κοινη συνευρεσι.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    θα ξαναπήγαινα ,μου έχει τύχει και είχαμε ξεκάθαρες τις θέσεις ,εγώ ήμουν περαστικός είτε εκείνος ήταν περαστικός ,δεν έχει σημασία τι έκανε ποιός αλλά ποιός έμενα μετά ,και φυσικά αυτό που ισχύει πάντα σεβασμός .

    δεν θα μπω σε λεπτομέρεις γιατί το thread δεν είναι στη κατηγορία personal experiences  
     
  7. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Οταν ειχα ερθει κοντα με μια κοπελα της ιδιας ηλικιας, δεν φανταζομουν ποτε πως θα ηθελε να κανουμε τριο με τον bi φιλο της. Δεν εκανα τιποτε βεβαιως
     
  8. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Δεν το έχω βιώσει αλλά είναι μέσα στις φαντασιώσεις μου και στις επιθυμίες μου
     
  9. Amanteus

    Amanteus Regular Member

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Σαν παλιός swinger το έχω βιώσει αρκετές φορές. Είναι απαραίτητο να ακολουθούνται όλες οι αρχές και να υπάρχουν όλες οι προϋποθέσεις για να μην δημιουργηθούν προβλήματα.
     
  10. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Μου έχει τύχει συνολικά με 4 ζευγάρια, με τα δύο από αυτά πολλές φορές.
    Μπορεί να είναι πραγματικά καβλωτική εμπειρία. Αν μιλάμε για ζευγάρι με άντρα, τη διαφορά την κάνει από μόνη της η γυναίκα,   πόσο δείχνει ότι το θέλει και ότι το ευχαριστιέται και αυτό με τη σειρά του φτιάχνει τους 2 άντρες.

    Το δύσκολο κομμάτι είναι ακριβώς αυτό των (πολύ λεπτών ώρες ώρες) ισορροπιών. Σαν 'εισβολέας' σε κρεβάτι ζεύγους, ήμουν πάντα λίγο ως πολύ 'κρατημένος' και δε μπορούσα να χαλαρώσω 100% κατά τη διάρκεια της φάσης. Παρόλο που υπήρχε και οικειότητα και άνεση με τα παιδιά, έπρεπε να ήμουν - και ήμουν - ένας ζωντανός δονητής εκείνη την ώρα, με μια λεπτή διαχωριστική γραμμή στο συναίσθημα που, αν ξεπεραστεί, μπορεί να έχει σοβαρές επιπτώσεις. Μου έχει τύχει από υπέρβαση τέτοιου ορίου σε κάποια στιγμή, να κοπεί η φάση επί τόπου.
    Αλλά αυτά τα δέχομαι σαν το τίμημα του έρωτα με ζευγάρι.

    Ευχαρίστως το ξανακάνω πάντως ...  
     
  11. jim28

    jim28 Regular Member

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Δεν μπορώ να καταλάβω τους άνδρες που αναζητούν ζευγάρια. Απο που παιρνουν ηδονη? Πώς τα προσεγγίζουν? Είναι bi?
     
  12. jorge1970

    jorge1970 Regular Member

    Απάντηση: εμπειρία με ζευγάρι

    Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αγαπητέ jim28.
    Μπορεί να υπάρχουν οι δυσκολίες που περιγράφω, αλλά η φάση είναι ωραία, κοινή συναινέσει πάντα. Σκέψου π.χ. να πηγαίνεις για επίσκεψη σε φιλικό σου ζευγάρι και αντί να σε κερνάνε περγαμόντο να σε κερνάνε μουνί.. Είναι "κάπως", πως το βλέπεις?  

    Όσο για το bi μπορεί και να ισχύει, μπορεί και όχι. Οι προσωπικές μου εμπειρίες ήταν με 100% straight καταστάσεις (όχι ότι θα έλεγα όχι σε bi) και ήταν super!